skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Skateboard » Sprzęt » Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla...

Strony: << poprzednia ... 152, 153, 154, 155, 156 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie?, lub nie mogę się zdecydować?
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz co kupić na początek?
A może siedzisz już trochę w temacie a i tak nie wiesz co wybrać?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

Napisane Sep 20, 2010, 10:40 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:30 am przez Kroolik78
Zezka10

Zezka10

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zezka10 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Zezka10 powiedział(a):
Polecacie jakieś dobre kółka? Najlepiej do jazdy na kostce, w miarę szybkie i niezbyt hałaśliwe?

To się kłóci
-ciche są miękkie koła
-na kostkę lepsze miękkie koła
-szybkie są twarde koła

odpowiedź musisz wybrać coś średniego ;)

A takie średnie to mniej więcej jaka twardość? ;)

Napisane Sep 12, 2017, 8:35 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

85a to to bardzo miękkie
101a to twarde

Napisane Sep 13, 2017, 8:15 am
Zezka10

Zezka10

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zezka10 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Okej, dzięki  ^^) Jeszcze sorki że się tak dopytuję, ale w takim razie jaka twardość byłaby najlepsza?

Napisane Sep 13, 2017, 4:21 pm Ostatnio edytowane Sep 13, 2017, 6:36 pm przez Zezka10
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zezka10 powiedział(a):
Okej, dzięki  ^^) Jeszcze sorki że się tak dopytuję, ale w takim razie jaka twardość byłaby najlepsza?

Nie widziałem tej kostki ale zgadując to celowałbym w jakieś środkowe wartości. Możesz też pomyśleć nad tym aby wybrać kółka  trochę większe.

Napisane Sep 16, 2017, 10:33 am
kowalsky

kowalsky

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kowalsky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemanko tu nowy. Potrzebuję skateboard mniej więcej do 150zł. Jest to chyba jedyne sensowny forum na którym mogę pozyskać jakieś przydatne informację. Chciałbym też nie kupować deski w Tesco itd.
Czy możecie mi polecić jakiś konktetny model? Używki mile widziane. Pzdr

Napisane Sep 22, 2017, 6:37 pm
Ademolka12

Ademolka12

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ademolka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=Adi21]Jesteś początkującym i nie wiesz co kupić na początek?
A może siedzisz już trochę w temacie a i tak nie wiesz co wybrać?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

[color=red]Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik][/color][/quote]

Otoz mam przed soba ciezki wybor pierwszej deski.Skompletowalem sobie taki zestaw co o nim myslicie bede zadowolony? Calosc dobieralem wedlug tabel i poradnikow i oczywiscie gustu ( moj wzrost to 182 + caly czas rosne nr stopy to ok 42)

Deck Element Seal Gold

Traki Thunder Trk Walker Scissor Tail (black/gold)

Kółka Spitfire Louie End 99 (white)

Łożyska Andale Paul Rodriguez Pen Box (gold/white)

Papier Primitive Logo (black)

Montażówki Primitive Bolts 9 Pack Allen (black/gold)

Klucz Rush Bearings All Metal (black)

Napisane Sep 24, 2017, 12:29 am Ostatnio edytowane Sep 24, 2017, 12:31 am przez Ademolka12
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

kowalsky powiedział(a):
Siemanko tu nowy. Potrzebuję skateboard mniej więcej do 150zł. Jest to chyba jedyne sensowny forum na którym mogę pozyskać jakieś przydatne informację. Chciałbym też nie kupować deski w Tesco itd.
Czy możecie mi polecić jakiś konktetny model? Używki mile widziane. Pzdr

Za 150zł niestety obecnie nie kupisz nic nowego dobrej jakości. Co do używki to osobiście bym się bał trochę bo nie wiadomo co z tym deckiem się działo.

Ademolka12 powiedział(a):

Otoz mam przed soba ciezki wybor pierwszej deski.Skompletowalem sobie taki zestaw co o nim myslicie bede zadowolony? Calosc dobieralem wedlug tabel i poradnikow i oczywiscie gustu ( moj wzrost to 182 + caly czas rosne nr stopy to ok 42)

Deck Element Seal Gold
Traki Thunder Trk Walker Scissor Tail (black/gold)
Kółka Spitfire Louie End 99 (white)
Łożyska Andale Paul Rodriguez Pen Box (gold/white)
Papier Primitive Logo (black)
Montażówki Primitive Bolts 9 Pack Allen (black/gold)
Klucz Rush Bearings All Metal (black)

Co prawda nie wiem jakiej szerokości jest deck ale tak poza tym to będziesz zadowolony :)

Napisane Sep 25, 2017, 10:26 am
Chunc

Chunc

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chunc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam krótka sprawa dopiero zaczynam jeździć i potrzebuje jakiejś deski za ok 3/4 stówki. Najlepiej kompletną. Mój rozmiar stopy to 44 (28cm) Mam nadzieje, że ktoś mi doradzi.

Napisane Sep 27, 2017, 6:03 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Może rellik ?
https://pl.skate-europe.com/skateboard/deskorolki-kompletne
Ta szersza będzie spoko
Mieści się w cenie i jakościowo też jest ok.

Napisane Sep 28, 2017, 8:47 am
Chunc

Chunc

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chunc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzięki za pomoc ale jaki rozmiar powinienem brać na 44 w stopie i 186cm wzrostu?

Napisane Sep 28, 2017, 2:37 pm
Galizero

Galizero

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Galizero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemanko!

Chciałem wrócić do jeźdzenia, moja pierwsza deska się rozleciała dokupiłem blat, a reszta została. Chciałem w pierwszej kolejności wymienić łożyska? Chciałem spytać jakie są różnice pomiędzy tymi za 20 zł a tymi za 100 zł, bo wiem, że są abec 1 ( mam obecnie), ale chciałbym coś szybszego. Pozdro!

Napisane Sep 29, 2017, 12:50 pm
ziemniaczany

ziemniaczany

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziemniaczany zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam specjalnie założyłem konto aby doradzić się tych co się znają . Mianowicie zacząłem oglądać różne materiały na yt o skateboardingu i chciałem się poradzić jaką deskorolkę kompletną kupić linki do konkretnych desek bądź przynajmniej z jakiej marki szukać deski. Nigdy nie jeździłem na desce jestem w tym całkiem zielony ale chce spróbować bo może akurat to coś dla mnie. Co do kwoty to ew.max 300zł czym taniej tym lepiej jakoś nie widzi mi się wydawać 500zł na coś co jeszcze nie umiem używać i może mi się to nie spodobać.

Dzięki za wszelkie pomocne odpowiedzi.

Napisane Oct 6, 2017, 9:21 pm
Kubap45

Kubap45

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kubap45 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pomogł by ktos zastanawiam sie nad zakupem tej deskorolki
https://www.skatepro.com.pl/84-26243.htm
Prosze o pomoc w doborze

Napisane Oct 10, 2017, 1:05 pm
Strony: << poprzednia ... 152, 153, 154, 155, 156 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja