skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozostałe » Hydepark » ten portal umarł?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ten portal umarł?
head

head

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to head zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, pisze zeby sprawdzić co tu sie dzieje, nie logowałem się kupę czasu. ale widze ze czat z głównej zniknął? nikt zdjęć nie komentuje. jakiś lipny podział na działy i galerie zamiast jednej ogólnej, wchodzic w każdą z osobna żeby zobaczyc nowe zdjęcia.;/ wtf. ktoś tu żyje? stary wizerunek strony jednak był o niebo lepszy....

Napisane Nov 27, 2016, 8:49 pm
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To nie pozostaje nic innego, jak zapełniać galerie ;) Najgorsze jest to, że loguje się tutaj pełno starych użytkowników, a nie raczą napisać nawet jednego posta...

Napisane Jan 6, 2017, 12:02 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przepraszam bardzo, sam niedawno założyłem temat odnośnie stanu strony, odpisały może ze 4/5 osób...

Napisane Jan 8, 2017, 4:00 pm
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I to jest właśnie jednym z problemów. Po statystykach widać, że ludzie się tutaj pojawiają, ale nie są skorzy do czynnego uczestniczenia na forum.

Napisane Jan 8, 2017, 4:35 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem tu od 6 lat, wchodzę codziennie i sprawdzam co się dzieje. Głową muru nie rozwalisz, tym bardziej samemu.

Napisane Jan 8, 2017, 6:23 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):
To nie pozostaje nic innego, jak zapełniać galerie ;)

berlinwood4 powiedział(a):
Głową muru nie rozwalisz, tym bardziej samemu.

tak
i tak niestety
Zawsze jednak możemy podyskutować jak za starych czasów :)

Napisane Jan 9, 2017, 8:39 am
666gosc666

666gosc666

Moderator
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Boro92 powiedział(a):
To nie pozostaje nic innego, jak zapełniać galerie ;)

berlinwood4 powiedział(a):
Głową muru nie rozwalisz, tym bardziej samemu.

tak
i tak niestety
Zawsze jednak możemy podyskutować jak za starych czasów :)

No to dawaj pierwszy temat;)

Napisane Jan 9, 2017, 2:07 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

666gosc666 powiedział(a):

No to dawaj pierwszy temat;)

proszę
http://forum.andegrand.pl/index.php?a=topic&t=69148#p0

Napisane Jan 10, 2017, 8:49 am
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

I tak to już jest z ludźmi w dzisiejszych czasach. Najpierw burza, że nic się nie dzieje. Później Zyga zakłada temat dla beki i praktycznie nikt go nie podejmuje...

Napisane Jan 16, 2017, 12:23 pm Ostatnio edytowane Feb 14, 2017, 2:38 pm przez Boro92
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Daaaaamn! Jak mie tu nie było dawno... Jak widzę, to rewelacji na forumie ni ma, c'nie? Ciężko byłoby to rozruszać, sami wiecie. Co tam u Was ogólnie dobrego, dzieciaki złote?

Napisane Feb 19, 2017, 3:17 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Siemasz dzieciak :)

Napisane Feb 20, 2017, 8:59 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko, mam krolika psa ...echm meza 3jke dzieci...cos tam dziaram, dreduje, kolczykuje, wacham farby sporadycznie i areografy,planuje skonczyc dziarac pol ciala...handpoke mnie jara chcialabym zwczac :D na parterze domu chce otworzyc studio kreatywnosci dla dzieci i ogolnie nie jedzcie miesa! Pozdro600

I ten...ostatnio dred mi napisal wiadomosc x.X dred jesli to czytasz siema! :D

Napisane Feb 20, 2017, 11:43 pm Ostatnio edytowane Feb 20, 2017, 11:45 pm przez wRiTer_Ka
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

wRiTer_Ka powiedział(a):
Spoko, mam krolika psa ...echm meza 3jke dzieci...cos tam dziaram, dreduje, kolczykuje, wacham farby sporadycznie i areografy,planuje skonczyc dziarac pol ciala...handpoke mnie jara chcialabym zwczac :D na parterze domu chce otworzyc studio kreatywnosci dla dzieci i ogolnie nie jedzcie miesa! Pozdro600

To się nazywa plan na życie - ja nie jestem pewien co chce robić wieczorem :D

wRiTer_Ka powiedział(a):

I ten...ostatnio dred mi napisal wiadomosc x.X dred jesli to czytasz siema! :D

mi tez ale widać pojawi się tylko na moment

Napisane Feb 21, 2017, 10:02 am
Qadu

Qadu

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qadu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema wszystkim! Siedzę sobie w pracy i akurat mi się przypomniała deskorolka i chwilę później trafiłem tutaj. Kaaaaawał czasu minął, ale bardzo fajnie wspominam wszystkie dyskusje, szczególnie w dziale hiphopu (chyba wpadnę tam tylko, żeby zadać pytanie o to czego teraz słuchacie) i jak nam Zyga udostępniał server pod Soldata (dzięki za sponsoring ;)). Pozdro, trzymajcie się! o/'

Napisane Feb 21, 2017, 4:00 pm
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Każdy niby "stary", a zajawkę z młodości wspomina. Po wypowiedzi wRiTer_Ki można sądzić, że nie wspomina a kultywuje dalej. Coś mi się wydaje, że potomstwo to ma zakręcone, pozytywnie oczywiście  ;)

Napisane Feb 21, 2017, 8:04 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Qadu powiedział(a):
Siema wszystkim! Siedzę sobie w pracy i akurat mi się przypomniała deskorolka i chwilę później trafiłem tutaj. Kaaaaawał czasu minął, ale bardzo fajnie wspominam wszystkie dyskusje, szczególnie w dziale hiphopu (chyba wpadnę tam tylko, żeby zadać pytanie o to czego teraz słuchacie) i jak nam Zyga udostępniał server pod Soldata (dzięki za sponsoring ;)). Pozdro, trzymajcie się! o/'

:beer:

Boro92 powiedział(a):
Każdy niby "stary", a zajawkę z młodości wspomina. Po wypowiedzi wRiTer_Ki można sądzić, że nie wspomina a kultywuje dalej. Coś mi się wydaje, że potomstwo to ma zakręcone, pozytywnie oczywiście  ;)

niektórzy żyją całe życie :)

Napisane Feb 22, 2017, 8:32 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja