skateshop poleca

W sklepie znajdziesz też BUTY VANS

skateshop
         » Forum » Outfit » Buty » Buty Victory

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty Victory
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo.Przechadzałem się ostatnio po Deichmanie i zobaczyłem skate buty Victory.Dokładnie oblukałem i były solidnie zrobione.Czy ktoś z was w nich jeździł?Czy są wytrzymałe itp.?

Dodany

Napisane Jan 1, 2008, 1:08 pm Ostatnio edytowane May 5, 2010, 9:06 pm przez bydlak
saam

saam

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w nich jeździłem....niewiem jak są wytrzymałe ponieważ miałem je bardzo dawno i niepamiętam......ale były niezłe ^^)

Napisane Jan 1, 2008, 1:10 pm
kaczma

kaczma

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaczma zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dużo osób ma je u mnie w szkole i szczerze powiedziawszy te osoby które jeżdżą nie są z nich zbyt zadowolone....Ale nie które nawet fajnie wyglądają  :rolleyes:

Napisane Jan 1, 2008, 1:10 pm
kamater

kamater

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są podobne do butów znanych firm deskorolkowych. wyglądają super,  troche gorzej z jazdą. zalezy tez jak czesto smigasz jak je katujesz.

Napisane Jan 1, 2008, 1:30 pm
pioter92

pioter92

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pioter92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mialem je, na wzor fallenow cale czarne, dla mnie kozak jak za to cene czego tu wymagac

Napisane Jan 1, 2008, 2:11 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeździłem w victorach; model 'vans'  :cyclops:
z wyglądu przypominają vansy; nie trzymają długo ;/
chyba po jakichś 2,3 tygodniach podeszwa się starła, no i czubek buta.
Mój kumpel jeździ w victorach i dobrze mu się trzymają. WYmieniał w nich tylko sznurowadła i lekko kleił czubek buta i super mu się trzymają. On je poleca, ale ja już victrów na nogę nie włożę ;/

Napisane Jan 1, 2008, 2:22 pm
domon1

domon1

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domon1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam już 2gie Victory na deskę. 1wsze były do dupy bo szybko się ztarły (jedyny zrypany model viktorków), d w drugich jeżdżę teraz i są naprawdę świetne. jeszcze nie widać na nich śladu tarcia o grip. Polecam to takie czarne z czaszką na boku z zamszu czy czegoś podobnego, wyglądają trochę jak esy z kształtu

Napisane Mar 17, 2008, 4:57 pm
raczek007

raczek007

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raczek007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem  juz 3 razy victory misie dobrze w nich jeżdzilo w miare twarde tylko że sznurówki sie szybko rozwalają :mad:

Napisane Mar 17, 2008, 5:11 pm
Stupido

Stupido

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stupido zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co to za problem wymienic sznurowki?
mialem kiedys victory i od samego chodzenia sie szybko zrypaly nie polecam...
jak ktos tu walnie tekstem ze lepiej sobie esy albo falleny kupic to macie grubo
niebo a ziemia

Napisane Mar 17, 2008, 5:16 pm
PiciaSk

PiciaSk

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PiciaSk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Victory dają rade miałem już 3 pary ale we wszystkich podeszwa poszła:( dają  rade jak na deskę polecam szczególnie tym co nie mają za dużo hajsu:D

Napisane Mar 17, 2008, 7:03 pm
taz5264

taz5264

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taz5264 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w nich jeżdze mam uż ponad 4 miechy trzymają sies spoko i są wygodne
polecam:) :P

Napisane Mar 17, 2008, 8:17 pm
Groszeq94

Groszeq94

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Groszeq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecam to takie czarne z czaszką na boku z zamszu czy czegoś podobnego, wyglądają trochę jak esy z kształtu

sam mam takie i sa za******* jak na cene 59 zł

Napisane Mar 27, 2008, 4:07 pm
enjoi123

enjoi123

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miesiac lajtowej jazdy ( yulko w weekendy ) dziura na wylot, podeszwa trzyma jak za ta cene lepiej kupic cos z targu jak sie trafi na dobra podeszwe  to te buty sa boskie tylko slabe czucie deski niestety

Napisane Mar 27, 2008, 8:06 pm
NerO11

NerO11

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NerO11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są spoko jak na swoją cenę . ;d Mogę je polecić bo sam na nich śmigam i jestem zadowolony, chociaż na nowym gripie nieźle się zjechały .

Napisane Mar 29, 2008, 10:25 pm
pizmak70

pizmak70

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pizmak70 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może i cena wygodna.... ale nie bardzo wytrzymale.... jezdzilem na szaro czerwono bialych Victory..... wlazłem na deske.. pierwszy kick i juz mi sie materiał przetarł i mała dzórka powstała a potem coraz większa.... mam te buty do dzis mają dzióre wielkości taśmy klejącej (małej) ;/ 

Napisane Mar 30, 2008, 12:13 am
Athyllo

Athyllo

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Athyllo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trzymały cały rok, wdg mnie były spoko.
Dość Tanie.

Napisane Apr 29, 2008, 2:01 pm
kuba92

kuba92

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niecaly tydzien jazdy i moglem wyje bac...  :mad:
Podeszwa i caly bok poszedl :/

Napisane Apr 29, 2008, 3:23 pm
juniorbca

juniorbca

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniorbca zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam je 4 miechy sa super wygodne i wolno sie scieraja

Napisane Apr 29, 2008, 8:18 pm
ziomek1013

ziomek1013

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomek1013 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam te buciki model vansów to już 3 no i są fajne mi wytrzymała 1para cały 1 rok

Napisane Apr 29, 2008, 8:46 pm
Beer5656

Beer5656

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Beer5656 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi Victory Wytrzymaly Pol Roku ^^) Ale Jak Ktos Nie Lubi Twardych Butow To Nie Polecam Poniewaz Jak Dla Mnie Dziwnie Sie Jezdzi Pozdro

Napisane May 13, 2008, 8:28 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja