skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozostałe » Hydepark » ten portal umarł?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ten portal umarł?
head

head

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to head zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, pisze zeby sprawdzić co tu sie dzieje, nie logowałem się kupę czasu. ale widze ze czat z głównej zniknął? nikt zdjęć nie komentuje. jakiś lipny podział na działy i galerie zamiast jednej ogólnej, wchodzic w każdą z osobna żeby zobaczyc nowe zdjęcia.;/ wtf. ktoś tu żyje? stary wizerunek strony jednak był o niebo lepszy....

Napisane Nov 27, 2016, 8:49 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiadomo, nie te lata już kurde... Było fajnie powymieniać te wszystkie argumenty, czasem i 'uprzejmości' hehe, no ale niestety, brak obecnie czasu na to wszystko. Człowiek popadł w rutynę: dom - praca - melanż i tak to już niestety jest... ;) Ale widzę, że można tu jeszcze parę starszych twarzy spotkać hehe ;) pozdro!

Napisane Mar 6, 2017, 7:50 pm
Taboretix

Taboretix

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Taboretix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie umar

Napisane Mar 12, 2017, 12:12 am
Opik

Opik

Moderator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:D

//edit: yO Opiku hehehehe

Napisane Mar 14, 2017, 11:30 am Ostatnio edytowane Mar 15, 2017, 9:56 pm przez Rysiunio
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga, już się zaczynałem martwić o ten burdel na forum. Jak to dobrze, że wróciłeś  :P

Napisane Mar 23, 2017, 4:41 pm
KroVa

KroVa

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

12 urodziny miało moje konto niedawno : )

kocham te emotikony z lat 2000  B) B) B)

Napisane Apr 5, 2017, 1:08 pm Ostatnio edytowane Apr 5, 2017, 1:10 pm przez KroVa
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KroVa powiedział(a):
12 urodziny miało moje konto niedawno : )

kocham te emotikony z lat 2000  B) B) B)

Przyszło mi przez chwile do głowy aby zrobić nowocześniejsze ale... nie :dog:

Napisane Apr 5, 2017, 3:47 pm
anderowa890

anderowa890

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to anderowa890 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem nowa,witam wszystkich :)

Napisane Apr 18, 2017, 1:47 am
buzy

buzy

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buzy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dawno sie nie logowałem i dawno niczego nie pisałem choc portal przegladam dosyc czesto ale jest to raczej tylko rzut oka na dział skateboard.
Brak ludzi, brak zdjęć,
Pisząc tego posta jestem jedynym zalogowanym a gości mamy 229...
Gości nie aż tak malo tylko nikt nie pisze, czemu? 
Internet zmienia sie jak moda Wszyscy sa na Fb I dziwnym instagramie
Andegrand to dobre wspomnienia był od samych początków kształtowania sie mojej deskorolki i stylu

Napisane Apr 22, 2017, 1:17 pm Ostatnio edytowane Apr 22, 2017, 1:21 pm przez buzy
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buzy powiedział(a):
Wszyscy sa na Fb I dziwnym instagramie

Nie mogę zrozumieć sensu posiadania jednocześnie facebooka i instagrama - wszyscy i tak to co na instagramie udostępniają na facebooku. Ale ja już stary jestem i sie nie znam ;)

Napisane Apr 24, 2017, 10:07 am
szczera

szczera

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szczera zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam Was serdecznie! :)

Napisane Wczoraj, 4:33 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja