skateshop poleca

W sklepie znajdziesz też BUTY VANS

skateshop
         » Forum » Skateboard » Pozostałe » Gula pod kolanem...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >>
Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gula pod kolanem...
chmieluu

chmieluu

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema... Jakieś 3 miesiące temu pod kolanem pojawiła mi sie gulka. Na początku nie bolało za bardzo ale w ciągu 2 tygodni ból nasilił się, a gula urosła. Poszedłem do lekarza, powiedział że to tylko otłuczenie i, że po tygodniu mi przejdzie. Od tamtego czasu minęły już 2 miesiące i kolano jak boli tak boli. Nawet odpuściłem sobie deske na 2 tyg., ale to nic nie dało i teraz jeżdże dalej. Przed kazdym wejsciem na deche rozgrzewam nogi zeby czegos tam nie zepsuc. Podczas jazdy nie jest zle, ale kiedy wróce do domu to wtedy umieram. Ból jest tak silny, że uniemożliwia zgięcie nogi. Stosuje Fastum ale ono ch*ja daje. Boje się, że to coś poważnego. W przeciągu 2 tygodni pójdę jeszcze raz do ortopedy tym razem do innego, może on coś poradzi. Chciałbym sie dowiedzieć od Was, czy mieliście coś podobnego, co z tym zrobiliście i czy Wam przeszło. Mam nadzieję, że nic mi nie bedzie i będę mógł kontynuować jazdę na desce...

:noexpression:

Pozdro...  :(

Napisane Jan 12, 2007, 10:59 pm
Ateva

Ateva

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ateva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam to samo :/ tylko mnei to dreczy ponad rok bylem u lekarza przepisal mi masc i tabletki i powiedzial ze przejdzie i kazdy dojzewajacy chlopak tak ma :| nic nie dalo.. przyzwyczajilem sie do tego i troche mniej boli wlasciwie boli tylko kiedys dotykam kolanem czegos np. klecze

pozdro

Napisane Jan 12, 2007, 11:07 pm
OlaR

OlaR

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W zeszlym roku szkolnym bolalo mnie kolano. Po 3 tyg. nie moglam chodzic pojechalam do lekarza. Powiedzial, ze mam niezle stluczone. Przez dwa tygodnie pomykalam w opasce i smarowalam przeroznymi mascmi. Wszystko mi niby zeszlo, ale nadal mam bol jak duzo chodze, plywam, jezdze na desce.

Napisane Jan 12, 2007, 11:07 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. Napewno nic powaznego, bo to chyba nic nie jest z koscia, ani z stawem, idz do lekarza, powiedz wszystko tak jak tutaj, ze byles u tamtego lekarza, on ci powiedzial to i to...

2. Moja mama kiedys w gorach, przewrocila sie na kolana, po 2 tygodniach tez miala taka gule, to roslo, roslo i okazalo sie ze tam ma jakas wode czy cos i musiala miec to zdejmowane operacyjnie. Na szczescie juz wszystko jest dobrze

Napisane Jan 12, 2007, 11:07 pm Ostatnio edytowane Jan 12, 2007, 11:09 pm przez frycol_hiphop
flipskater

flipskater

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wspójczuje ja miałem tylko raz coś takiego ,że mi stopy spuchły i przez ok. tydzień nie mogłem jeździć i ich nadwyrężać bo  wtedy bolały jak chol.era

Napisane Jan 12, 2007, 11:08 pm
Pegboy

Pegboy

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pegboy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to są niestety objawy raka kości...

nie no żartuje - masz po prostu coś ze stawami

Napisane Jan 12, 2007, 11:11 pm
dg

dg

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem podobną akcje, raz spadłem na totalnie proste nogi i cośmi strzeliło w obydwu kolanach. Jak się ugiąłem to nie mogłem sie podnieść, poszedłem z tym do lekarza i powiedział mi że to jakiś zespół czegoś tam i zabronił mi śmigania na conajmniej 3 miesiące. Samrowałem fastumami i innymi duperelami... ale to tylko troche pomagało. Nie pojeździłem tylko miesiąc i poszedłem na deske, jak zacząłem śmigać regularnie to ból sam ustąpił i jest spoko :) hehe pozdro :D

Napisane Jan 12, 2007, 11:12 pm
ReggaeBoy

ReggaeBoy

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ReggaeBoy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj kumpel to mial i lekarz mu powiedzial ze zaczol za szybko rosnąc

Napisane Jan 12, 2007, 11:12 pm
rasky

rasky

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chmielu czy to od tego sie zaczelo jak niechacy mi deska w poolu wyleciala i dostales wtedy kolano?

Napisane Jan 12, 2007, 11:13 pm
McCvir

McCvir

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam to samo!!!!!!!!!!!!
To jest tzw. MARTWICA KOLAN :( (sprawdź w internecie co to)
idź do specjalisty...

ja tamtego roku około kwietnia dowiedziałem się ze to mam...nie umialem po schodach chodzić i to byla katastrofa, strasznie bolały(ja mam to w obu kolanach).
Lekarz powiedział mi ze nie moge skakać, jeździć na rowerze, podnosić ciężkich rzeczy itp.Pewnego dnia sie przemogłem i poszedłem na deske...nie było najgorzej. z czasem jak tak jeździłem przyzwyczaiłem się do takiego średniego bólu w kolanach. Najgorsze przychodziło wieczorami...nie dało się nogami ruszać :/
Czym intensywniej jeździlem tym bardziej to bolało. Podczas jazdy to nie aż tak mocno, ale potem jak wróciłem do domu to była katastrofa.
Potem to przestawało mnie to boleć(albo po prostu się do tego przyzwyczaiłem), ale nie do końca. Teraz mam tak, że jak skacze z jakiś wiekszych wysokości..to mnie te kolana bolą, jak przychodze do domu to czasami jest normalnie, czasami nie umie chodzić. Kolega polecił mi takie tabletki jak FLEXODON (uzupełniają maź z stawach)
Po zażywaniu ich odczułem nawet dość sporą różnice :)
Ale ta choroba naprawde odbiera komfort jazdy na desce :(
teraz juz mnie to znacznie mniej boli niż na początku, ale NADAL BOLI :/

Napisane Jan 12, 2007, 11:18 pm
chmieluu

chmieluu

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

McCvir powiedział(a):
mam to samo!!!!!!!!!!!!
To jest tzw. MARTWICA KOLAN :( (sprawdź w internecie co to)
idź do specjalisty...

ja tamtego roku około kwietnia dowiedziałem się ze to mam...nie umialem po schodach chodzić i to byla katastrofa, strasznie bolały(ja mam to w obu kolanach).
Lekarz powiedział mi ze nie moge skakać, jeździć na rowerze, podnosić ciężkich rzeczy itp.Pewnego dnia sie przemogłem i poszedłem na deske...nie było najgorzej. z czasem jak tak jeździłem przyzwyczaiłem się do takiego średniego bólu w kolanach. Najgorsze przychodziło wieczorami...nie dało się nogami ruszać :/
Czym intensywniej jeździlem tym bardziej to bolało. Podczas jazdy to nie aż tak mocno, ale potem jak wróciłem do domu to była katastrofa.
Potem to przestawało mnie to boleć(albo po prostu się do tego przyzwyczaiłem), ale nie do końca. Teraz mam tak, że jak skacze z jakiś wiekszych wysokości..to mnie te kolana bolą, jak przychodze do domu to czasami jest normalnie, czasami nie umie chodzić. Kolega polecił mi takie tabletki jak FLEXODON (uzupełniają maź z stawach)
Po zażywaniu ich odczułem nawet dość sporą różnice :)
Ale ta choroba naprawde odbiera komfort jazdy na desce :(
teraz juz mnie to znacznie mniej boli niż na początku, ale NADAL BOLI :/

ale masz pod kolanem gule wystającą na 1 cm ? Może to nie Martwica... do lekarza ide dopiero za tydzien

Napisane Jan 13, 2007, 9:48 am
elsajan

elsajan

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powiem ci zebys lepeij poszedl do lekarza prywatnie on ci powie co ci naprawde dolega

Napisane Jan 13, 2007, 10:00 am
Ateva

Ateva

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ateva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chmieluu ja mam taka gule wyrastajaca i tk jak pialem nie wiem co sie da z tym zrobic po czasie przyzwyczailem sie do tego i doszlo tak ze boli przy dotykaniu kolana o cos albo przy duzym nadwyrezeniu  ;)

Napisane Jan 13, 2007, 10:07 am
Luke23

Luke23

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Luke23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lepiej wybierz sie do jakiegos specjalisty, bo jak to tak zostawisz to w przyszłości możesz wogle nie jezdzic :thinking:... chociaz tak tez byc nie musi ^^)

Napisane Jan 13, 2007, 10:24 am
ptaszek8

ptaszek8

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ptaszek8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie boli już chyba wszystko od opuszków palców po dupe biodra kostki kolana szyje barki łokcie stopy a dawać trza dalej.

Napisane Jan 13, 2007, 10:36 am
avensis14

avensis14

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czegos podobnego nie mam... ale mam taka jakby gulke jak napne miesień to pod kolanem jest takie wybrzuszenie ale mnie to nie boli i nie przeszkadza w niczym.. i to jest tylko pod lewym kolanem :hmm: a co do ciebie.. do idz lepiej z tym do lekarza i sie lepiej dowiedz co to ... bo mozesz miec pozniej kłopoty z tym...

Napisane Jan 13, 2007, 10:58 am
chmieluu

chmieluu

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Martwica lewego kolana... rok bez deski... ja chyba zeswiruje!

Napisane Jan 18, 2007, 4:51 pm
McCvir

McCvir

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie lekarz tez zabronił jezdzić na desce, itp, ale tak jak muz powiedziałem- trwało to moze 2 tygodnie...potem zacząłem robić wszystko normalnie...na razie nic mi poważnego nie jest...

Napisane Jan 18, 2007, 7:38 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chmielu składam wielkie KONDONlęcje z powodu rocznej przerwy na desce

Napisane Jan 18, 2007, 7:44 pm
FUCKEMO

FUCKEMO

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FUCKEMO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oła... współczuję...

a żeby się pośmiać wkleję takie cuś:

HAHAHA

"Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż !"

Napisane Jan 18, 2007, 7:50 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >>
Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja