skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozostałe » Hydepark » Praca na Wakacje

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Praca na Wakacje
KamilInHood

KamilInHood

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KamilInHood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie pracujecie w wakacje ? śmiało pisać bo też sie rozglądam za robotą na Lipiec lub sierpień.

Napisane Feb 18, 2011, 9:36 pm Ostatnio edytowane Feb 18, 2011, 9:37 pm przez KamilInHood
koszulowy

koszulowy

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszulowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam cisne na budowe kostke układać. Praca męcząca, ale $ jest :D

Napisane Jun 2, 2011, 1:59 pm
kanciiak

kanciiak

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kanciiak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja cisne na czereśnie duzo kasy niema ale dlamnie to sporo "ps mam 15lat"  wychodzi mi około 50zł dziennie : D

Napisane Jun 2, 2011, 2:16 pm
rosek17

rosek17

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosek17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No, ale ta praca na umowie zlecenie przez kilka lat jest moim zdaniem jest legalnym omijaniem przepisów - np. w sądzie nie może być pracować osoba ze średnim wykształceniem, ale już gdy ma ona umowę zlecenie wszystko jest dobrze :) Ale to taki offtop.

Jak chcecie sporo zarobić w wakacje to możecie jeszcze spróbować w jakichś barach jeśli macie papierki na pracę z żywnością - kosztuje coś koło 60 zł. badają kał :P Ziomek tak sobie dorabia i dostaje 40 złotych za wieczór za samo sprzątanie kufli po piwach itp. Jak ktoś ma prawo jazdy to może śmigać w pizzeriach, albo skuter i do przodu, nieoficjalnie, bez rejestrowania i odprowadzania podatków  :P

Napisane Jun 2, 2011, 2:25 pm Ostatnio edytowane Jun 2, 2011, 2:25 pm przez rosek17
Sergij

Sergij

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam przez internet zarobiłem z 2tys i mam spokój finansowy do września :/

Napisane Jun 2, 2011, 3:20 pm
seweryn1996

seweryn1996

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seweryn1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij można wiedźeć w jaki sposub

A myślał ktoś kiedyś o pracy kuriera rowerowego

Napisane Jun 2, 2011, 4:17 pm Ostatnio edytowane Jun 2, 2011, 4:26 pm przez seweryn1996
alieeen123

alieeen123

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alieeen123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bd Pracował w domu a w Sierpniu w szkole jeden dzień :) ( chyba bd miał poprawke z matmy;//  . tak to bym na wiśnie pojechał zawsze ze dwie stówki jest na blacik lub coś innego :) tak to zarabiam przez neta na zalukaj itp :)

Napisane Jun 2, 2011, 4:40 pm
wrq

wrq

Beta tester
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co do 'smigania' z pizzą lub czymkolwiek innym. Zazwyczaj dają Ci grata, ktory zawsze moze sie zepsuc. Zalezy jaki ludź stoi nad Tobą, jesli bebok to potrąci Ci z wypłaty.

Napisane Jun 2, 2011, 6:48 pm
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrq ma rację, mój znajomy robił gdzieś kiedyś w rozwożeniu, dali mu jakiś stary quazi dostawczy wóz pospawany chyba z trzech innych. Ja bym się bał wsiąść do tego, nie mówiąc już o utrzymaniu go na chodzie przez jakiś czas.

A co do umów i pracy na stałe. Bez żadnej umowy też można kilka lat porobić, szczególnie w szeroko pojętej gastronomii łatwo o taki układ.

Napisane Jun 2, 2011, 8:04 pm Ostatnio edytowane Jun 2, 2011, 8:07 pm przez Clubbasse
master9017

master9017

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij powiedział(a):
Ja tam przez internet zarobiłem z 2tys i mam spokój finansowy do września :/

Sprzedawałeś mamroty czy inne trunki?:P a może byłeś administratorem czegoś poważnego?:)

Napisane Jun 2, 2011, 10:15 pm
maxiking7

maxiking7

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maxiking7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

alieeen123, na takim np. zalukaj idzie jakoś godnie zarobić?  :cyclops: ile z tego wyciągasz tak średnio?

Napisane Jun 2, 2011, 10:56 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Odkopuję. Wakacje się zbliżają, więc każdy młody chce trochę dorobić :D W necie nie mogę znaleźć żadnych konkretnych informacji, ale może ktoś tutaj miał jakieś doświadczenie w pracy na plaży? Chodzi o sprzedawanie kukurydzy, lodów itp. Oprócz tego że trzeba się trochę nachodzić i wysokich temperatur to praca nie wydaję się jakaś ciężka. Ale czy opłacalna? Ile taki przeciętny młodziak może dziennie na tym zarobić? Wiem że są dwa typy wynagrodzenia. Stałe, czyli dostajemy jakiś określony hajs, lub też marża gdzie dostajemy np. 1 zł od sprzedanego produktu. Jeśli ktoś na miał z tym doświadczenie to się wypowie, lub rzuci linkiem do jakiejś strony, gdzie informacje są napisane przez pracowników, a nie przez pracodawców ;)

Napisane May 25, 2015, 2:44 pm Ostatnio edytowane May 25, 2015, 2:45 pm przez lukk2oo
Dakota1

Dakota1

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecam wymuszenia rozbójnicze i porwania.

Napisane May 27, 2015, 9:03 am
goska96

goska96

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to goska96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja podjęłam pracę wakacyjną teraz, bo odkładam sobie na czesne na studia licencjackie Szczecin i zajmuję się sprzedażą gofrów, lodów i naleśników w nadmorskim Dziwnówku :) Dostaję 7zł na godzinę więc to chyba całkiem nieźle nie? Polecam Wam pochodzić osobiście i porozmawiać z właścicielami budek i na pewno coś dla siebie znajdziecie ;)

/edit Zyga
domyślam się że dorabiasz też spamując w internecie
wywaliłem linki + warn

Napisane Jul 17, 2015, 2:37 pm Ostatnio edytowane Jul 22, 2015, 12:54 pm przez Zyga
martiinka

martiinka

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to martiinka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w wakacje wyjeżdżam regularnie do Niemiec na pakowanie towaru, bardzo dobry zarobek

Napisane May 18, 2017, 2:19 pm
patikenka

patikenka

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patikenka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wyjeżdzam za granice w wakacje, lepsze zarobki

Napisane Wczoraj, 10:51 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja