skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozostałe » Snowboard » [snow] Jaka deska?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[snow] Jaka deska?
elmacio

elmacio

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W związku z tym, że powstaje od groma tematów z pytaniami o deski, wszelkie problemy co do doboru wpisujcie TUTAJ.
Proszę o niezakładanie następnych takich tematów, bo z forum robi się syf : )

Napisane Jan 8, 2010, 7:54 pm Ostatnio edytowane Jan 8, 2010, 7:58 pm przez elmacio
kacpik

kacpik

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacpik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

^@up

hahahahahah

Napisane Jan 21, 2010, 1:51 pm
Swicheroo

Swicheroo

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swicheroo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z czego rżysz?  :cyclops: Ja toto miałem, nawet na tym jeździłem... kilka razy  ^^)
Do niczego się to nie nadaje, przyjemności jazdy na snowboardzie nawet nie poczujesz :D

Napisane Jan 21, 2010, 3:16 pm Ostatnio edytowane Jan 21, 2010, 3:17 pm przez Swicheroo
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

matko bosko kochano :( zalamalem sie..

edit: wczesniej nie wchodzilem w jego linki. teraz zaluje ze wszedlem.

Napisane Jan 21, 2010, 4:21 pm Ostatnio edytowane Jan 21, 2010, 4:22 pm przez Adi21
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

snowkotlet13 powiedział(a):
http://www.allegro.pl/item887073926_deska_snowboard_z_wiazaniem_dla_dzieci_130cm.html  takie coś by mogło być do wzrostu 155?

aua' nie po oczach  :mad: wiecej funu mialbys jezdzac na jakis porzadnych sankach  B)
Widzialem, jezdzilem i powiem że lepsze gówno to w klopie znajdziesz!

Napisane Feb 1, 2010, 8:15 pm
Agix

Agix

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Agix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, Chce kupić jakąś deskę ( z wiązaniami ) na freestyle, all. Znalazłam jedną damską o to: http://www.proboarder.pl/zestawy-snowboardowe/2336-rossignol-reserve-wiazania-trans-am-v3-2010.html
Czy była by dobra na początek ze małego skakania ze kickerów itp.?

Napisane Feb 6, 2010, 8:07 am
ManiekSk8

ManiekSk8

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ManiekSk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam 175cm a deska 150cm.
Jak ktoś chce to mam na sell deske bez wiązań z Atomika 135cm.
Wałbrzych GG: 11533114
Pozdro

Napisane Feb 9, 2010, 9:18 am
vp3mp

vp3mp

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to vp3mp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej nie wiem czy powinienem tutaj pisac ale do czego sluzy grip ?? bo nigdzie nie moge znalezc. Jak możecie to na PM napiszcie. z góry dzieki

Napisane Feb 11, 2010, 11:05 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

vp3mp powiedział(a):
Ej nie wiem czy powinienem tutaj pisac ale do czego sluzy grip ?? bo nigdzie nie moge znalezc. Jak możecie to na PM napiszcie. z góry dzieki

grip na snowboardzie nie istnieje. jest jeden model Technine robiony na wzor deskorolki i ma papier scierny (lub podobizne) na gornej czesci dechy. ;)

Napisane Feb 14, 2010, 5:01 pm
Baser

Baser

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
vp3mp powiedział(a):

grip na snowboardzie nie istnieje. jest jeden model Technine robiony na wzor deskorolki i ma papier scierny (lub podobizne) na gornej czesci dechy. ;)

Może mu chodzi o taką podkładkę między wiązaniami, która niby ma wspomagać przyczepność nogi przy wjeżdżaniu orczykiem?

Napisane Feb 21, 2010, 7:53 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Baser powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):
vp3mp powiedział(a):

Może mu chodzi o taką podkładkę między wiązaniami, która niby ma wspomagać przyczepność nogi przy wjeżdżaniu orczykiem?

to sie nazywa pad i nie "niby ma wspomagac" tylko wspomaga, bo ci sie noga na desce nie slizga. chociaz ja teraz nie mam i jakos nie ubolewam

Napisane Feb 21, 2010, 8:04 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pady są dla frajerów. Prawdziwi mężczyźni idą z buta na orczyku

Napisane Feb 21, 2010, 8:13 pm Ostatnio edytowane Feb 21, 2010, 8:14 pm przez ShadowPL
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

ja widzialem takich, ktorzy wjezdzali na klacie. z przypieta deska.

Napisane Feb 21, 2010, 8:27 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):

to widziałeś instruktorów z PZS-u

Napisane Feb 21, 2010, 8:31 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

ShadowPL powiedział(a):
Adi21 powiedział(a):

to widziałeś instruktorów z PZS-u

haha :cyclops: nawet bym sie nie zdziwil ;)

Napisane Feb 21, 2010, 8:43 pm
Baser

Baser

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też nie mam pada  :rolleyes: i jakoś wjazd na orczyku był banalny. Ale jeśli mu nie chodziło o tego twojego pada, to nie mam pojęcia, gdzie on widzi jakiś grip na snb.  :stare:

Napisane Feb 22, 2010, 4:12 pm Ostatnio edytowane Feb 22, 2010, 4:23 pm przez Baser
oem007

oem007

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oem007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć. Jeżdżę na snowboardzie już 3 sezony i czas przyszedł, żeby zmienić deche...
Jeżdżąc na Słowacji spotkałem ludzi z RipCurl'a i powiedzieli, żeby kupić Salomona do nosa, więc około 142-144cm. U nich widziałem kilka dech, ale nie na sprzedaż.

Do F R E E S T Y L E' U, więc BANANA

Więc szukam na przyszły rok dechy Salomon, najlepiej z wiązaniem i oczywiście drewnianym rdzeniem. Znalazłem:

1. http://www.allegro.pl/item930630361_nowa_deska_salomon_pulse_dl_145_wiazanie.html (minus-all mountain)

2. http://www.allegro.pl/item927892735_salomon_fierce_140_drake_dl_white.html
(minus-bez wiązań, all-m)

3. http://www.allegro.pl/item936613950_salomon_driver_145cm_nowe_wiazania_westige.html (minus-zryta)

4. http://www.allegro.pl/item937414916_nowa_deska_salomon_ace_144_cm_wiaz_rage_ds165.html (minus-all-m)

5. http://www.allegro.pl/item930758648_deska_snowboard_salomon_pulse_rental_145cm_09_10.html (minus-bez wiązań, all-m)

6. http://www.allegro.pl/item937414896_nowa_deska_salomon_radiant_143_cm_wiaz_sp_ds166.html (minus-all-m)

Z góry dziękuję...

P.S.
Najlepiej do 1000zł.  ;)

*Napisane Feb 25, 2010, 2:49 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

1. Te salomony nadaja sie conajwyzej na smar do czolgu. Ogolnie bardzo nie lubie tej firmy, i chetnie dobiore ci cos co jest warte swojej ceny.
2. "Do nosa" to dobieraja lamusy ze sklepow sportowych. Powiedz ile wazysz, ile masz lat (to ma znaczenie, bo mniej wiecej bedzie wiadomo czy urosniesz szybko:)) i ile masz wzrostu? Deska do freestylu powinna byc mniej wiecej (zalezy od wagi i tego co chcesz z nia robic - do jazdy dluzsza, freestyle krotsza, jibbing/street jeszcze krotsza) do ramion. Gdzies miedzy ramionami a szyja ogolnie.
3. Nie wiem czy wiesz na czym polega konstrukcja "banan" bo nie dosc ze wybrales same deski all-mounitan i to mega gowniane niektore, to na dodatek zadna z nich nie ma tej "odwroconej" konstrukcji.

edit:
wyslalem ci w prywatnej wiadomosci (bo tu sie nie powinno) link do fajnej deski Rome, niech nie odraza cie ze to damski model bo rozni sie tylko tym ze jest maly, grafika fajna i deska super do freestylu :) mogla by byc troche mniejsza, ale domyslam sie ze jestes mlody i jeszcze troche urosniesz, a chcesz ja na dluzej niz jeden sezon wiec powinna byc w sam raz ;)

Napisane Feb 25, 2010, 6:37 pm
oem007

oem007

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oem007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przecież przy każdym z desek pisałem (minus-all-m), takie trudne??? Waże ok. 40kg. 151 wzrostu, 13 lat...

Napisane Feb 26, 2010, 1:46 pm
mikendy

mikendy

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A jak jest z deskami 44? Opłaca się kupować takie tanie desie?

Napisane Feb 26, 2010, 7:53 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

desek firmy 44 nie znam, nie wypowiadam sie.

oem007 powiedział(a):
Przecież przy każdym z desek pisałem (minus-all-m)

to dobry oszolom jestes jak szukasz freestylowego banana a pokazujesz all mounitanowe siepy. 140 cm to i tak dla ciebie spora deska.

Napisane Feb 26, 2010, 9:11 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja