skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozostałe » Hydepark » Jakie macie słuchawki??

Strony: << poprzednia ... 82, 83, 84, 85, 86 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jakie macie słuchawki??
birdhouse1

birdhouse1

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tutaj dajemy zdjecia swoich sluchawek. i piszemy o zaletach i wadach
http://www.woodbrass.com/images/woodbrass/CASQUE+SENNHEISER+HD+202.JPG

fajne sluchawki. maja wszystko czego potrzebuje

Napisane Dec 28, 2008, 9:30 pm Ostatnio edytowane Dec 28, 2008, 9:31 pm przez birdhouse1
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakie słuchawki douszne będą najlepsze w budżecie tak ok 50zł? Audiofilem nie jestem, więc cudów nie chcę i nie oczekuję za taką cenę. Coś ciekawego w mediaexpert albo neonecie znajdę?

Napisane Dec 22, 2014, 11:36 am
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ARDIAN12 powiedział(a):
Jakie słuchawki douszne będą najlepsze w budżecie tak ok 50zł? Audiofilem nie jestem, więc cudów nie chcę i nie oczekuję za taką cenę. Coś ciekawego w mediaexpert albo neonecie znajdę?

Nie jestem znawcą ale wydaje mi się że nie ma większego znaczenia co wybierzesz z przedziału 30-50 na mediaexpert. To raczej wszystko jest podobnej klasy.

Napisane Dec 22, 2014, 12:17 pm
graaand

graaand

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to graaand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zawsze kupuję panasonic i sobie chwalę.
nienawidze za to dousznych sluchawek, niewygodne i niezdrowe

Napisane Dec 29, 2014, 11:05 am Ostatnio edytowane Dec 30, 2014, 10:10 am przez Zyga
wrq

wrq

Beta tester
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

graaand powiedział(a):
dousznych sluchawek (...) i niezdrowe

Opowiedz mi o sobie, jakim cudem takie słuchawki na Ciebie wpływają negatywnie?

Napisane Jan 17, 2015, 12:37 am
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrq powiedział(a):
graaand powiedział(a):

Głośne słuchanie muzyki... bla bla bla
?

Napisane Jan 17, 2015, 10:41 am
wrq

wrq

Beta tester
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
wrq powiedział(a):
graaand powiedział(a):

Głośne słuchanie muzyki... bla bla bla
?

Aha, czyli jednak natężenie dźwięku (niezależnie od źródła), a nie konkretny rodzaj słuchawek? Tak myślałem  ^^)

Napisane Jan 26, 2015, 12:47 pm
wrq

wrq

Beta tester
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

lukk2oo powiedział(a):
Jakie słuchawki, raczej nauszne, do 60 zł? SKULLKANDY warte polecenia, czy przereklamowane?

Do 60 zł w nausznych naprawdę nie ma dużego wyboru... Na skraju: Maxell Retro DJ, jeśli chodzi o coś jakkolwiek przenośnego. Jeśli chodzi o słuchawki do domu to Philips SHP3000.

Jeśli outdoor, to warto kupić dokanałowe w tej cenie. Zbliżając się do 100 zł jest w czym wybierać, jeśli chodzi o drobne nauszniki, ale trzeba mieć te minimum 80-90 zł. Jeśli nie to zostaje szukanie okazji albo półśrodek. Aktualnie na allegro okazji wielkich nie widzę w tej cenie.

[dopisek] Jeszcze info o takich znalazłem: Rocking Residence RR260

Napisane Feb 14, 2015, 11:21 pm Ostatnio edytowane Feb 14, 2015, 11:28 pm przez wrq
wrq

wrq

Beta tester
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Jakbyś dołożyć troszkę to wiele można znaleźć... np http://forum.mp3store.pl/topic/123111-jvc-ha-s600/

[dopisek] albo takie http://allegro.pl/philips-o-neill-the-bend-sho4200bb-sluchawki-i5040189312.html

Napisane Feb 16, 2015, 8:51 pm Ostatnio edytowane Feb 16, 2015, 11:20 pm przez wrq
Zamek3

Zamek3

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli szukacie słuchawek dokanałowych do 50 zł, zapoznajcie się z recenzją MEElectronics M9 Classic:
http://www.techkiller.pl/recenzje/recenzja-sluchawek-meelectronics-m9-classic/

Napisane Mar 11, 2015, 11:40 pm
denerika

denerika

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to denerika zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PHILIPS SHP2000 polecam

Napisane May 28, 2017, 7:52 pm
Strony: << poprzednia ... 82, 83, 84, 85, 86 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja