skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Skateboard » Sprzęt » Jaka deska dla początkującego?

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jaka deska dla początkującego?
2maciek

2maciek

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2maciek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemanko szukam jakiejś dechy dla początkującego, mam zamiar zacząć próbować coś na desce i tak się właśnie zastanawiam którą by tu przygarnąć na sam początek... zauważyłem że black knight to najlepszy wybór jednakże nigdzie nie mogę jej znaleźć na stanie bo wszystko zostało powykupowane, jakieś propozycje?

*Napisane Jul 8, 2017, 3:41 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deskorolki Black Knight nie są dostępne u producenta już od dawna więc nawet jak gdzieś jakaś znajdziesz to musisz się liczyć z tym że będzie zleżała (chyba, że zaczną znów być produkowane).
Jest już temat o deskach dla początkujących - poczytaj tam posty.

Napisane Jul 10, 2017, 8:17 am
Ti2TuRum2

Ti2TuRum2

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ti2TuRum2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli chcesz narazie tylko sprobować czy to jest to czym bedziesz chciał sie zajmować dalej to mysle ze nie warto inwestowac-wydawac wiele kasy. kup jakas w przedziale 200-300 (nie wielki marketowy shit ale i tez nie ma sensu wydawac 600-800 na sprzet w wyzszych polek) ;)

Napisane Jul 17, 2017, 9:43 am
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja