skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Rolki » Tricki » Triki na normalnych rolkach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Triki na normalnych rolkach
gazetta

gazetta

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gazetta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam pytanie: jakich trików moge sie nuczyć na normalnych rolkach fitness? nie mam kasy na agressivy a nie mam zamiaru czekać całego czasu zanim na nie nie uzbieram z założonymi rękami

Napisane Aug 9, 2005, 1:16 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no moj kumpel na fitnes probuje soule robic :/

Napisane Apr 11, 2006, 8:37 am
boges

boges

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to boges zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej zapodajcie mi jakieś pomysły bo jezdze sobie jeszcze na fitnessach i już tak powoli kończą mi się pomysły na graby 

Indy, Rocket, Mute, Japan, Mute, Method, Liu Kang, Express, Crossed jump i wszelakie kombinacje z Abstract. (2-9 schodków)
180 kręce,a i 360 nie pogardze (na razie przez piramidke, flacie lub max z 2-4 schodków). Duck walk i manuale tez odpadają. Flipów jeszcze nie kręce bo nie mam kasku. 
Hmm, a da się nauczyć jakiś fajnych lipów czy za duże kółka na kouping ;) (78mm :()bo paru już nauczyłem się (na małym quaterze)?

Napisane Apr 12, 2006, 10:59 pm
BlackMetal

BlackMetal

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackMetal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nom na fitnesach to raczej soula nie da się zrobić :P :P

Napisane Apr 12, 2006, 11:51 pm
boges

boges

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to boges zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

E tam nie da, ja odkręciłem 2 i 3 i dało rade...wskoczyć na murek :P. Grind na jakieś 5-10 cm, ale był. Tylko, że to był raczej royale czy coś. ")

PS: Płoza zjechana na maxa  :(

Napisane Apr 14, 2006, 11:40 am
Siarny

Siarny

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siarny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co BlackMetal mówi że sie nie da soulów robić przecierz sam robiłem.

Napisane Apr 29, 2006, 7:16 pm
mariannek

mariannek

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariannek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiesz na fitnes jest sie łatwo nauczyc jezdzic bo sam na nich jezdzilem tylko ze polamalem przy grabie ze 180.
1.Po pierwsze naucz sie skakac.
2.Po drugie naucz sie przyjmowac ciezar ciala i rownowage.
3.Po trzecie manual jest latwy
przy skokach jak sie nauczysz skakac dodawaj rozne tricki.
To tyle mojej lekcji pozdro

Napisane May 11, 2006, 8:28 am
olas11

olas11

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na rekreacyjnych rolkach mozesz robić wszystko oprócz wskakiwania na raile ale mozna przerobić "fitnesy" po przez przymocowanie jakiegoś twardego plastiku pomiędzy 2 kułkami  ale to trzeba robić przypomkocy wkrętarki no jak juz to zrobisz to:
1-będziesz czuł sie pewniej
2-za pierwszym razem i tak ten plastik odleci i metodą probi błędów doszedłem jak to zrobić alo potej operacji plastycznej roli wygladają troche nijak no moze jak po wojnie
3- nieumiem ci nic wymyśleć bo itak zrobisz po swojemu

Napisane May 11, 2006, 3:21 pm
Eliaszko

Eliaszko

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Eliaszko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na normalnych rolkach moerzesz robić wszelkiego rodzaju graby ... ( ze schodków , 360 , 540 tyłem , jazda tyłem ) itp. itd.

Napisane May 13, 2006, 9:18 am
SKATAN

SKATAN

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SKATAN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepszym trikiem na normlanych rolkach jest :)

"wsad" juz tlumacze co to :))

wsadzasz rolki do kosza (na smieci) pozbywasz sie ich ..
kolejnym trickiem jest zakup czegos na czym warto jezdzic ...

powodzenia...

Napisane May 13, 2006, 6:37 pm
olas11

olas11

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SAKTAN jest jeden problem bo '' wsad '' jest bardzo drogim posunięciem a zakup nowych agresivuv jest jesz cze droższy

Napisane May 15, 2006, 1:12 pm
BlackMetal

BlackMetal

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackMetal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siarny powiedział(a):
Co BlackMetal mówi że sie nie da soulów robić przecierz sam robiłem.

No dobra, dobra. Da się jak masz coś w rodzaju "półeczek", tak jak w agresivach.

Napisane Jun 18, 2006, 10:28 pm
greku

greku

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to greku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mozesz zrobic FRONT FLIPA BACK FLIPA MAC TWISTA oczywiscie wiadome ze nie zrobisz tego na 100% ale masz ;] :P

*Napisane Jun 19, 2006, 2:47 pm
DarkWoman

DarkWoman

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DarkWoman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde temat=zbawienie. Ja też jeżdżę na fitnessach od 6 lat i ostatnio zajarałam się agresivami i prubuję skakać. Umiem manuala i przeskakuje "policjanta". Może jest ktoś ze szczecina kto jeździ na agresivach? Jak uzbieram kaske to lece do sklepu. Koło mojej szkoły ma powstać skate park więc będzie z**** tylko ciasno:( jak sie wszyscy rzucą... :rolleyes:

*Napisane Jul 2, 2006, 5:18 pm
Totchli

Totchli

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Totchli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skoki ze schodow obroty manuale i takie sprawy :P

Napisane Aug 21, 2006, 10:50 am
orlik464

orlik464

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orlik464 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam fitnessy i agresivy .czasami ide na rampe to zakładam fitnessy,bo są letsze więc lepiej mi się robi więkrość tików robie wszystkie graby  flipy i rotacje

Napisane Aug 22, 2006, 4:24 pm
DarkDun

DarkDun

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DarkDun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Manualne , skoki z kilku schodków ....troche tego jest....=]

Napisane Aug 23, 2006, 8:15 pm
Kartezjusz

Kartezjusz

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kartezjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tez sie ucze jeździć na takich rolkach.;)

Napisane Sep 1, 2006, 11:49 pm
Tim93

Tim93

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Musisz użyć swojej wyobraźni... a potem z górki :D

Napisane Sep 23, 2006, 10:10 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko oprócz grindów :D

Napisane Sep 26, 2006, 2:37 pm
skwarus2

skwarus2

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skwarus2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam rolki do rekreacyjnej krece 180 360 graby wlasnie odkrecilem sobie srodkowe kulka i robie grinda ok.1.5m zbieram kase na agressive :D

Napisane Nov 8, 2006, 5:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja