skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Skateboard » Miejsc闚ki » Og這szenia

Strony: << poprzednia ... 16, 17, 18, 19, 20 nast瘼na >>
Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Og這szenia, kto ? kogo ? za ile ?
tomeckc

tomeckc

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to tomeckc zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Witam. W tym temacie wpisujcie wszystkie swoje zapytania co do os鏏 z Waszego miasta. To proste. Chodzi o unikni璚ie temat闚 typu:

(np.)
Tytu: Warszawa
Tre嗆: Ej kto jest z Wawy, bo nie mam z kim 鄉iga.

Wszystkie tego typu pytania zadawajcie tutaj. Oczywi軼ie bez odpowiadania w tym topicu. Wszystko za豉twiajcie na pm. Po pierwsze nikogo to nie obchodzi tak na prawd, a po drugie nie ma syfu. Tak jak wsz璠zie indziej za nieprzestrzeganie tego regulamiu przewidywane s " nagrody specjalne " od obs逝gi portalu. Je郵i co jest nie jasne pytania prosz kierowa do mnie na pm.

edit: Zapomnia貫m o najwa積iejszym. Piszcie tutaj tylko takie pytania, bo od teraz reszt b璠 traktowa jako nabijanie post闚 ( patrz wcze郾iej: syf )

edit 2: Widz, 瞠 nie dotar這 o co chodzi. Ot騜 moi drodzy: JEST TO DZIA SKATEBOARD. Nie ma tu miejsca na pytania o muzyk闚, odpowiadania na og這szenia, czy nabijanie si z gutka. Wszystkie niepasuj帷e posty usun掖em i na razie ob璠zie si bez kary. Potraktujcie to jako ostrze瞠nie. :mad:

Napisane Oct 12, 2006, 5:41 pm Ostatnio edytowane Nov 11, 2006, 10:54 pm przez tomeckc
Gofer149

Gofer149

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Gofer149 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Szukam ludzi z Cz瘰tochowy gg:28840500

*Napisane Nov 24, 2013, 9:32 pm
MacFraser5

MacFraser5

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to MacFraser5 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Czesc wszystkim :D Jestem poczatkujacym z Poznania (chociaz ciezko to nazwac moj poziom poczatkujacym xD) i szukam osoby ktora moglaby mnie choc troche pouczyc jazdy na desce? Podstawowych rzeczy a potem kiedys tam moze trickow :D niestety, nikt z moich znajomych nie jezdzi to nie moge znalezc jakiegos ticzera... Z gory dziekuje i prosze o wyrozumialosc :)

*Napisane Jan 7, 2014, 3:29 pm
Szczupson

Szczupson

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Szczupson zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Siemano,
szukam jakiego ziomka do jazdy w Szczecinie w moim wieku(13 lat) lub troszk wi璚ej. Jak co to dopiero wr鏂i貫m do deski po d逝ugiej przerwie, wi璚 jako du穎 nie umiem, ale jaki tam heel czy kick wchodz z kt鏎捷 pr鏏 :)

Napisane Feb 7, 2014, 8:17 pm
Mironty

Mironty

Member
Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Mironty zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jest kto z krakowa?

Napisane Feb 11, 2014, 8:42 pm
Lokeshi

Lokeshi

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Lokeshi zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Halo Wroc豉w, kto pomo瞠 stawia pierwsze kroki na desce ?

*Napisane Apr 4, 2016, 5:44 pm
karolbiegan

karolbiegan

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to karolbiegan zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Lokeshi powiedzia(a):
Halo Wroc豉w, kto pomo瞠 stawia pierwsze kroki na desce ?

Ja bardzo ch皻nie napisz na pw

Napisane Jun 16, 2016, 7:26 pm
sigmasig

sigmasig

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to sigmasig zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

a ja szukam z okolicy poznania

Napisane May 10, 2017, 9:32 am
Gregor150

Gregor150

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Gregor150 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Siema, jestem z Wroc豉wia mam 22 lata, je盥輳 na desce od niedawna, szukam os鏏 duo wsp鏊nego 鄉igania i nauki.

Napisane May 18, 2017, 7:29 pm
Strony: << poprzednia ... 16, 17, 18, 19, 20 nast瘼na >>
Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja