skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozostałe » Snowboard » [snow] Jaka deska?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[snow] Jaka deska?
elmacio

elmacio

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W związku z tym, że powstaje od groma tematów z pytaniami o deski, wszelkie problemy co do doboru wpisujcie TUTAJ.
Proszę o niezakładanie następnych takich tematów, bo z forum robi się syf : )

Napisane Jan 8, 2010, 7:54 pm Ostatnio edytowane Jan 8, 2010, 7:58 pm przez elmacio
zolwais

zolwais

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zolwais zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to ja zaczne :) z tego co słyszałem deska freestajlowa powinna być do ramion. Jednak ja mam 1.48cm i 12 lat więc urosne i niechce co roku kupować deski, więc chciałbym sobie kupić dechę 142cm. Czy w tym roku będzie mi się gorzej jeździło na desce która mi będzie sięgała do mniej więcej nosa (wykonywanie tricków itd.)? I jeszcze co sądzicie o wiązaniach "Head, Next Fusion"?

Napisane Jan 8, 2010, 9:29 pm Ostatnio edytowane Jan 8, 2010, 9:36 pm przez zolwais
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co do wiazan to jest inny temat, ale juz nie bede taki upierdliwy. "Wytrzymałe, wygodne i w dobrej niskiej cenie. Spełnią Twoje oczekiwania a pieniędzy wystarczy jeszcze na karnet." ;) wydaja sie spoko, wystarczajace.

Mniej wiecej do ramion, bo to dobiera sie adekwatnie do wzrostu, wagi, umiejetnosci i tego co chce sie robic z ta deska. Ty wazysz bardzo malo, jezdzic juz umiesz, mysle ze z deska 142 sobie poradzisz, a jestes akurat w tym wieku ze szybko rosniesz raczej, a deske pewnie chcesz na 3 sezony i mysle ze ta na tyle spokojnie starczy, nawet przy wzroscie 160-165 bedzie jeszcze dobra wg mnie. Plus jest taki ze deska jest kozacka, bo wg mnie Rome to na prawde dobre deski.

Napisane Jan 9, 2010, 1:03 am
pasjonata

pasjonata

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pasjonata zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a więc tak ja też mam pytanie. Mój szwagier chce zakupić sobie deskę i od razu cały zestaw. Podstawy jazdy już zna. Jego wymiary to waga 85kg wzrost 184cm. Znalazł sobie już jakieś deski na allegro ale może doradzicie coś innego oto te deski:

http://www.allegro.pl/item868354260_zestaw_screw_161cm_deska_splash_wiazania_buty.htm

http://www.allegro.pl/item868350179_zestaw_screw_161cm_deska_scull_wiazania_buty.html

i powiedzcie czy w ogóle opłaca się kupować cały zestaw i czy to nie będzie chłam. A i cena nie może przekroczyć 1000zł za całość.
Z góry dzięki za pomoc.

Napisane Jan 10, 2010, 9:39 am
ShadowPL

ShadowPL

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tu nie ma za bardzo co doradzać, różnią się tylko grafiką zdaje się, zatem kwestia upodobań. Tak czy inaczej uważam że ta deska to będzie nie wypał, bo coś za tanio to wszystko wychodzi...

pasjonata powiedział(a):
[...] A i cena nie może przekroczyć 1000zł za całość. [...]

Nie licz na to...

Napisane Jan 10, 2010, 12:50 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przy cenie max 1000 zl za nowe buty, deske i wiazania to wydaje mi sie bezistotne co wybierze. :(

Napisane Jan 10, 2010, 2:03 pm
TheSwistaks

TheSwistaks

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TheSwistaks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam ;D
Chciał bym się zapytać czy mając wzrostu 166cm bedzie mi sie wygodnie jeździc na desce która ma 156 cm ?
Dziękuje i Pozdraawiam

Napisane Jan 10, 2010, 6:17 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TheSwistaks powiedział(a):
Witam ;D
Chciał bym się zapytać czy mając wzrostu 166cm bedzie mi sie wygodnie jeździc na desce która ma 156 cm ?
Dziękuje i Pozdraawiam

Luźne gacie... ma sie rozumieć na stok denia?

Napisane Jan 10, 2010, 7:04 pm
bumbum

bumbum

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
przy cenie max 1000 zl za nowe buty, deske i wiazania to wydaje mi sie bezistotne co wybierze. :(

a ja sie nie zgodze ;D swoj pierwszy zestaw kupiłem za 900zł ;)
-buty blax pro - 250zl
-wiazania blax alpha alu - 200zl
-deska atomic piq - 450zl

i do nauki byl bardzo dobry zestaw ;)

Napisane Jan 10, 2010, 7:14 pm
TheSwistaks

TheSwistaks

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TheSwistaks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taa na stok ;D czasami na jakies małe hopki ale to bardzo rzadko ;dd

Napisane Jan 10, 2010, 7:42 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

kapi116 powiedział(a):
Poszukuje deski razem z wiązaniami dla początkujacego. Szukam raczej używanej. Mam 182 cm wzorstu i waże 61 kg. Jaką długość deski najlepiej wybrać? Możecie mi podać linki do desek ktore są warte uwagi? Mam do wydania ok. 500zł.

ale jestes chudzinka :cyclops: wg mnie to za 500zl wybierz sobie byle co z allegro, bo nie zaszalejesz.

Napisane Jan 18, 2010, 9:43 pm Ostatnio edytowane Jan 18, 2010, 9:45 pm przez Adi21
kapi116

kapi116

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kapi116 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A jaką długoś deski mam wybrać?

Napisane Jan 19, 2010, 2:42 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

kapi116 powiedział(a):
A jaką długoś deski mam wybrać?

przy Twojej wadze to jakos kolo ramion.

Napisane Jan 19, 2010, 5:06 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

No, jak juz cos znajdziesz to pokaz. Lepiej popatrz w uzywanych.

Napisane Jan 19, 2010, 5:18 pm
kapi116

kapi116

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kapi116 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Znalazłem cos takiego [url=null]http://www.allegro.pl/item882319619_nitro_night_crawler_155cm_wiazania_head_a_1_w_w.html[/url]

Napisane Jan 19, 2010, 7:20 pm Ostatnio edytowane Jan 19, 2010, 7:20 pm przez kapi116
bumbum

bumbum

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup sobie deske 158cm ja mam 154 a mam 180 wzrostu 56 wagi w dodatku krotsza deska bo do freestyle

Napisane Jan 19, 2010, 8:56 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Ja 177 cm, 72 kg, 151 decha.

A co do tematu to ta ktora pokales to nie wiem czy sie doczytaliscie, ale:
Cytuj:
długość deski___157cm
.

Napisane Jan 19, 2010, 10:12 pm
snowkotlet13

snowkotlet13

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to snowkotlet13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema. Chciałbym zacząć jazde na snowb. Jeździłem już na nartach i na deskorolce. Czy ta deska może być tak chwilowo na górkę obok domu, bo nie moge teraz pojechać w góry, mam 155 wzrostu i waze 38 kg. http://www.allegro.pl/item886687815_snowboard_dla_dzieci_100cm_hit_na_ferie.html Powtarzam jeszcze raz, że to tylko na górkę pod domem, chwilowo bo nie mogę wytzrymać... Pozdro.

Edit: a co powiecie na coś takiego? http://www.allegro.pl/item887073926_deska_snowboard_z_wiazaniem_dla_dzieci_130cm.html nie mogę się już doczekać wyjazdu w góry, dlatego chce sobie kupić coś takiego, żeby pojeździć przed chatą i  upewnić się czy mi się to spodoba ;)

Napisane Jan 20, 2010, 8:20 pm Ostatnio edytowane Jan 20, 2010, 8:27 pm przez snowkotlet13
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

znajdz sobie byle jaki, do ramion. 100cm to chyba przymaly. powiem ci ze przed chata to za duzo snowboardingu nie poczujesz :cyclops:

Napisane Jan 20, 2010, 9:00 pm
snowkotlet13

snowkotlet13

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to snowkotlet13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.allegro.pl/item887073926_deska_snowboard_z_wiazaniem_dla_dzieci_130cm.html  takie coś by mogło być do wzrostu 155?

Napisane Jan 21, 2010, 1:10 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja