skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Rolki » Tricki » Triki na normalnych rolkach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Triki na normalnych rolkach
gazetta

gazetta

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gazetta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam pytanie: jakich trików moge sie nuczyć na normalnych rolkach fitness? nie mam kasy na agressivy a nie mam zamiaru czekać całego czasu zanim na nie nie uzbieram z założonymi rękami

Napisane Aug 9, 2005, 1:16 am
Pers

Pers

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wiesz... wbrew pozorom tego sporo bedzię... sam długo jeździłem na fitness i troche o tym wiem, a więc:
1.Wszystkie graby wychodzą ładniutko bo rolki do fitnessu są lżejsze i gwrantująwysoie loty...
2.Wszystkie "manuale" (nie wiem jak to inaczej nazwać), czyli naucz się jeździć na 1 góra 2 kółkach (to efektownie wygląda z przejściami i obrotami), no. jedziesz przodem na jednym przednim kółku i robisz obrót tylko na nim i teraz ciorasz tyłem na przednim kółeczku dostawiasz drugąnoge na tylnim kółeczku i masz duckwalka tyłem...
3.180, 360, 540 na prostej nawierzchni miota się wspaniale bo fitnessy są leciuche...
4.I nie wiem jak to nazawać ale ogólny freestyle na rolkach czyli połączenie obrotów, manuali i przeplatań nóg (bardziej to wygląda jak taniec a nie jazda no ale efektownie i uczy równowagi)
5.To chyba tyle... ja jeszcze na rolkach LIPY robiłem (zatrzymanie się na krawędzi murka lub rurki) ale płoza się bardzo ciora (wkońcu to nie agressive)...

Napisane Aug 9, 2005, 7:48 am
SKATAN

SKATAN

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SKATAN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Manualne :) dobra sprawa polecam obracanie sie w miejcu jedna rolka na przednim druga rolka na tylnim kolku zamach ... i krecisz sie jak baczek ... trzeba miec wyczucie rownowagi ...
ale dobra sprawa
tak jak manual na jednym kolku

Napisane Aug 15, 2005, 10:43 am
benben

benben

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to benben zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie. Wszystkie 180, 360, 540, graby skoki ze schodów no i jeżeli masz niewielką pułkę i niewielką przerwę między dwoma środkowymi kółkami to ucz się soula :D:D

Napisane Aug 16, 2005, 8:44 pm
zdybson

zdybson

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wyjeb sobie 2 srodkowe kulka w rolkach i i i i i i i i i rob frontsida

Napisane Aug 17, 2005, 9:07 am
pioterek7

pioterek7

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pioterek7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wlasnie moje pierwsze tricki na pierwszych rolkach ( to byly fitnessy ) to byly rózne manuale i ich przerobione przezemnie wersje .  I dlatego proponuje o dnich zaczonc.

manual : jechanie tak by na prawer nodze jechalo sie na pierwszym kulku a na lewej by sie jechalo na ostatnim kulku i na odwrut

Napisane Aug 23, 2005, 7:37 pm
kubusiekk

kubusiekk

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubusiekk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

graby obroty skoku:Dgringy manualeitd

Napisane Oct 23, 2005, 6:42 pm
kocur11

kocur11

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kocur11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Znajdź sobie murek około 80 cm  nasmaruj świeczką rozpędź się wyskocz i rób różne odbroty....!!!!!

*Napisane Oct 23, 2005, 8:20 pm
MULEN007

MULEN007

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MULEN007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

180, 360, 540 na prostej nawierzchni miota się wspaniale bo fitnessy są leciuche...  zdecydowanie :) :)

*Napisane Nov 21, 2005, 10:06 pm
adikaw

adikaw

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adikaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ollie ze czterech schodkach z 360.

*Napisane Jan 13, 2006, 11:32 pm
Nolaan

Nolaan

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nolaan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no!
albo mozesz 2 śąrodkowe kółka wyjąc  i na rurkach jeżdzić.
no.
ja na ramie się na początku uczyłem i było okejka.

Napisane Jan 18, 2006, 11:27 am
Grzybo

Grzybo

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grzybo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ucz się grabów ze 180 i 360kami :p

Napisane Jan 18, 2006, 10:54 pm
milou

milou

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to milou zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

naucz się cesslide na marmurku albo na jakiejś powierzchni ślizkiej i ja bym frontside popróbował bez środkowych kółek

Napisane Jan 21, 2006, 1:23 pm
Siarny

Siarny

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siarny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam ,ja też mam zwykłe rolki tak jak ty i ma fun box obok szkoły robie na nim 360,małe mute,grab ze schodów, jak masz miejsce do grindowania to robie np. mizou,soul.i wiele innych tricków są na zwykłe rolki.

Napisane Mar 8, 2006, 5:54 pm Ostatnio edytowane Mar 8, 2006, 6:48 pm przez Siarny
soulfly

soulfly

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[/quote]milou :
naucz się cesslide na marmurku albo na jakiejś powierzchni ślizkiej i ja bym frontside popróbował bez środkowych kółek [quote]

no ja cessow nei polecam - sorry ale ciekawe jak chcesz zrobic royale cess slide na rekraacyjnych.
ja jezdilem duzo na rekraacyjnych i polecam skoki , graby , jakies nieduze obroty. radze odkrecic hamulec:) Manuale tez dobre sprawa i wszelkiego rodzaju obroty na 1 rolce itp...;)

Napisane Mar 18, 2006, 9:38 pm
Demon253

Demon253

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Demon253 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemka  :P ja jezdze na rolkach 4 5 lat ale boje sie robicz extremalnych trickow robilem trcik na hodniku ja sie iskry robia na zwyklych rolkach i zlamalem se dwa palce w rece bylo bolesne ale trick sie udal tylko koncuwa nie przecholowalem z predkoscia hehe  :).Teraz jak stopnieje snieg to pojade do skateparku robic tricki na rółkach.

*Napisane Mar 22, 2006, 5:55 pm
XCarmel2

XCarmel2

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym taki "Prawdziwe" np.X grab(Chyba coś takiego jest...)itp. :thinking:

*Napisane Apr 4, 2006, 7:26 pm
ababab

ababab

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ababab zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MOŻNA SIĘ NAUCZĆ GRABÓW RUŻNCH KOMBINACI Z GRABEM np:GRAB 360 PRZESKAKIWAĆ ZCHODY.

Napisane Apr 6, 2006, 9:08 am
Demon253

Demon253

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Demon253 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes:Popierwsze odkręć hamulec potem zacznij  jeździć ale bardzo dobrze i poćwicz jak najszybciej rozpęd wziąść i rob manuale lewa noga na palcach druga noga na pięcie i tak jedź.Potem jak nauczysz sie skakać to spróbuj 360tke w miejscu a potem w jeździe 360tka to caly obrot.Na lepsze tricki zagladaj ochraniacze lepiej zakladaj.

*Napisane Apr 11, 2006, 7:14 am
CineczQ

CineczQ

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też jezdze na fitness ;) (nie mam narazie kasy na lepsze) Ale graby 180.360 ładniutko wychodzą :p  manuale troszke sie pouczysz i juz LooziK ;)

*Napisane Apr 11, 2006, 8:17 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja