skateshop poleca

W sklepie znajdziesz też BUTY VANS

skateshop
         » Forum » Pozostałe » Hydepark » Kawalerski

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kawalerski
eqq

eqq

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eqq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka, był ktoś kiedyś z was na kawalerskim?
W sensie, co się sprawdza a co nie na tego typu imprezkach?

Napisane Mar 8, 2016, 11:46 am
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

- alko, dziwki i narkotyki
A co innego ma się sprawdzać na kawalerskim?
Chyba nie pójdziecie do teatru

Napisane Mar 9, 2016, 3:22 pm
pozyczkasa

pozyczkasa

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pozyczkasa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

teraz wszyscy jezdza do Lwowa bo tanio I kobiety ładne.

Napisane Dec 15, 2016, 2:31 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fak Zyga nie dziwi mnie,ze jestes starym kawalerem :D
Oficjanie "spoko kolesie" tacy z jakmi chce sie teoretycznie reszte zycia spedzic to dziwkami gardzi...kto ma obiad w domu nie jada na miescie.
ale narkotyki spoko pomysl :D

Napisane Jan 3, 2017, 3:40 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wRiTer_Ka powiedział(a):
fak Zyga nie dziwi mnie,ze jestes starym kawalerem :D
Oficjanie "spoko kolesie" tacy z jakmi chce sie teoretycznie reszte zycia spedzic to dziwkami gardzi...kto ma obiad w domu nie jada na miescie.
ale narkotyki spoko pomysl :D

Porównanie bez sensu. Mam obiad w domu, a często jadam na mieście (mowa o jedzeniu).

Wyjaśnię - mój wpis był odpowiedzią na głupie pytanie. Bo niby co ma się sprawdzać?
Świecące rogi i przejażdżka limuzyną po mieście + idiotyczne zdjęcia jak na części panieńskich?
No nie.
Raczej alko, tancerki ( chyba w tym nie widzisz nic złego - młody i tak nie tknie ) a jak ktoś chce to może każdą imprezę kończyć w burdelu.

Napisane Jan 4, 2017, 9:42 am
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wRiTer_Ka powiedział(a):
[...]kto ma obiad w domu nie jada na miescie.

Niestety różni są ludzie i dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet. Czasem "domowy obiad" może nie smakować.
U nas chłopaki na kawalerski wybrali się pociągiem do Czech, poimprezowali tam i wrócili, w odziwo, pełnym składzie  ;)

Napisane Jan 4, 2017, 10:01 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to po co brac slub jak cos nie smakuje?

Napisane Jan 4, 2017, 2:16 pm
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A bo ja wiem, w dzisiejszych czasach coraz ciężej zrozumieć ludzi... Ale nic się na to nie poradzi. Wszelkie wartości uznawane w "tamtych" czasach teraz uważane są za śmieszne...

Napisane Jan 4, 2017, 5:54 pm
Opik

Opik

Moderator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na kawalerski proponuję wykupić sobie mega karnet na gokarty i poszaleć z kumplami :P

Napisane Jan 4, 2017, 9:45 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Wiertarka przestań z głupimi porównaniami. :P
Sprawa jest prosta - uważam, że ludzie na pewnym poziomie nie kradną/oszukują itp oraz wiedzą, że związek jest pewną formą umowy, w której nie zawodzi się II strony.
Miej jednak na uwadze, że tancerki na kawalerskim to nic niezwykłego (na panieńskim męskie tancerki też) a nie wszyscy uczestnicy są w związkach i każdy może robić co mu się podoba.

Napisane Jan 5, 2017, 8:58 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

[quote=Boro92]A bo ja wiem, w dzisiejszych czasach coraz ciężej zrozumieć ludzi... Ale nic się na to nie poradzi. Wszelkie wartości uznawane w "tamtych" czasach teraz uważane są za śmieszne...[/quote]

mam to na uwadze aktualnie ratuje swiat czy sie udalo dowiem sie za 10lat bo pyknie potomstwu pierwsza 18mnastka :D ...ostatnio miałam rozkmine czy to nie wyłącznie ludzkie ssaki sa tyleee czasuuu zalezne od starych? ;_; moze w nastepnym wcieleniu uda mi sie byc słoniem :D oby...

Zygacz nie wiem ja jestem na tyle sredniowieczna, ze zwyczajnie mnie takie formy rozrywki brzydzą...

Napisane Jan 5, 2017, 12:18 pm Ostatnio edytowane Jan 5, 2017, 12:20 pm przez wRiTer_Ka
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

i sam jestes WIERTARKA!

Napisane Jan 5, 2017, 12:22 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

wRiTer_Ka powiedział(a):

Zygacz nie wiem ja jestem na tyle sredniowieczna, ze zwyczajnie mnie takie formy rozrywki brzydzą...

Następnym razem zamówicie ładniejsze :D

Napisane Jan 5, 2017, 1:29 pm
SuperGirl203

SuperGirl203

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SuperGirl203 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mozna sie wybrac na impreze do klubu albo np na paintball z kolegami:)

Napisane Jan 5, 2017, 5:45 pm
Kingkong203

Kingkong203

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kingkong203 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o wlasnie to calkiem fajna opcja na taka okazje..

Napisane Jan 18, 2017, 3:40 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja