skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Skateboard » Pozostałe » Coś z kolanem

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Coś z kolanem
Kirsten1

Kirsten1

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kirsten1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka : ) Z racji, że w moim mieście na wizytę u ortopedy czeka się 2/3 miesiące, na dobry początek postanowiłem zasięgnąć opinii osób, które być może miały podobny przypadek.
Ostatnie kilka dni bardzo dużo jeździłem i katowałem pop-shove it'a. Przed wczoraj po powrocie do domu gdy kucnąłem, by odwiązać buty strzeliło mi w lewym kolanie - takie zwykłe strzyknięcie jak w palcach, nic poważnego. Nie zwróciłem w sumie na to większej uwagi. Podczas kąpieli zauważyłem, że przy zgiętym kolanie widać z zewnętrznej strony lekką opuchliznę/wodę w kolanie. Posmarowałem sobie kolano maścią przeciwzapalną w nadziei, że na drugi dzień nic już nie będzie. Dzisiaj mija 3 dzień, deskę odpuściłem na wszelki wypadek, żeby nie nabawić się czegoś poważniejszego. I tutaj pojawia się moje pytanie. Miał ktoś z Was taki przypadek ? Dodam, że kolano mnie NIE BOLI, nie kuśtykam. Mogę prostować, zginać kolano i skręcać nim w lewo i prawo. Jedynym objawem jest właśnie ta opuchlizna/woda w kolanie i strzykanie z zewnętrznej strony gdy kucam i wstaje. To mnie troszkę niepokoi, ponieważ nigdy nic mi w kolanach nie strzykało, a boję się, że ten efekt zostanie i będzie dość mocno dokuczał podczas jazdy : /.

Dodam, że jeżdżę dopiero od 2/2.5 miesięcy i być może po prostu coś przeciążyłem, ale nie mam doświadczenia : /  W internecie czytałem baaardzo dużo na ten temat, ale niestety we wszystkich przypadkach i "poradnikach" występuje woda/opuchlizna + ból.

Pozdrawiam !

Napisane Jun 16, 2017, 1:15 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie chce cię martwić ale nie ma takiej dolegliwości którą wyleczył by internet ;)

Na Twoim zapisałbym się na wizytę u ortopedy i spokojnie czekał dalej. Może naprawi się w międzyczasie  i wizyta będzie niepotrzebna :)

Napisane Jun 16, 2017, 3:06 pm
Vienna

Vienna

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Vienna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też mam niestabilne kolano. Poszłam do ortopedy i niewiele mi pomógł. Jakoś z tym kolanem żyje.

Napisane Oct 1, 2017, 12:21 pm
kierowcauta

kierowcauta

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kierowcauta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem podobnie kupiłem sobie samostabilizujący stabilizator - tydzień i byłem jak nowy. Sprzęt się od czasu do czasu przydaje

Napisane Oct 2, 2017, 12:30 pm
robert25

robert25

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to robert25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z kolanami nie ma żartów. Najlepiej umówić się jak najszybciej na prywatną wizytę.

Napisane Oct 4, 2017, 12:39 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja