skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozostałe » Breakdance » Ubranie dla b-girls

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ubranie dla b-girls
velvetrose

velvetrose

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to velvetrose zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chyba żadna z dziewczyn nie chce wygladać jak facet.
Ja sama tańczę breakdance, ale nie wiem gdzie można znaleźć jakieś luźniejsze spodnie dla dziewczyn [bo w takich po prostu wygodniej ] . Możecie mi powiedzieć skąd można takie zamówić [ oczywiście chodzi mi tutaj on Internet ] ?
Do tej pory wkładałam jakies dresy i było po kłopocie, ale teraz jeżdzę na turnieje i zeby dobrze tańczyć trzeba jeszcze dobrze się prezentować.  ^^)

*Napisane Oct 13, 2007, 10:54 am
suchy99

suchy99

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchy99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co wy nóg nie macie? Wystarczy obejść wszystkie sklepy typu: ciucholand, tania moda, odzież z importu, szmateks itp. Nie mówie, że na pewno coś znajdziecie, ale raz na jakiś czas coś się znajdzie... Ludzie z takich sklepów nawet nie wiedzą co sprzedają więc można znaleźć fajne ciuszki dobrej firmy nawet za 4 zł. Istnieje też google... No chyba, że dostaliście tam bana (xD). Ale najbardziej polecam allegro, wystarczy wejść w odpowiedni dział lub wpisać odpowiednie słowa. Widziałem kiedyś fajne damskie dresy firmy Nike... Może znajdziesz ;-)

Napisane Jul 1, 2008, 9:57 am
Zyzia

Zyzia

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyzia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no no... wejdziesz do lumpeksu, a za 2 miechy spodnie ci sie rozleca ;/
wiem, bo kolezanka tak miala i to podobno byla 'dobra firma'

Napisane Jul 1, 2008, 11:55 am
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyzia, jak Ty coś napiszesz czasami, to aż mi ręcę opadną :D

Napisane Jul 1, 2008, 12:42 pm
suchy99

suchy99

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchy99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak spodnie mogą się rozlecieć? Pewnie kupiła jakieś dobite... My mówimy tutaj o luźnych dresach, a nie o plastikowej zabawce.

Pozdrawiam.

Napisane Jul 1, 2008, 2:39 pm
bpnjgn

bpnjgn

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bpnjgn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mogłabyś poszukać w skateshopach. Może z rozmiarem być trudno ale zawsze coś się znajdzie, a nie jest powiedziane ze to sklepy tylko dla kolesi ;) Dla nas też coś się zawsze znajdzie ;p

Napisane Jul 20, 2008, 3:51 pm
berri

berri

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berri zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyzia powiedział(a):
Sadomasosik powiedział(a):
Zyzia powiedział(a):
ja sie zakochalam w pwnych spodenasach z bodajze adidasa
maja obnizony krok (az do kolan)
mimo, ze sa to dresy.. wygladaja no.  nie jak dresy xd
tu masz fotuche:

http://m.onet.pl/_m/8b0bdc90da4882f465d24ae2a48b44b6,14,1.jpg

jesli mieszkasz w duzym miescie, w ktorym jest Factory.. to tam one kosztuja ok. 130 zl
natomiast jesli nie ma u ciebie Factory, to w zwyklym adidasie sa po ok. 349 zl

o.O o.O To napewno spodnie?
Mi to wyglada na zamiennik pampersow.

pff.. raczej, ze spodnie..
a jak ci wyglada na zamiennik pampersow to udaj sie do sklepu i porownaj ;/

troche dziwnie wygląnda ja spudnica ;/

Napisane Oct 15, 2008, 7:19 pm
pumba13

pumba13

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pumba13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

berri powiedział(a):
Zyzia powiedział(a):
Sadomasosik powiedział(a):
Zyzia powiedział(a):
ja sie zakochalam w pwnych spodenasach z bodajze adidasa
mimo, ze sa to dresy.. wygladaja no.  nie jak dresy xd
tu masz fotuche:

http://m.onet.pl/_m/8b0bdc90da4882f465d24ae2a48b44b6,14,1.jpg

jesli mieszkasz w duzym miescie, w ktorym jest Factory.. to tam one kosztuja ok. 130 zl
natomiast jesli nie ma u ciebie Factory, to w zwyklym adidasie sa po ok. 349 zl

o.O o.O To napewno spodnie?
Mi to wyglada na zamiennik pampersow.

pff.. raczej, ze spodnie..
a jak ci wyglada na zamiennik pampersow to udaj sie do sklepu i porownaj ;/

troche dziwnie wygląnda ja spudnica ;/

spodnica z dwoma nogawkami? aleak dla laski tanczacej breakdanc'a to fajne ;)

Napisane Oct 15, 2008, 7:36 pm Ostatnio edytowane Oct 15, 2008, 7:36 pm przez pumba13
Flo0W

Flo0W

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Flo0W zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Takie spodnie kupiłam za 49 zł... a w Fishbonie kosztowały 39zł.
No nie tańczę break'a ale zajebiście mi się spodobały te spodnie i kupiłam ;) Mega są do*ebane ! A jeszcze dla dziewczyn tańczących HH czy break'a to są zajebiste i polecam.
A jeśli chodzi o inne to widziałam na aukcjach długie głównie z nike też zajebiste, bo są długie, szerokie i dresowe ;) Poszukaj a znajdziesz na pewno :)
Pozdro!

Napisane Oct 15, 2008, 8:38 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=pumba13][quote=berri][quote=Zyzia][quote=Sadomasosik][quote=Zyzia]ja sie zakochalam w pwnych spodenasach z bodajze adidasa
mimo, ze sa to dresy.. wygladaja no. nie jak dresy xd
tu masz fotuche:

[img]http://m.onet.pl/_m/8b0bdc90da4882f465d24ae2a48b44b6,14,1.jpg[/img]

krok!!??to wyglada jak blony miedzy palcami u zab...wyglada trefnie...a do tematu pochodz po lumpeksach tam mozesz znalesc cos dobrego i tanio:)

Napisane Oct 15, 2008, 9:50 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A co to za problem ubierac sie jak facet co?
Chcesz pokazac jaka niezalezna jestes? (tak jestem szowinista)
A co do tych spodni to makabra...niewiadomo czy sie smiac czy plakac....
Przestan wydziwiac i ubieraj sie normalnie

*Napisane Oct 16, 2008, 3:35 pm
pumba13

pumba13

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pumba13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyrwitrzew powiedział(a):

A co do tych spodni to makabra...niewiadomo czy sie smiac czy plakac....

wlasnie ze spodnie jak na breaka sa z a j e b i s t e

Napisane Oct 16, 2008, 6:09 pm
Meezo

Meezo

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Meezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Normalne dresy, luźna koszulka i śmigasz. Faktycznie chodzi o to, że ma to nie krępować ruchów, więc ubieraj to czego wymaga styl. Właściwie coś szerokiego i jesteś w domu A możesz kupić dresy damskie praktycznie  ..wszędzie. Zajrzyj do sklepów, może allegro będzie dobrym rozwiązaniem.
Przywiązujcie większą wagę do tego, co pokazujecie a nie co macie na sobie.

*Napisane Dec 26, 2013, 5:21 pm
Martta89

Martta89

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Martta89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziewczyna tańcząca Breakdance to musi być fajne widowisko. Zazwyczaj w tym stylu tańca ogląda się facetów. Ja dresowe spodnie kupuje w internetowym sklepie Bozzolo. Mają duży wybór spodni w rożnych kolorach, są luźne nie krępują ruchów. Nadają się świetnie na fitness, rower a także sprawdzą się w tańcu. Materiał z których są wykonane pochodzi od polskich producentów i jest trwały. Zdjęcia spodni możesz zobaczyć pod linkiem: http://bozzolo.pl/kobieta/spodnie-dresowe-damskie.html

Napisane Aug 30, 2016, 4:32 pm Ostatnio edytowane Aug 30, 2016, 4:35 pm przez Martta89
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja