skateshop poleca

W sklepie znajdziesz też BUTY VANS

skateshop
         » Forum » Pozostałe » Snowboard » Szkoła snowboardu.

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szkoła snowboardu., Szkoła snowboardu.
MrBounce

MrBounce

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrBounce zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałam się zapytac, czy ktoś z Was należy do czegoś takiego. A jeżeli ma jakąś wiedzę na ten tamt to na czym to polega czy w ogóle szkoła snowboardu ma sens ;).

Napisane Dec 26, 2008, 6:54 pm
olo3594

olo3594

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olo3594 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na wiekszosci stoków są szkółki narciarsklie i snowboardowe........

Napisane Dec 26, 2008, 8:32 pm
MrBounce

MrBounce

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrBounce zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chodziło mi raczej o coś na miarę stałego klubu snowboarowego, nie jednorazowej szkółki na stoku.

Napisane Dec 26, 2008, 8:37 pm
CapsOff

CapsOff

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CapsOff zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja Ci powiem tak, dziś pierwszy raz byłem na snowboardzie i widziałem pełno 'snowboardzistów' z instruktorami-żenada.
Ja dałem czadu, gleba za glebą a potem się namysliłem i jeździłem, dobrze.
Ollie i 180 po pierwszych 2 godzinach jazdy.

Szkółka nie ma sensu.

Napisane Dec 26, 2008, 8:44 pm
MrBounce

MrBounce

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Szanuje Twoja opinie, jednak ja mam pozytywne doswiadczenia z instruktorami i bylabym sklonna sprobowac swoich sil w takiej szkole ;)

Napisane Dec 27, 2008, 6:05 pm
staryslownik

staryslownik

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to staryslownik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobrze miec na poczatek instruktora, wskaze ci co i jak. Potem mozna sie uczyc samemu. A co do grup snowboardowych to mysle ze takie sie samemu tworzy, mam znajomych ktorzy ze stala ekipa jezdza razem  na deche ;]

Napisane Dec 27, 2008, 6:41 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CapsOff powiedział(a):
Ja Ci powiem tak, dziś pierwszy raz byłem na snowboardzie i widziałem pełno 'snowboardzistów' z instruktorami-żenada.

Szkółka nie ma sensu.

A potem znowu gleba... I wtedy sen się skończył.

Napisane Dec 27, 2008, 6:46 pm
olo3594

olo3594

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olo3594 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepiej to pojechać na jakiś obóz snowboardowy i pouczyc sie pod okiem instruktora, ale jednoczesnie z kumplami :P ja tak mialem na nartach

Napisane Dec 27, 2008, 8:47 pm
MrBounce

MrBounce

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Haha może CapsOff bedzie nowym, polskim Shaun'em White'em :D:D

Napisane Dec 30, 2008, 12:54 pm
CapsOff

CapsOff

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CapsOff zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Marzenia są dla ludzi :P może mam talent?
Ja podpatrywałem jak inni się uczą jeździć przy okazji, instruktor na pewno fajna sprawa ale większa satysfakcja jak się samemu nauczycie ;d

Wojtass powiedział(a):
CapsOff powiedział(a):

Szkółka nie ma sensu.

A potem znowu gleba... I wtedy sen się skończył.

Ma się kompleksy co? Niestety nie jestem w stanie Ci nic udowodnić, ale wiesz-jakoś mi na tym nie zależy;)

Napisane Dec 30, 2008, 2:03 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2008, 2:05 pm przez CapsOff
MrBounce

MrBounce

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Ja uważam, że samoukiem nie wrato byc, pozniej robi sie wiele niepotrzebnych błedów, które z czasem przeszkadzają w jeździe na desce.Instruktor wskaże Ci drogę, a reszta już od zależy tylko od ridera. A ja zamierzam spróbowac swoich sił we freestyle'u i slyszalam, ze organizuje sie wypady co weekend z instruktorem, ale już nieważne, bo coś takiego sama znalazłam ;).

Napisane Jan 2, 2009, 11:33 pm
Natalka123

Natalka123

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Natalka123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeżdże w klubie i jestem zadowolona:) fajna ekipa jest miła atmosfera a przynajmniej wiem co robie dobrze a co zle:)

Napisane Feb 12, 2009, 9:18 pm
LadyGaga

LadyGaga

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LadyGaga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem lepiej sie uczyc pod okiem instruktora... sama mialam porownanie, ja sie uczylam moze nie z instruktorem ale z osoba ktora juz 14 lat jezdzi i ma doswiadczenie, pokazala mi co i jak, jak co najepiej robic nawet jak sie wywalac zeby sobie nic nie zrobic:P a moja kumpela sie uczyla sama i po 2 tyg zmienila zdanie bo samemu moze sie nauczysz ale z instruktorem pojdzie latwiej i bd miec lepsza technike bo nie ma sensu robic czegos na czym sie nie zna...

Napisane Feb 16, 2009, 2:47 pm
YourMother

YourMother

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem samoukiem i jestem z tego dumny xD

Jeżeli chce się człowiek nauczyć jeździć na desce fajnie, rekreacyjnie to instruktor jest ok, ale instruktor do freestyle'u? Już jakoś mi to nie pasi, nie miałbym takiej satysfakcji z jazdy ale możliwe, że postęp jest wolniejszy wtedy, chociaż to już chyba zależy od człowieka ;)

Napisane Feb 16, 2009, 4:18 pm Ostatnio edytowane Feb 16, 2009, 8:39 pm przez YourMother
grzesmilan

grzesmilan

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesmilan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chodzi ci o szkoły typu sms?taka normalna podstawowka gimnazjum liceum ale ze sportami zimowymi?ZAJRZYJ TU koleś jest chyba trenerem snowboardu w jednej z takich szkół w szczyrku

CapsOff wiem o czym mówisz ;) z tym ze zamiast freestyle lubie predkość i jazde na kreche.Zdarzylo mi sie nawet cos wygrac w wyscigach a jestem samoukiem :cyclops: pojechalbym do szklarskiej na te zawody jeszcze raz ale daleko,brak kasy no i nikomu sie nie chce

Napisane Feb 16, 2009, 8:15 pm Ostatnio edytowane Feb 16, 2009, 8:21 pm przez grzesmilan
Rap91

Rap91

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O czym wy mówicie?? Nie ma możliwości nauczyć się jeździć bez instruktora... Jak to ktoś już gdzieś pisał, bez instruktora możesz nauczyć się zjeżdżać ale nie jeździć... Weź sobie instruktora na 1h i zobaczysz ile wytknie Ci błędów z postawą lub rozłożeniem ciężaru. Wątpię żebyś nauczył się jeździć ciętymi samemu...

SZKOŁA SNOWBOARDOWA

Napisane Feb 28, 2009, 10:33 am
KeRMaR

KeRMaR

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KeRMaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rap91 powiedział(a):
O czym wy mówicie?? Nie ma możliwości nauczyć się jeździć bez instruktora... Jak to ktoś już gdzieś pisał, bez instruktora możesz nauczyć się zjeżdżać ale nie jeździć... Weź sobie instruktora na 1h i zobaczysz ile wytknie Ci błędów z postawą lub rozłożeniem ciężaru. Wątpię żebyś nauczył się jeździć ciętymi samemu...

SZKOŁA SNOWBOARDOWA

A założymy się? Ja nigdy nie miałem instruktora

Napisane Feb 28, 2009, 3:22 pm
Rap91

Rap91

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KeRMaR powiedział(a):
Rap91 powiedział(a):

SZKOŁA SNOWBOARDOWA

Nie będziemy się zakładać bo nie będziesz mi mógł udowodnić swoich racji, ja nie będę mógł Tobie udowodnić swoich... Po prostu weź sobie instruktora na godzinę i sam się przekonasz ile każdy z nas robi błędów, a to ręce za szeroko, a to kolana za bardzo do środka, albo znowu na zewnątrz, może przy baksajdzie się źle wyginasz... błędów i przyzwyczajeń jest cała masa...

Napisane Feb 28, 2009, 10:01 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rap91 powiedział(a):
KeRMaR powiedział(a):
Rap91 powiedział(a):

SZKOŁA SNOWBOARDOWA

Nie będziemy się zakładać bo nie będziesz mi mógł udowodnić swoich racji, ja nie będę mógł Tobie udowodnić swoich... Po prostu weź sobie instruktora na godzinę i sam się przekonasz ile każdy z nas robi błędów, a to ręce za szeroko, a to kolana za bardzo do środka, albo znowu na zewnątrz, może przy baksajdzie się źle wyginasz... błędów i przyzwyczajeń jest cała masa...

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA!!

Napisane Feb 28, 2009, 11:31 pm
KeRMaR

KeRMaR

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KeRMaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rap91 powiedział(a):
KeRMaR powiedział(a):
Rap91 powiedział(a):

SZKOŁA SNOWBOARDOWA

Pozwól ziomek, że nie skomentuję tego o.O

Btw. Widziałem różnych instruktorów, np. robiących bs tylko z dwóch nóg jednocześnie nie robiąc ollie, więc wybacz, ale jeśli taki ktoś ma mnie czegokolwiek nauczyć to ja dziękuję...

@Wojtass

Dobre spostrzeżenie, też tak zareagowałem xD

Napisane Mar 3, 2009, 8:30 pm Ostatnio edytowane Mar 3, 2009, 8:32 pm przez KeRMaR
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja