skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
ten portal umarł? Hydepark head 51 5
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka
No komunikator wyrzuciles ...kilka osób to przeżyło no weez teraz nie udawaj, ze nie

Ma wrócić i to 3 razy większy.

Napisane Jun 16, 2017, 10:25 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka
nawet do dzisiaj jest CZATeria :D ZYga to spierdolił, ja zdania nie zmienie...

ale fajnie miec miejsce gdzie seee moge poprzeklinać jou jou hahah :D

Napisane Jun 15, 2017, 6:14 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka
Spoko, mam krolika psa ...echm meza 3jke dzieci...cos tam dziaram, dreduje, kolczykuje, wacham farby sporadycznie i areografy,planuje skonczyc dziarac pol ciala...handpoke mnie jara chcialabym zwczac :D na parterze domu chce otworzyc studio kreatywnosci dla dzieci i ogolnie nie jedzcie miesa! Pozdro600

I ten...ostatnio dred mi napisal wiadomosc x.X dred jesli to czytasz siema! :D

Napisane Feb 20, 2017, 11:43 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka
Ja wychodze z zalozenia iz brakuje tu...rozrywki. Ander wyglada jak gazeta aktualnie, a nie kazdemu chce sie czytac- no lenistwo, a jak juz ktos ma parcie na jakies info to konkretnie googluje. Zobaczcie kurnik czy taka głupia czateria trzyma sie od lat swietlnych tak samo dobrze...gdyz ludzie lubią pogadac o dupie marynie czy zwyczajnie "odsresowac" sie po ciezkim dniu...Dla sprostowania nie mowie zeby publikowac krzyzowki haha ale zblizyc do Siebie i zsolidaryzowac ludzi, myslacych czy robiacych cos podobnego -alternatywnego? wybaczcie ale dla mnie fb  czy snapy i poziom umyslowy panujacy na nich -na spokojnie mozna by zbudowac miasto z pustakow, a ludzie i tak wchodza dziennie przewijaja te profile i po 30min twierdza- a chuja tu jest...a panny z dziobkami psimi mordamy czy cudze jedzenie- i tak na to poswiecasz czas bo gdzie masz wejsc...

Napisane Jan 5, 2017, 12:11 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka
Zyga powiedział(a):
wRiTer_Ka powiedział(a):
Zyga nie lubi jak inni maja lepiej od niego dlatego czatu nie bedzie

Sama byś ze sobą na nim obecnie rozmawiała

przekonajmy sie. Ja bym rozruszała ander znowu tu trzeba swierzej krwii nie zdemotywowanych ludzi...ktorzy sa przewaznie na NIEEEE

Napisane Jan 4, 2017, 2:19 pm
Kiedy będzie czat Hydepark berlinwood4 5 1
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka
podbijam. tu nie ma po co byc zajawka to ludzie....pasja to ludzie...emocje to ludzie...inaczej nikt by nie wybijał zebów na kawałku drewna gdyby nie to z kim o co na co i dlaczego...
Anderem rządza pierdziele bez pasji zycia, zajawki, pomysłu...

wypalone ludziki. ogarnijcie sie...
wszystko brzmi takeeeee...nie ma sensu eeee...po co....eeee...nie warto.
wam sie nawet nie chce. nie dziwie sie, ze taka energia przyciaga chujnie...po co tu wchodzic jak nie ma z kim sie tym dzielic? to jak robic przyjecie urodzinowe  dla siebie i kota loool chodz Ty pewnie Zyga robisz co rok :}

Napisane Jun 15, 2017, 6:19 pm
Szukam Podkoszulki Ubrania Zapalek 5 1
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka
allegrooo

Napisane Jan 6, 2017, 2:00 pm
Kawalerski Hydepark eqq 18 3
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka
i sam jestes WIERTARKA!

Napisane Jan 5, 2017, 12:22 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka
[quote=Boro92]A bo ja wiem, w dzisiejszych czasach coraz ciężej zrozumieć ludzi... Ale nic się na to nie poradzi. Wszelkie wartości uznawane w "tamtych" czasach teraz uważane są za śmieszne...[/quote]

mam to na uwadze aktualnie ratuje swiat czy sie udalo dowiem sie za 10lat bo pyknie potomstwu pierwsza 18mnastka :D ...ostatnio miałam rozkmine czy to nie wyłącznie ludzkie ssaki sa tyleee czasuuu zalezne od starych? ;_; moze w nastepnym wcieleniu uda mi sie byc słoniem :D oby...

Zygacz nie wiem ja jestem na tyle sredniowieczna, ze zwyczajnie mnie takie formy rozrywki brzydzą...

Napisane Jan 5, 2017, 12:18 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka
to po co brac slub jak cos nie smakuje?

Napisane Jan 4, 2017, 2:16 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>