skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Muzyka » Pozostałe » Na jakich instrumentach graci...

Strony: << poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Na jakich instrumentach gracie ?, ???
oski07

oski07

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciekaw jestem na jakich instrumentach gracie ? Ja uczę się gry na gitarze akustycznej ale cały czas ciągnie mnie do perkusji i bardzo o tym marzę. A jak to z wami jest ?

Napisane Apr 10, 2008, 8:57 pm
danlancher

danlancher

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ukulele a za jakis czas prawdopodobnie Hang.

Napisane Dec 16, 2012, 5:22 pm
wrq

wrq

Beta tester
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

danlancher powiedział(a):
Ukulele a za jakis czas prawdopodobnie Hang.

nowy, czy używka, za ile, i w ogóle ...  :rolleyes: ?

Napisane Dec 21, 2012, 9:12 pm
danlancher

danlancher

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uzywki sa drozsze od oryginalow ( do 6-7k euro)na ktore czeka sie nawet kilka lat w kolejce. Z tego co wiem zamowien juz nie przyjmuja, w 2013 maja wypuscic nowy model Hanga i zmienia troche swoja "polityke" sprzedazy. Mowie ofc o pionierskich Swiss hangach.

Powoli sie rozgladam za jakas alternatywa, napisalem do jednego typka ktory tez je robi z USA i czekam dalej na odp.
Jesli nic nie wyjdzie to szukam dalej, nie spieszy mi sie a mozliwe , ze uda ssie zalapac na te nowe w 2013, trzeba obserwowac temat bo na poczatku roku ma sie pojawic informacja na ich blogu.

Tak czy siak, kase odkladam powoli bo kiedys go kupie i tak, a ceny ciagle rosna...

Napisane Dec 21, 2012, 10:55 pm Ostatnio edytowane Dec 21, 2012, 11:01 pm przez danlancher
wul

wul

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gram na trójkącie i na marakasach

Napisane Dec 22, 2012, 12:05 pm
wrq

wrq

Beta tester
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uzywki sa drozsze od oryginalow ( do 6-7k euro)na ktore czeka sie nawet kilka lat w kolejce. Z tego co wiem zamowien juz nie przyjmuja, w 2013 maja wypuscic nowy model Hanga i zmienia troche swoja "polityke" sprzedazy. Mowie ofc o pionierskich Swiss hangach.

Powoli sie rozgladam za jakas alternatywa, napisalem do jednego typka ktory tez je robi z USA i czekam dalej na odp.
Jesli nic nie wyjdzie to szukam dalej, nie spieszy mi sie a mozliwe , ze uda ssie zalapac na te nowe w 2013, trzeba obserwowac temat bo na poczatku roku ma sie pojawic informacja na ich blogu.

Tak czy siak, kase odkladam powoli bo kiedys go kupie i tak, a ceny ciagle rosna...
czemu używki są droższe od nowych ?

Napisane Dec 24, 2012, 8:14 pm
danlancher

danlancher

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Bo omija cie kolejka i odpadaja koszty podrozy do Swiss, odbior tylko osobisty ;)

Napisane Dec 24, 2012, 9:49 pm
tomek550

tomek550

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomek550 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I kl. w muzycznej drugiego stopnia na perce :>

Napisane Dec 25, 2012, 1:16 pm
wrq

wrq

Beta tester
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

odpadaja koszty podrozy do Swiss, odbior tylko osobisty ;)

forgot, thx

widziałem kiedyś w krakowie studenta grającego na jakimś hand drumie zrobionym na zamówienie u jakiegoś Polaka z... butli gazowej. Grał pałeczkami podobnymi do tych, co się używa przy steel drumie, tylko krótkimi.

Napisane Dec 25, 2012, 1:40 pm
danlancher

danlancher

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Pewnie chodzi o Hank drum. Myslalem tez o nim, nie sa drogie, ale ich dzwiek nie ma tego "ladunku" i magii w sobie...

Znalazlem ala Hangi na zamowienie (czas oczekiwania do 6 miechow) po ~1200e z Francji i Hiszpanii jednak to nadal ala Hangi, nie brzmia tak samo :/

Napisane Dec 25, 2012, 1:56 pm
wrq

wrq

Beta tester
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Nawet nie znałem tej nazwy :) tak wyglądał mniej więcej http://www.didgeridoostore.com/Images/hapi/hapi10.jpg

Napisane Dec 25, 2012, 10:25 pm
gural1234

gural1234

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gural1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja gram na basie pół roku. wcześniej półtora roku na akustyku.

Napisane Dec 27, 2012, 10:34 pm
stefan2303

stefan2303

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stefan2303 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.youtube.com/watch?v=rnOfj2b_T28

Ja gram na wtyczkach do fruity loopa efekty są track

Napisane Jun 22, 2013, 6:05 am
lukk2oo

lukk2oo

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ostatnio zacząłem grać na domofonie, ale nie wiem czy to się liczy jako instrument :) Umiem już "Mission Impossible" :D

Napisane Dec 9, 2013, 5:41 pm
bikos24

bikos24

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bikos24 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja gram na basie - Yamaha RBX175

Napisane Feb 8, 2015, 1:20 pm
walc24

walc24

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to walc24 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja od niedawna zaczynam na gitarze grać. :P

Napisane Mar 26, 2016, 9:50 pm
kamilidzik

kamilidzik

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilidzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym wybrał tego Deana. Naprawdę fajnie się na tym gra, podłączony do dobrego wzmacniacza potrafi ukręcić niezłe brzmienie.

Napisane May 25, 2016, 5:41 pm
Ildek345

Ildek345

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ildek345 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grywam sobie na pianinie od kilku lat:)

Napisane Mar 30, 2017, 12:26 pm
MagdaBurzan

MagdaBurzan

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MagdaBurzan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na pianinku pogrywam sobie od 15 lat juz w sumie xd a od 6 lat na skrzypcach xd

Napisane Jul 12, 2017, 10:44 pm
mayola

mayola

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mayola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja się uczę od jakiegoś czasu grac na saksofonie. Nie jest to łatwe, ale bardzo się staram. Chcę wymiatać jak ten gość z The Good Sound: https://www.youtube.com/watch?v=m7zhYVp6uds

Napisane Jul 21, 2017, 8:45 am
Ostryko

Ostryko

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ostryko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sponsorowane z programu 500 Wałbrzych powiedział(a):
Ciekaw jestem na jakich instrumentach gracie ? Ja uczę się gry na gitarze akustycznej ale cały czas ciągnie mnie do perkusji i bardzo o tym marzę. A jak to z wami jest ?

Ja na klasycznej i elektryku. Kiedys mnie mocno do perkusji ciagnelo  :O

Napisane Aug 4, 2017, 1:08 pm
Strony: << poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja