skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Outfit » Buty » SZEROKA STOPA Jakie buty?! :O

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
SZEROKA STOPA Jakie buty?! :O
ZOQUSK8

ZOQUSK8

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZOQUSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam znacie jakieś szerokie buty na deskę? Mam rozmiar 40 i stopę tak szeroką że mam nawet problem z butami na co dzień. Jednak znalezienie butów na deskę w których mógł bym jeździć bez przerwy bez zdejmowania ich sprawia mi największy problem xD. Jeśli mogli byście mi jakieś buciki doradzić był bym wdzięczny najlepiej konkretną marke czy też model jakichś szerszych butów. Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Napisane May 16, 2017, 8:48 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na pewno odpadają SUPRY
Sprawdź ETNIES modele Fader są dość szerokie

Napisane May 17, 2017, 9:50 am
ZOQUSK8

ZOQUSK8

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZOQUSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jasne, dzięki za szybką odpowiedź. ;)

Napisane May 19, 2017, 10:32 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Osirisy zobacz, Sam korzystałem z ich butów i mogę polecić.

Napisane May 26, 2017, 12:44 am
adamk1000

adamk1000

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamk1000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A wez poszukaj u siebie w okolicy szewca i spytaj czy dałby rade rozciągnąc ci troche buty na szerokosc. Da sie spokojnie rozciagnąc buty sportowe o pół rozmiaru/rozmiar na długosc, to i na szerokosc pewnie tez.

Napisane Jun 5, 2017, 1:02 am Ostatnio edytowane Jun 5, 2017, 1:03 am przez adamk1000
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja