skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Skateboard » Pozostałe » Nie za późno jak dla mnie ?

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nie za późno jak dla mnie ?, PYTANIE
Ooskar

Ooskar

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ooskar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć wszystkim!

mam pytanko, zawsze mnie ciągneło do deski ale jak bylem mlody to mama mi kupiła jakas deske z biedronki co potrafiłą przejechać 5m i mnie to zniechęcilo. Teraz mam 18 lat i zastanawiam sie czy nie jest za późno ?:p
Jeśli nie to jaką deske kupic i w ogóle ? ;)

Napisane Jun 2, 2017, 11:14 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ty tak na poważnie w wieku 18 lat już czołgasz się na cmentarz?

Weź kup sobie jakiś komplet lepszy i ciśnij.

Napisane Jun 3, 2017, 10:14 am
psycho44

psycho44

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to psycho44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W każdym wieku warto zacząć jak i w każdym można, a 18 lat to w ogóle nie wiem co to za pytanie xD

Napisane Jun 3, 2017, 11:21 am
Ooskar

Ooskar

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ooskar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie no po prostu zazwyczaj jak widziałem na chodnikach czy filmikach to takie 12,13 latkowie juz walą triki itp ze głowa mała wiec sie zastanawiałem czy dam rade, ale jesli mowicie ze tak to dzieki za rade i udam sie do sklepu o pomoc w wyborze deski ;)

Napisane Jun 4, 2017, 12:33 am
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:thumbsup:

Napisane Jun 5, 2017, 9:34 am
adasko7

adasko7

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adasko7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zaczalem od niedwana a jestem grubo po " 20tce" ... mozna, zawsze, warto

Napisane Jun 12, 2017, 9:57 am
qbek123

qbek123

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qbek123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

18 lat? Ja mam 43 i reaktywowałem się po 18 latach przerwy i nie jest zle. Uwierz mi mając 18 lat możesz jeszcze wszystko. Grunt to chcieć.

Napisane Jun 16, 2017, 8:28 pm Ostatnio edytowane Jun 16, 2017, 8:33 pm przez qbek123
Ewron

Ewron

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ewron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ksiegowa praca powiedział(a):
18 lat? Ja mam 43 i reaktywowałem się po 18 latach przerwy i nie jest źle. Uwierz mi mając 18 lat możesz jeszcze wszystko. Grunt to chcieć.

Ja wróciłem po 10 latach i już nie jest to samo co kiedyś :D Mam niesamowite problemy z kondycją :P Ale ćwiczę i powoli jeździ mi się lepiej.

Napisane Jun 20, 2017, 9:55 am
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja