skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Outfit » Dodatki » Czapki

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czapki, jakie preferujecie
sprey

sprey

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czapki to moja pięta achillesowa jakie czapki nosicie tirówki,bojówki,full cap-y,zwykłe bejsbolówki , czy moherowe berety :P wypowiadać sięhttp://img340.imageshack.us/img340/6682/118zj4.jpg

*Napisane Sep 23, 2007, 11:15 am Ostatnio edytowane Sep 23, 2007, 1:32 pm przez sprey
sXe

sXe

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czasami zakładam oliwkową patrolówkę albo coś podobnego do patrolówki w szarą pepitkę - zależy od nastroju ;p

Napisane Sep 23, 2007, 4:19 pm
soad534

soad534

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja od 10lat nie rozstaje się z czapkami.
Miałem bejsbolówki,full capy,patrolówki,truckerki.
Obecnie chodzę w czapce NE Atlanty i truckerce Fit bikes. ;)

EDIT:No i jeszcze patrolówke LRG :O

Napisane Sep 23, 2007, 6:19 pm Ostatnio edytowane Feb 23, 2008, 10:31 pm przez soad534
juniorsk8

juniorsk8

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniorsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja głównie w czapce jeżdżę na desce. mam czarną tirówke nervousa :)

Napisane Sep 23, 2007, 9:52 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Innej niż z prostym daszkiem nie założę. A z gołą głową z domu wychodzę naprawdę rzadko...

Napisane Sep 23, 2007, 9:59 pm
Julekk6

Julekk6

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tirówki billabong, quicksilver, nervous są spoko. Teraz mam chrapke na tiróweczke WeThePeople xd

Napisane Sep 23, 2007, 10:16 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 Tirówki quicksilvera, 1 patrolówka i kilka baseballówek ;] to moja kolekcja, a zamierzam sobie kupić jeszcze jedną patrolówke i full capa ;]

Napisane Sep 23, 2007, 11:52 pm
Biker13mtb

Biker13mtb

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Biker13mtb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ogólnie to czapke nosze bardzo żadko......

Napisane Sep 24, 2007, 3:58 pm
cress

cress

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cress zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie najlepsze sa tirowki. Wygodne, lekkie czego wiecej chciec no i oczywiscie swietnie wygladaja ;p

Napisane Sep 24, 2007, 7:43 pm
ROOkIEE

ROOkIEE

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ROOkIEE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja nosze czapke tylko zima :P

Napisane Sep 24, 2007, 7:56 pm
kmaksiu

kmaksiu

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja z domu bez czapki nie wyjde chlopaki sie smieja ze mnie ze jestem dziwny ale poprostu jak niemam jakiesj czapki (narazie mam 2 bo jedna poszla do wywalenia) to z domu nei wychodze poprostu takie moje male zboczenie zawsze jak wejde do skateshopu pierwsze co to ide zobaczyc czpki puzniej buty :D

Napisane Sep 24, 2007, 8:51 pm
niedziak

niedziak

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niedziak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czarne patrolówki rox  B)

Napisane Sep 24, 2007, 8:57 pm
dex1492

dex1492

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też mam słabość do czapek nosze New Ery i Croppa

Napisane Sep 24, 2007, 9:09 pm
Fillon95

Fillon95

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fillon95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kiedyś sie woziłem w czapeczce new york taka zwykła bejsbolówka
niedawno nabyłem czapeczke na skate-europe.com a konkretnie niuerke Coailtion

Napisane Sep 24, 2007, 9:40 pm
warchlak

warchlak

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to warchlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja powiem tak że ja mam cylinder taki jak miał slash ten kto obraca sie w kręgach hard rock wie kto to

Napisane Sep 30, 2007, 1:34 am
mareecky

mareecky

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mareecky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja pocinam w tiróweczce z pinami xD bo wygodnie i je lubie:P chociaz new erą bym niepogardził ale mi nie pasują NE :( truckerki rlzz:P

Napisane Sep 30, 2007, 2:20 am
Tomassss

Tomassss

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomassss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam patrolówke z Croppa ^^) Narazie jestem z niej zadowolony i nosze ją dzień w dzień

Napisane Sep 30, 2007, 8:01 am
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja to ogólnie mam sporo nakryć głowy. New Era, kilka tirówek, patrolówkę, kaszkiet, jakiegoś tam full capa mam... no i zimowych też mam kilka, lubię zimówki z daszkami :) w ogóle mam coś takiego, że praktycznie co sezon kupuję sobie jakąś nową czapkę, zawsze jak jestem w jakimś sklepie to dużą uwagę przywiązuję do nakryć głowy właśnie.

Napisane Sep 30, 2007, 1:23 pm
glosnik

glosnik

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glosnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[img]http://img228.imageshack.us/img228/1298/img4204di5.jpg[/img]

ja noszę taką

Napisane Sep 30, 2007, 2:07 pm Ostatnio edytowane Sep 30, 2007, 2:08 pm przez glosnik
nowajakosc

nowajakosc

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ojjjaa skąd masz taką ? :D Też ją chce :D :D sprzedaj ! ;d;d

Napisane Sep 30, 2007, 3:35 pm
glosnik

glosnik

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glosnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nowajakosc powiedział(a):
Ojjjaa skąd masz taką ? :D Też ją chce :D :D sprzedaj ! ;d;d

a nie wiem :P i tak sie miesci ledwo na łepek 2 latka haha

Napisane Sep 30, 2007, 3:41 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja