skateshop poleca

W sklepie znajdziesz też BUTY VANS

skateshop
         » Forum » Skateboard » Miejscówki » Skate Park Szczecin ( Prawobr...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skate Park Szczecin ( Prawobrzeże ), Prace ruszyły
ziomniak7

ziomniak7

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomniak7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Joł , koło mojego gimnazjum nr. 29 na osiedlu Bukowym od jakiegoś czasu trwają prace nad skate parkiem . Data oddania SP jest przypisana na 1 września . Wcześniejsze próby wybudowania sp okazały się kichą , kopali koparkami przez miesiąc i się wynieśli , ponieważ zabrakło pieniędzy . Tym razem pieniędzy nie zabraknie , ponieważ park jest budowany w ramach akcji Boiska do mln złotych . Osiedle Bukowe znajduje się w doskonałym miejscu do dojazdu , przyjeżdżają tu autobusy lini A , E , 65 , 66 , 77 , 84 .

http://www.prawobrzeze.org.pl/files/Image_4_003.jpg

Napisane Apr 15, 2009, 11:26 pm Ostatnio edytowane Apr 16, 2009, 11:04 pm przez ziomniak7
Rodziu3

Rodziu3

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rodziu3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nietstety B nie przyjeżdża... pomyliłeś B z E. Przyjeżdżają takie busy jak :
65,66,77,84,A,E,54(z tymże trzeba przejść kawałek, ale niezbyt wielki ;) )

Napisane Apr 16, 2009, 9:09 pm
misiagi

misiagi

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiagi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No zapowiada się syto ..... data 1 września wygrywa wszystko. Jak by nie mogli na 1 lipca :/ To akurat na rok szkolny :/

Napisane Apr 16, 2009, 9:58 pm
Rodziu3

Rodziu3

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rodziu3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.mmszczecin.pl/rep/newsph/24086/48060.3.jpg
póki co skatepark wygląda następująco, powyżej, iż, gdyż właśnie tak : ) )

Napisane Apr 21, 2009, 7:24 pm
devero

devero

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to devero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaje.biscie, bo SP koło Pogonii już się "przejadł"...
No ale tak jak powiedzial Rodziu?? szkoda, że B tam nie dojeżdża...
Zna ktoś może link gdzie jest coś wiecej napisane?

Napisane Apr 21, 2009, 7:31 pm Ostatnio edytowane Apr 21, 2009, 7:33 pm przez devero
Tissu

Tissu

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tissu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O kur*a  :O szczena mi opadla. Mam wujka (moj chrzestny) ^^), ktory czesto jezdzi na osiedle bukowe, aby zawiesc swoja corke do babci (jej babci). To przy okazji bedzie mogl podwiesc mnie  ^^) i posmigam sobie ;] Nie moge sie doczekac ;)

Napisane Apr 21, 2009, 7:35 pm Ostatnio edytowane Apr 21, 2009, 7:35 pm przez Tissu
Soundboy

Soundboy

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Soundboy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lol, jest dobry park kolo pogoni, wiec watpie by ten wybudowali do wrzesnia.

Napisane Apr 21, 2009, 8:33 pm
stypek

stypek

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stypek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powierzchnia na planie jest raczej dużo większa niż pole całej budowy więc pewno skompresują to do takiego stopnia że gó.wno z tego będzie tym bardziej że robią to pewnie bez żadnej konsultacji z kimś kto jeździ na desce i myślą że im się uda

Napisane Apr 21, 2009, 10:14 pm
ArcadeRg

ArcadeRg

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArcadeRg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no A pasuje mi idealnie, będe tam jeździł poszlifować jazdę na DUŻYCH kątach

Napisane Apr 21, 2009, 11:22 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen_pawel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ma ktoś więcej wizualizacji??

Napisane Apr 22, 2009, 8:17 am
Rodziu3

Rodziu3

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Troche więcej o SP.

Napisane Apr 22, 2009, 10:59 am
alexpotato

alexpotato

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alexpotato zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaaaaa ten skatepark raczej bedzie chujowy i wybuduje go pewnie firma "budimex kielce"

Napisane Apr 22, 2009, 6:18 pm
Rodziu3

Rodziu3

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

nie wiem nie znam sie na tych firmach. ale dlaczego niby ma być  ch uj ow y ?

Napisane Apr 22, 2009, 6:45 pm
alexpotato

alexpotato

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alexpotato zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bo za ten milion to mielibysmy najbardziej wyjebany skatepark techrampsa w Polsce

Napisane Apr 23, 2009, 9:04 pm
Rodziu3

Rodziu3

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

no w sumie jakby mógłbyć kryty to by było  z a j e  b i ś c i e .

Napisane Apr 23, 2009, 10:02 pm
Rodziu3

Rodziu3

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

zobaczymy co nam dadzą do UŻYTKU

Napisane Apr 25, 2009, 10:42 am
Tissu

Tissu

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tissu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rodziu3 powiedział(a):
Na tym skateparku bedzie ciasno jak w dupie skoro jest taka mala szerokosc :|

Napisane Apr 25, 2009, 10:45 am Ostatnio edytowane Apr 25, 2009, 10:45 am przez Tissu
Rodziu3

Rodziu3

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Tissu powiedział(a):
Rodziu3 powiedział(a):
Na tym skateparku bedzie ciasno jak w dupie skoro jest taka mala szerokosc :|
w rl powiem Ci że to troche lepiej wygląda ale za to długość krótka fhooj

Napisane Apr 25, 2009, 11:25 am
credens

credens

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to credens zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

alexpotato powiedział(a):
jaaaaa ten skatepark raczej bedzie *****owy i wybuduje go pewnie firma "budimex kielce"
Wybuduje go Lux-dom, ale co z tego? Jak dla mnie to może i to zrobić firma Krzak, nie będę narzekał, że mam pod nosem skate park i nie ma logo Etnies, czy Volcom. Koszt jego budowy to PONAD 640 tys. zł (sic!), jak Ci nie odpowiada, to sam wybuduj inny i sygnuj własnym nazwiskiem. Skatepark przy Pogoni już mi się przejadł, ten będzie o wiele większy i będę miał kilka minut do niego, a nie ponad 40. Ponadto poprowadzono do niego prąd i nawet na obrazku modelowym są światła - jeśli będzie w pełni oświetlany w nocy, to chyba niczego więcej mi nie trzeba. Mam nadzieję, że otwarciu towarzyszyć będą jakieś zawody...

Napisane May 9, 2009, 11:26 pm Ostatnio edytowane May 9, 2009, 11:30 pm przez credens
Lepsio6

Lepsio6

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lepsio6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak skończą to się tam wybiorę oblukać:P Może i u mnie coś wybudują:D 

Napisane May 20, 2009, 1:38 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja