skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Rolki » Tricki » 540- jak sie zabrać?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
540- jak sie zabrać?
gsone

gsone

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gsone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niedawno zacząłem uczyć się 540. Na płaskim, bez hopki, potrafię zrobić prawie całe półtora obrotu-brakuje mi jakis 90 stopni do 540. Nie wiem jak to dokręcic. Próbowałem na koniec robić obrót samymi nogami- od pasa w dół, ale tak czy siak wychodzi cos koło 450 stopni..

Może ktoś zna z wlasnego doswiadczenia jakies sposoby zeby wreszcie wykonac ten trik..

dzieki i pozdrawiam, gs

Napisane Jun 19, 2005, 4:22 pm Ostatnio edytowane Jun 19, 2005, 5:52 pm przez gsone
HellFlip

HellFlip

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HellFlip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krece 540 ale sporo sie uczylem wszytko lezy w wymachu tulowiem rekoma i najsilniejszym wyskokiem na poczatku nie kulcie sie wlocie po to zatrzymuje na poczatku noi tyle osobiscie wole 360 fakie-fullcab;P

Napisane Sep 16, 2005, 4:59 pm
soulfly

soulfly

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja tez krece 540 .. ze schodow tak z 5 najlepiej ... a jak robilem 360 mute grab zlamalem noge:P nie polecam :P nei no smieje  da sie da . 

Napisane Sep 18, 2005, 12:05 am
Handgrenades

Handgrenades

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Handgrenades zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cofam co mówiłem o 360 z Grabem! Proste jest. 360 L Kang, lekki mi problem sprawia, ale jeszcze nad tym pracuje. No i... Corss Legs 360 :D Tego sie MUUSZEEE nauczyc... a co do spinów... uhhh... nadal sie piore z 540, chodz kolega ostatnio dał mi pare cennych rad, wiec sadze ze jak wyjde na role (chory jestem) to zakrece :]

Napisane Oct 6, 2005, 8:32 am
MULEN007

MULEN007

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MULEN007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja teraz sie tego ucze.Najlepiej z kikera

Napisane Nov 21, 2005, 10:09 pm
robert742

robert742

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to robert742 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

probuj z jakiegos kickera albo czegos  takiego... :rolleyes:

Napisane Nov 22, 2005, 9:11 am
Kaczorone

Kaczorone

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kaczorone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mialem to samo...ale jakos 540 samo przyszlo!! zakrecilem sie na hopce ibyło cwicz cwicz!

Napisane Dec 4, 2005, 12:59 pm
dEm0lKa

dEm0lKa

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dEm0lKa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czyli trzeba jechac tylem z przodem nie da rady .. czy ciezki do wykonania ??

Napisane Apr 15, 2006, 1:07 pm
soulfly

soulfly

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie no.. przodem chyba latwiej..
ja umiem przodem;) z fakie nie probowalem nawet - i tak bym nie zrobil

Napisane Apr 15, 2006, 3:09 pm
CineczQ

CineczQ

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi ledwo co wychodi 360 więc wiesz nie pomoge ci ;P ale próbuj mi jakoś wychodzi =D

*Napisane May 2, 2006, 11:00 pm
nanika

nanika

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nanika zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh. dobra jesteś 360 ci całe nie wychodzi, a 540 tak. ja umiem 180.ema

Napisane May 2, 2006, 11:07 pm
malpa22

malpa22

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to malpa22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi brakuje 90 ale niebrakuje mi wysokosici tylko opkrentu robie 450 i dalej sie nieopkrencam help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisane May 16, 2006, 3:06 pm
malpa22

malpa22

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to malpa22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jeden kolo napisał żęby jak baletnica prubowaci ale tesz niewychodzi :(

Napisane May 16, 2006, 3:08 pm
Vaust

Vaust

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Vaust zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

musisz poprostu zakrecic ramionami i tulowiem i wybic sie wysoko a wszyatko sie uda i pamietaj ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz :rolleyes: :) :)

*Napisane Sep 3, 2006, 2:26 pm
avensis14

avensis14

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja umiem tylko 180 bo zadko jezdze na rolkach a jak jezdze to na fitnes :D ale wydaje mi sie ze musisz sie wysoko wybic i wziasc duzy obrut i jeszcze tak obracach sie biodrami :) tak mi sie wydaje :)

Napisane Sep 4, 2006, 7:40 pm
Tim93

Tim93

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gsone powiedział(a):
Niedawno zacząłem uczyć się 540. Na płaskim, bez hopki, potrafię zrobić prawie całe półtora obrotu-brakuje mi jakis 90 stopni do 540. Nie wiem jak to dokręcic. Próbowałem na koniec robić obrót samymi nogami- od pasa w dół, ale tak czy siak wychodzi cos koło 450 stopni..

Może ktoś zna z wlasnego doswiadczenia jakies sposoby zeby wreszcie wykonac ten trik..

dzieki i pozdrawiam, gs

Dołączam się xd

Napisane Sep 23, 2006, 10:01 pm
Rojus

Rojus

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bynajmniej ja uczyłem sie odrazu na 4 schodkach nie zaduze nie zamałe...w sam raz :P
1.Próbuj to robic na loozie a ine na siłe najpredzej ci wyjdzie ja robilem na sile i nic a jak spóbowałem na lozie to za 2 razem poszło.. :)
2.Gdy jest moment przed wybiciem spróbuj zrobic sobie mały najazd gora do ok.50-60 stopni..
i tylko pozostaje wyladawac...jak cos bedize nitak pisz dalej wytłumacze ci bardziej i rozszerze moja wypowiedz... :)
Pozdrawiam i życze udanych lotów :P

Napisane Oct 21, 2006, 4:24 pm
dzzika

dzzika

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzzika zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yeah! ja umiem tylko 360  :stare: i narazie jakoś mi idzie. A 540 mimo iż rozszerzam nogi to i tak później gleba..A od tyłu, to mam wrażenie jak bym się jak bączek kręciła, bo się ślizgam  :mad:. aLe  kurde, nie mam zadnych schodów odpowiednich i nie ma gdzie ćwiczyć  :mad:. Pozdro..  :cyclops:

*Napisane Oct 26, 2006, 7:41 pm
lipa

lipa

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lipa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja 540 to robie na rampie czy quoterze a na plaski 450 bym wykrecil

Napisane Oct 28, 2006, 12:33 pm
Cloudshark

Cloudshark

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cloudshark zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krecisz 540 na rampie? Oo rispect man \m/ A co do luznego 540* to sprawa wyglada nastepujaco:

-Najwygodniej sie robi w ruchu, nawet przy wolnej jezdzie (przynajmniej mi)
-Uginamy kolana, bierzemy zamach obiema rekoma w ktoras strone
-Wybijamy sie do gory, obracamy rece w odwrotna strone i krecimy.

No i jak już moi poprzednicy powiedzieli: Trzeba się wyluzowac i nie skupiac na glebie. That's all

Napisane Oct 28, 2006, 5:03 pm
poleuro

poleuro

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poleuro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

540 z kickera

1.Odpowiednia predkosc(nie moze byc mala)
2.Rozszezone nogi
3.Ugiete kolana
4.Zamach rekoma
5.Porzadne wybicie sie
6.W locie skulcie sie jak najbardziej
7.Przy ladowaniu ugnijcie kola zeby zamortyzowac ladowanie
8.A po tym skoku probojcie 1080(zart)

Napisane Nov 12, 2006, 6:16 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja