skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Skateboard » Sprzęt » Nowa deska słabo jezdzi

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nowa deska słabo jezdzi
szybkibill

szybkibill

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szybkibill zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć.
Złożyłem ostatnio deskę. Kupiłem nowy blat, trucki używane ale prawie nowe, nowe łożyska, kulka wyjąłem ze starej deski i mam taki problem ze deska jest troche wolna. Da sie śmigać ale jak na parku wziąłem deskę od paru osób to jeździły o niebo lepiej, chociaż nie wiedzą nawet jakie mają łożyska. Jak myślicie czego to może być wina? Jak będzie trzeba to mogę wypisać części nowej deski.
Dzieki

Napisane Jul 28, 2017, 5:07 pm
Colibre

Colibre

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Colibre zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie też był podobny problem. Nie dawno kupiłam nową deskę delikatnie poluźniłam kółka, i deska nie do poznania śmiga.
Mam nadzieję że pomogłam jeśli nie to pisz ;)

Napisane Jul 29, 2017, 10:55 am
szybkibill

szybkibill

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szybkibill zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niestety nie o to chodzi ponieważ zawsze zostawiam troche luzu przy dokręcaniu kolek. Wczoraj spróbowałem zmiany kolek na troche miększe i większe i niestety było jeszcze gorzej. Wina musi leżeć po stronie łożysk, tylko ze to troche dziwne ponieważ kupiłem Bones Reds miesiąc temu a i tak nie przypomina sobie żeby na starcie jeździły lepiej

Napisane Jul 29, 2017, 12:25 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kółka miękkie będą wolniejsze.
Niektóre łożyska muszą się rozjeździć ale w bonsach nie powinno tak być

Napisane Jul 29, 2017, 1:32 pm
szybkibill

szybkibill

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Tez tak myslalem. Ostatnio dzieciak na parku przyniosl deske na ktorej nie jezdzil kilka lat i jezdzila lepiej od mojej a mial jakies lozyska no name:/ Myslicie ze jak kupie Bones Cream i wyczyszcze lozyska to bedzie lepiej?

Napisane Jul 29, 2017, 1:54 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale napisałeś że łożyska nowe

?

Napisane Jul 31, 2017, 3:40 pm
Mick789

Mick789

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mick789 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spróbuj wyczyścić może się uda

Napisane Jul 31, 2017, 6:23 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja