skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Rolki » Tricki » Triki na normalnych rolkach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Triki na normalnych rolkach
gazetta

gazetta

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gazetta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam pytanie: jakich trików moge sie nuczyć na normalnych rolkach fitness? nie mam kasy na agressivy a nie mam zamiaru czekać całego czasu zanim na nie nie uzbieram z założonymi rękami

Napisane Aug 9, 2005, 1:16 am
kuboss6

kuboss6

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuboss6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jasiur powiedział(a):
Ja robie kickflipa na zwykłych rolkach, jak chcesz dam gif'a.

daj

Napisane Nov 17, 2010, 2:19 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jasiur powiedział(a):
Ja robie kickflipa na zwykłych rolkach, jak chcesz dam gif'a.

Ta chyba jadąc kopnąłeś w ławkę i flipem poleciałeś na plecy i ktoś yo nagrał

Napisane Nov 17, 2010, 2:39 pm
soulfly

soulfly

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

temat jest z dupska wzięty :-) Na rolkach rekreacyjnych można się nauczyć śmigać super przodem tyłem.. lądować szybkie 180, 360 na płaskim. ogólnie jeździć tak jak na łyżwach. To pomoże w feelingu. po co odkrecać kółka ? i tak Ci to nic nie da, bo na agresywnych będzie zupełni inaczej a tylko nogi zmasakrujecie. Jeśli chęć jest tak wielka to za 3-4 dyszki kupice roces m12 albo inne agresywne ustrojstwo ( stare khuti, k2 fatty, roces 5th element ) i jazda. później zbierać na prawdziwe agresywne rolki

Napisane Nov 18, 2010, 1:59 am
fasi99

fasi99

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fasi99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja z fitneów wyjebałem 2 środkowe koła wszystkie skoki i obroty , gindy zajedwabiście sie kleją

Napisane Oct 18, 2011, 6:29 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fasi99 powiedział(a):
Ja z fitneów wy*****łem 2 środkowe koła wszystkie skoki i obroty , gindy zajedwabiście sie kleją

ao full true mizou 720 fishbrain out na rapie pozdrawiam

Napisane Nov 5, 2011, 5:15 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja