skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Rolki » Tricki » Backflip

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Backflip, umie ktos z was wykrecic?
Radzio14

Radzio14

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Radzio14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

umie ktos z was wykrecic back flipa albo front flipa?moze jakies porady?
albo poprostu mozecie sie pochwalic ;] a moze jakis misty flip czy jakies inne salto jest latwiesze do opanowania?

P.S chcial bym sie tego nauczyc wiec moglby ktos podpowiedziec.oczywiscie jezeli sam umie :D

Napisane Aug 11, 2007, 12:36 pm Ostatnio edytowane Aug 11, 2007, 12:37 pm przez Radzio14
olas11

olas11

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

umieć jeszcze nie umiem ale bardzo na ten temat duzo myślałem i wydajeo mi sie że najprosciej by było zrobić front flipa na qaterze jadąc fakie nieiwem jak to sie fachowo zwie kiedyś miałem otym sen i baardzxo dużo otym mysle

Napisane Aug 11, 2007, 1:28 pm
Radzio14

Radzio14

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Radzio14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olas tyle to ja tez wiem :P chodzi mi o to z tym f flipem ;p
chodzilo mi bardziej o jakies rady typu : podjedz tak potem tak potem srak i tak dalej ;p mi tez sie wydaje ze podjezdzajac tylem do quatera/rampy latwiej bedzie machnac tego F flipa tyle sęk w tym jak?;>

Napisane Aug 11, 2007, 4:37 pm
Kaamiil

Kaamiil

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kaamiil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Musisz podjechać tyłem pod pion rampy na ugiętych nogach a gdy złapiesz już pion po prostu z całej siły wyprostuj nogi a głowę wsadź w kolana... Sam się dopiero uczę i bez obaw zawsze spada się na dupę... uczył mnie koleś który zrobił na rampie 9 frontów pod rząd...  :P Natomiast z Back flipem to nie do mnie ale widziałem jak kolega robi jest bardziej efektowny niż front flip i trudniej go wykręcić.... :P Pozdro i powodzenia .

Napisane Sep 1, 2007, 10:21 am
HITMAN07

HITMAN07

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HITMAN07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kaamiil powiedział(a):
(...) wyprostuj nogi a głowę wsadź w kolana... (...)

Dobre ...

Napisane Sep 2, 2007, 8:07 pm
rester

rester

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na waszym miejscu polecal bym backflipa jest duzo prostszy niz frontflip wiem bo gadalem z kolegami ktorzy skacza i muwili ze back jest duzo latwiejszy do wykonania :D

Napisane Sep 2, 2007, 8:13 pm
Kaamiil

Kaamiil

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kaamiil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A niby jak się robi Front flipa?!  HITMAN07 mądralo  prostujesz nogi jak łapiesz pion i składasz się w kulkę a  głowę daje się jak najniżej...

Napisane Sep 3, 2007, 1:10 pm
Lordwieron

Lordwieron

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja normalnie nie zrobie backflipa a co dopiero na rolkach, a nad frontflipem się dużo zastanawiałem :) za rok chyba już trzeci raz w życiu wstąpię do
Zajezdni i poćwiczę na gąbki :)

Napisane Oct 30, 2007, 1:28 pm
poncho

poncho

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poncho zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja umiem double backflipa z rampy 35 metrowej zrobić, później manual i frontflip na podjeździe obok.

Napisane Nov 2, 2007, 6:37 pm
ice92

ice92

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ice92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja jestem truskawaprosto.a tak serio to najpierw proponuje zrobic back/front flipa z obciążeniem a pozniej na rolkach/

Napisane Nov 2, 2007, 7:30 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Można się nieźle połamać, ale jak się to opanuje, to wygląda to przezaje.biście. Radze nosić przy robieniu back(front)flipa ochraniacze, a do spodni włoźyć poduszke :P Wogóle megawypasione tricki.

Napisane Nov 12, 2007, 1:47 pm Ostatnio edytowane Nov 12, 2007, 1:52 pm przez Kasper69
hans9999

hans9999

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hans9999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HITMAN07 powiedział(a):
Kaamiil powiedział(a):
(...) wyprostuj nogi a głowę wsadź w kolana... (...)

Dobre ...

No niewiem :/.Ja poradze przy railu u góry ugiąć nogi głowa w kolana i mocno wybic :]

Napisane Apr 2, 2008, 12:41 pm
enjoi123

enjoi123

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spróbujcie moze najpierw bez rolek na plaskim to zrobic  ^^)

Napisane Apr 5, 2008, 1:10 pm
hans9999

hans9999

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hans9999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

enjoi123 powiedział(a):
spróbujcie moze najpierw bez rolek na plaskim to zrobic  ^^)

To nic niezmieni bo jak na plaskim to robisz 360 stopni a jak na rampie to 270

Napisane Apr 5, 2008, 9:22 pm
owen

owen

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Potrafie zrobic bio 540. Normalne bio nie ma wiele wspolnego z front flipem lecz moje jest bardziej przez glowe nic przez plecy. Jest to cos na pograniczu bio 540 a front flipa 180. Rady:
1. Zaloz kask!
2.Strach nie moze cie sparalizowac podczas wykonowania tricku inaczej konsekwencje moga byc nie ciekawe, jesli nie czujesz sie pewnie nie pruboj.
3. Pocwicz najpierw ewolucje do basenu oczywiscie bez rolek. (osobiscie sam tak robilem zanim sprobowalem z kickera i schodow)

Napisane Apr 17, 2008, 1:14 pm
owen

owen

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Potrafie zrobic bio 540. Normalne bio nie ma wiele wspolnego z front flipem lecz moje jest bardziej przez glowe nic przez plecy. Jest to cos na pograniczu bio 540 a front flipa 180. Rady:
1. Zaloz kask!
2.Strach nie moze cie sparalizowac podczas wykonowania tricku inaczej konsekwencje moga byc nie ciekawe, jesli nie czujesz sie pewnie nie pruboj.
3. Pocwicz najpierw ewolucje do basenu oczywiscie bez rolek. (osobiscie sam tak robilem zanim sprobowalem z kickera i schodow)

Napisane Apr 17, 2008, 1:15 pm
Areien

Areien

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Areien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nom raczej lepiej najpierw poprobowac na sucho salto a pozniej w rolkach... i w kasku :D:D:D:D

Napisane Aug 26, 2008, 1:21 pm
Lordwieron

Lordwieron

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja rada jedź na zajezdnie i wkakuj w gąbki

Napisane Aug 28, 2008, 12:10 am
suchy99

suchy99

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchy99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym wolał dla własnego bezpieczeństwa pierw na ziemi się nauczyć.
Bez rolek... Najważniejsza jest technika ;)

Napisane Aug 28, 2008, 8:25 am Ostatnio edytowane Aug 28, 2008, 8:28 am przez suchy99
gural1234

gural1234

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gural1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u nas w stargardzie jest taki banan to on kręcił bajo i backflip na luzie ale teraz jezdzi na bmx

Napisane Mar 1, 2010, 2:37 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja