skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozostałe » Hydepark » Sa tu jeszcze jacys starzy wy...

Strony: << poprzednia ... 10, 11, 12, 13, 14 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sa tu jeszcze jacys starzy wymiatacze?
ddamaszk

ddamaszk

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

typu zyga, krytyk itp?! nie bylo mnie tu przez pare lat :D

Napisane Dec 26, 2011, 8:51 am
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wolę kasę XD klasyk

Napisane May 20, 2017, 10:37 am
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A kojarzycie gościa o nicku Gutek czy jakoś tak ? Pamiętam, że swego czasu większość użytkowników miało z niego polew.

Napisane May 20, 2017, 4:56 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
heh też cisnę MTB :)
(kondycyjnie na razie jestem w dupie)

Haha, i tam zostaniesz.

Napisane May 21, 2017, 5:05 pm
Cama

Cama

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cama zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):
A kojarzycie gościa o nicku Gutek czy jakoś tak ? Pamiętam, że swego czasu większość użytkowników miało z niego polew.

Kojarzę pamiętam dobrze ten nick ale co dokłądnie z nim było to tak jak przez mgłę :)

Btw zaczełam czytać swoje stare posty i ciężko mi uwierzyć ze to ja napisałam jakbym czytała obcych ludzi  :thinking:

Napisane May 24, 2017, 4:22 am
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

666gosc666 powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
heh też cisnę MTB :)
(kondycyjnie na razie jestem w dupie)

Haha, i tam zostaniesz.

nooo już zacząłem się urządzać ;)

Cama powiedział(a):
Boro92 powiedział(a):

Kojarzę pamiętam dobrze ten nick ale co dokłądnie z nim było to tak jak przez mgłę :)

Nic. Dodał pozowane zdjęcie a potem nawet jak robił postępy to niektórzy go cisnęli.

Cama powiedział(a):

Btw zaczełam czytać swoje stare posty i ciężko mi uwierzyć ze to ja napisałam jakbym czytała obcych ludzi  :thinking:

xD

Napisane May 24, 2017, 8:23 am
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stare posty chyba na każdego tak działają  :P

Napisane May 25, 2017, 7:47 pm
buzy

buzy

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buzy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

witam
Po dłuższej przerwie odwiedzam portal co jakiś czas.
Zaglądam czy ktoś czegoś nie napisał na forum  moze jakiś News w dziale skateboard ale bez żadnej aktywności w tym społeczeństwie, którego cześć z nich robi podobnie jak ja a drugiej części juz po prostu nie ma.
Tak samo jak ten temat, wchodziłem tu kilka razy, trzy ostatnie strony przez trzy lata.
Wynika to jak wiemy ze zmian mody i używalności internetu.
Mam jednak nadzieje ze portal zostanie częścią skateshopu i tacy jak my będą mogli wejść i powspominać a z uśmiechem na twarzy przeczytać nowy post pod znanym od lat avatarem.
Ha dzis mija 4151 dni ;) 
Andegrand był obecny od samych moich początków, zdarza mi sie składać zamówienia choc nie mieszkam w kraju od 5 lat.
Cały czas jędze na desce, nawet tak sie sklada ze ostatnia deskę okleiłem naklejkami czego nigdy nie robie, są to stare stickery a.pl nawet pod jednym kołkiem jest z adio mentor session w Toruniu
Drugi raz  wracam po kontuzji, niestety zdażyło sie. Jest trudniej ale z mega uśmiechem, radością, poczuciem wielkiego szczęścia jak przemieszczam sie na desce. Wczoraj miałem zajebisty dzien, dzis tez swieci słońce ide jeździć!
Roll forever 
Szanuj zajawkę!

Napisane Jun 11, 2017, 2:21 pm Ostatnio edytowane Jun 11, 2017, 2:33 pm przez buzy
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Dawno nie przeczytałem czegoś tak pozytywnego :)

buzy powiedział(a):
Mam jednak nadzieje ze portal zostanie częścią skateshopu i tacy jak my będą mogli wejść i powspominać a z uśmiechem na twarzy przeczytać nowy post pod znanym od lat avatarem.

Tak długo jak tylko się da (to kawał historii i naszego życia)

Napisane Jun 14, 2017, 8:51 am
Wojtass

Wojtass

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):

Gutek aka sto zero jeden żyje i ma się dobrze z tego co wiem. I całkiem nieźle sobie popinkala na desce. Kto by się spodziewał?  :rolleyes:

Napisane Oct 30, 2017, 8:18 pm
Strony: << poprzednia ... 10, 11, 12, 13, 14 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja