skateshop poleca

W sklepie znajdziesz też BUTY VANS

skateshop
         » Forum » Skateboard » Pozostałe » skate shop w Warszawie

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
skate shop w Warszawie, ....
never9

never9

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to never9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, mam taki problem mieszkam w Radomiu i chce sie wybrać do Wawy w celu zakupiuenia sobie dobrych bucikow do deski firmy fallena, c1rcy lub emericy i stąd mój problem ponieważ nie wiem gdzie znajduja sie jakieś skateshopy z takimi butami, wiem ze w blue city jest kamuflage ale tam nie ma fallenow ani c1rcy to samo w tricku w arkadzie, wiec jakbyscie mogli mi podać adres mniej wiecej i jak tam dojechać bym był bardzo wdzięczny. Pozdrawiam never

Napisane Oct 16, 2006, 5:49 am
Lalo

Lalo

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zawsze mozesz zamówić przez neta np. w naszym kochanym [url=http://pl.skate-europe.com/]*****  :rolleyes:

Napisane Oct 16, 2006, 9:10 am
Miza16

Miza16

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miza16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak w Arkadii w Tricku nie ma butów... jest cała sciana...(sam tam kupywałem)
1.Plac bankowy(metro i pasaż handlowy sa tam 2 skateshopy)
2.Politechnika(tez przejscie podziemne, jest tam chyba z 4 skateshopy)
3.www.andegrand.pl  :rolleyes:

Napisane Oct 16, 2006, 9:11 am
lozek202

lozek202

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w Chromie dawno nie bylem wiec nie wiem.. ale polecalbym ci 2 skateshopy.

TRICK            w C.H. Arkadia
KAMUFLAGE    w C.H. BLUE CITY

Napisane Oct 16, 2006, 12:06 pm
Salabanzi

Salabanzi

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salabanzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Arkadia - Trik (ale buty lekkosyfne wg. mnie)
albo
Kamufalge - C.H. Blue City
albo
Rondo jazdy polskiej w przejściu podziemnym jest metropolis.
albo
Metro ratusz pasaż ( tam są 2 skateshopy jeden  z tej samej siecico w metropolis a konkretnie CHROM)

Ja bym ci najbarsziej proponował pujść na rondo Jazy polskiej przy metrze politechnika bo tam jest pare skateshopów  w ktorych sa takie same buty i nawet wiecej niż w reszcie wymienionych.A na dodatek w Chromie w metropolis masz ogromny wybór butów Lakai c1RCa Falle osirisi wielu innych a w reszcie DC i Adio .

Napisane Oct 16, 2006, 3:10 pm
mikenskate

mikenskate

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikenskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kup buty innej firmy bo z tego co wiem to w Warszawie najlepsze skateshopy to trik i kamuflage, a tam nie ma tych co chcesz.

Napisane May 11, 2007, 1:50 pm
Trafic

Trafic

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Trafic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na chmielnej 34 jest nowy vert i na smolnej jest 108 ;)

Napisane May 11, 2007, 3:31 pm Ostatnio edytowane May 11, 2007, 3:31 pm przez Trafic
Giersu

Giersu

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Giersu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

108 jest na nowym świecie, a pozatym prawie nic tam niema:P w Chromie znajdziesz Falleny, sk8shop znajduje sie w podziemiach metro ratusz

Napisane May 11, 2007, 3:43 pm
Nicky94

Nicky94

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicky94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moge ci podać adres skate shop'u Kosmos w Katowicach lub Gliwicach. Też mnóstwo tego tam jest

Napisane May 12, 2007, 5:15 pm
kaken

kaken

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaken zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest jakiś skateshop w CH Wileńska??

Napisane Mar 20, 2008, 7:59 pm
niemamnie

niemamnie

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niemamnie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dołączam się do pytania, i czy sprzedają tam fb ???

i czy w kamuflage sprzedają fb

Napisane Mar 20, 2008, 8:11 pm Ostatnio edytowane Mar 20, 2008, 9:35 pm przez niemamnie
mateuszr

mateuszr

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mateuszr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie ma już skate shopa na Wileńskim. Podobno mieli za dużo zwrotów i zamkneli go już dawno ;p

Napisane May 7, 2008, 1:12 pm Ostatnio edytowane May 7, 2008, 1:12 pm przez mateuszr
pioter92

pioter92

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pioter92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wez sobie dokladnie zmierz glugosc stopy i zamow gdzies z neta napewno taniej niz w sk8shopie, kupuje tak od 3 lat i jestem zawsze zadowolony

Napisane May 7, 2008, 1:57 pm
ciarkus

ciarkus

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciarkus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kamufalge - C.H. Blue City  drogo jak ch..........

Napisane Apr 1, 2009, 7:57 pm
gagatek4

gagatek4

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gagatek4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miza16 powiedział(a):
Jak w Arkadii w Tricku nie ma butów... jest cała sciana...(sam tam kupywałem)
1.Plac bankowy(metro i pasaż handlowy sa tam 2 skateshopy)
2.Politechnika(tez przejscie podziemne, jest tam chyba z 4 skateshopy)
3.www.andegrand.pl  :rolleyes:

Zawsze można się kogoś o drogę zapytać...  :rolleyes:

Napisane Apr 1, 2009, 8:06 pm
papik9

papik9

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to papik9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

108 na nowym swiecie Polecam TANIO

Napisane Apr 1, 2009, 10:31 pm
mizO

mizO

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mizO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

popatrzcie na date, 2006 rok ! koles od ponad roku na andera nie zaglada a wy mu nadal odpowiadacie  ;)

Napisane Apr 1, 2009, 10:49 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja