skateshop poleca

W sklepie znajdziesz też BUTY VANS

skateshop
         » Forum » Pozostałe » Snowboard » Szkoła snowboardu.

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szkoła snowboardu., Szkoła snowboardu.
MrBounce

MrBounce

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrBounce zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałam się zapytac, czy ktoś z Was należy do czegoś takiego. A jeżeli ma jakąś wiedzę na ten tamt to na czym to polega czy w ogóle szkoła snowboardu ma sens ;).

Napisane Dec 26, 2008, 6:54 pm
CampeR25

CampeR25

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CampeR25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CapsOff powiedział(a):
Marzenia są dla ludzi :P może mam talent?
Ja podpatrywałem jak inni się uczą jeździć przy okazji, instruktor na pewno fajna sprawa ale większa satysfakcja jak się samemu nauczycie ;d

Wojtass powiedział(a):
CapsOff powiedział(a):
Ja Ci powiem tak, dziś pierwszy raz byłem na snowboardzie i widziałem pełno 'snowboardzistów' z instruktorami-żenada.
Ja dałem czadu, gleba za glebą a potem się namysliłem i jeździłem, dobrze.
Ollie i 180 po pierwszych 2 godzinach jazdy.

Szkółka nie ma sensu.

A potem znowu gleba... I wtedy sen się skończył.

Ma się kompleksy co? Niestety nie jestem w stanie Ci nic udowodnić, ale wiesz-jakoś mi na tym nie zależy;)

Marzenia piękna rzecz :D

Napisane Jan 22, 2012, 6:25 pm
kmilkmil

kmilkmil

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja również nigdy nie posiadałem instruktora, uczyłem się jeździć obserwując zachowanie deski, oraz bardziej doświadczonych od siebie, nie potrzebuję niczyich rad na temat układania rąk podczas jazdy bo sam wiem najlepiej jak będzie mi wygodniej.

Napisane Jan 23, 2012, 7:04 am
Wojtass

Wojtass

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie to jak jeździmy, jakie mamy ułożenie rąk - nazywa się stylem :)
I żaden instruktor nie może nas tego wyuczyć. Bardzo często styl jest wynikiem naszej budowy, wzrostu, masy ciała, blokady psychicznej itp.

Napisane Jan 23, 2012, 12:19 pm
michasz123

michasz123

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michasz123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

osobiście sądzę że chociaż jedna  godzina z instruktorem daje dużo  możesz sie nauczyć sam ale nie nikt cie nie dopilnuje czy zwróci uwagę na technikę pod czas jazdy .

Napisane Jan 27, 2013, 8:35 pm
McCvir

McCvir

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja z moim młodszym bratem miałem tak że najpierw ja go próbowałem uczyć, co zdało się na nic. Potem rodzice wynajeli mu instruktora na cały dzień, też ch*j.
W końcu nauczył się tak że wywiozłem go na górę i powiedziałem mu "czekam na dole", nie minęło 15 min. i już zjeżdżał normalnie. Obecnie robi bengery lepsze ode mnie, a nauczył się jeździć 2 sezony temu. Popieram też tezę, że jeśli ktoś jeździł wcześniej na nartach, łatwiej jest mu się nauczyć.

Napisane Feb 4, 2013, 11:32 pm
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakby kogoś interesowało, to na naszym kanale w YouTube odpaliliśmy Szkołę Snowboardu - polecam subskrybować. Zrobił ją Mulen, a poniżej macie dwa pierwsze odcinki, a tutaj playliste.

Napisane Mar 7, 2014, 11:43 am
Kroolik78

Kroolik78

Administrator
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik78 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mulen serwuje trzeci odcinek Szkoły Snowboardu
Szkoła Snowboardu - #3 Tailpress i Nosepress

Napisane Mar 14, 2014, 11:00 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja