skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Rolki » Tricki » 540- jak sie zabrać?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
540- jak sie zabrać?
gsone

gsone

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gsone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niedawno zacząłem uczyć się 540. Na płaskim, bez hopki, potrafię zrobić prawie całe półtora obrotu-brakuje mi jakis 90 stopni do 540. Nie wiem jak to dokręcic. Próbowałem na koniec robić obrót samymi nogami- od pasa w dół, ale tak czy siak wychodzi cos koło 450 stopni..

Może ktoś zna z wlasnego doswiadczenia jakies sposoby zeby wreszcie wykonac ten trik..

dzieki i pozdrawiam, gs

Napisane Jun 19, 2005, 4:22 pm Ostatnio edytowane Jun 19, 2005, 5:52 pm przez gsone
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wysoko sie wybij- to podstawa
Staraj sie jak najszybciej zrobic obrot

*Napisane Nov 13, 2006, 9:06 pm
kaziu07

kaziu07

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaziu07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak 360 niewykręce może czasem ale z trudem

Napisane Jun 28, 2007, 12:29 pm
sk8spinacz

sk8spinacz

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8spinacz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja krece 540 na fakie najlepiej z jakiegos spadu na pocztek do ud masz wiecej czasu na obrot
na rampe jak krece 540 to tez na fakie

Napisane Jun 28, 2007, 4:42 pm
Pablofon

Pablofon

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pablofon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez wole na fakie... jakos szybciej sie krece..

Napisane Jul 1, 2007, 8:53 am
soulfly

soulfly

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak wam brakuje 90 stopni to prubujcie jeszce obkrecic glowe do tylu wraz z barkami i ugiac lekko nogi to da wam jesze troszke czasu na spin . holla

Napisane Apr 13, 2008, 4:33 pm
ador12

ador12

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ador12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja widzialem tylko  720 360 180 a 540 na bmx

Napisane Jul 21, 2010, 6:20 pm
sk8Maciek

sk8Maciek

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8Maciek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

musisz tylko wziąc duzy zamach przed skokiem :D ja to jakos tym sposobem umiem,zadnych dokręcen pod koniec ani nic

Napisane Jul 23, 2010, 1:18 am
Mi2r

Mi2r

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hej maciek on się pytał o radę 5 lat temu xD
pewnie ten trik mu już wychodzi ;p  ja zawsze przed 54 przechylam już głowe do kierunku w którym się kręcę, oraz łapie graba, lewą ręką za lewą rolkę, jest naprawdę wygodniej.

Napisane Jul 23, 2010, 7:15 am
mwahrtie

mwahrtie

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mwahrtie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Idźcie na wesołe miasteczko i poskaczcie na trampolinie, nie tylko obroty, ale wszystkie tricki w powietrzu, po co się zabijać.

Napisane Apr 17, 2012, 3:11 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja