skateshop poleca

W sklepie znajdziesz też BUTY VANS

skateshop
         » Forum » Muzyka » Rock / Metal » The Killers

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >>
zgłoś temat do moderacji Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde szukaj
The Killers, co sądzicie?
Managga

Managga

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Managga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukałam tego tematu, ale znaleść nie mogłam. Co sądzicie o tym zespole? Dla mnie są swietni. Najlepszy alternatywny zespoł (albo rock, indie jak kto woli). 'Smile like you mean it' i 'When you were young' ukochane piosenki ;)

Napisane Feb 5, 2007, 2:17 pm
wrq

wrq

Beta tester
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są nawet nawet...ale nudzą sie...niektore piosenki są monotonne.... od czasu do czasu mozna posluchac, nic na dluzsza mete... ( czyli jak leci w radiu albo tv to tylko wtedy:P )

Napisane Feb 5, 2007, 2:30 pm
Matek91

Matek91

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakoś nie lubie nie ich  :P. Poprostu nie wkręca mi się ich muzyka, może inni tam słuchają tego bandu, ale ja wole oldchool  ;). Pozdro Kaśka ;*

Napisane Feb 5, 2007, 5:41 pm
nuddlepunk

nuddlepunk

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nuddlepunk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

da sie posluchac pare piosenek tak sympatycznie,ale nie na dluzsza mete.piosenki sa niektore za monotonne i pacha.pzdr 

*Napisane Feb 7, 2007, 2:51 pm
larrysk8

larrysk8

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to larrysk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no killers to jak coś lżejszego to słucham

Napisane Feb 23, 2007, 7:41 pm
Hellus

Hellus

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hellus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fainy Zespół ale pierwsza płyta lepsza była
moje ulubione ich piosenki to "Bones", "enterlude" , "Mr. Brightside"

Napisane Feb 23, 2007, 7:47 pm
salemm

salemm

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to salemm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

świetny zespół.. pozwala się odpreżyć... :] wyróżnia sie sposród pozostalych..

Napisane Mar 3, 2007, 9:38 pm
KarolaOsw

KarolaOsw

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KarolaOsw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nawet fajny zespół :] podoba mi się piosenka ''When You Were Young''

PoZdrOssss xDD

Napisane Mar 30, 2007, 8:38 pm
Managga

Managga

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Managga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

.oo ten temat jeszcze żyje d; no kaman, moze jeszcze ktos tu Killersow lubi ;>

Napisane Mar 30, 2007, 9:28 pm
sheenapunx

sheenapunx

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheenapunx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Indie w MTV...paradoks..,ale ogólnie graja fajne dźwięki...Mój typ Smile Like You Mean It i Bones..

Napisane Mar 30, 2007, 10:13 pm
Cee

Cee

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mniam,mniam.Są swietni jak słyszę płytkę Hot Fuss,to od razu przypominają się przygotowania do osiemnastki m,ojego brata,pamiętam,jak hasałam po tej sali i wszystko układałam,itede itepe to sobie włączyłam właśnie ich płytkę...Kocham ich i lubię zasypiać słuchając ich zajebia***czego indie rocka xD

Napisane Nov 1, 2007, 8:30 pm
sebcio71

sebcio71

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sebcio71 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mr. Brightside, zdecydowanie. : )

Napisane Nov 1, 2007, 8:50 pm
ienes

ienes

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ienes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam tylko jedną płytę tego zespołu - "sam's town" i jest spoko : ] chociaż niektóre piosenki są do siebie trochę podobne. "Read my mind" , "Enterlude" fajne piosenki.

Napisane Nov 1, 2007, 11:23 pm
Aligatorus

Aligatorus

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Aligatorus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się podoba muzyka jaką wykonuje ten zespół.najczęściej słucham:All These Things I've done(to co Daewon Song miał w przejeździe na Almost:Round Three), Mr. Brightside, Who let you go, Smile like you mean it, The ballad of Michael Valentine.

Napisane Jul 7, 2008, 10:37 pm
techbox

techbox

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to techbox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg mnie najlepsza ich nuta:

Napisane Jul 8, 2008, 10:13 am
ErRorka

ErRorka

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ErRorka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sa prze .. dosc znany zespol . :)

Napisane Jul 13, 2008, 1:06 pm
sk8ate

sk8ate

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry dobry zespół. Sams Town [utwór] - jaram się.

Napisane Sep 30, 2008, 5:59 pm
mloda1234

mloda1234

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mloda1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

when you were young a  tak to czegos mi brakuje w nich  :thinking:

Napisane Oct 4, 2008, 11:07 pm
Peace_Maker

Peace_Maker

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Peace_Maker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slyszeliscie nowe piosenki?
mi osobiscie sie nie podobaja

Napisane Oct 5, 2008, 6:24 pm
mloda1234

mloda1234

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mloda1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Peace_Maker powiedział(a):
slyszeliscie nowe piosenki?
mi osobiscie sie nie podobaja

ja slyszalam i tez mi sie nie zbyt podobaja. :thinking:

Napisane Oct 5, 2008, 6:44 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >>
moderacja Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde szukaj