skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozostałe » Snowboard » [snow] Jaka deska?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[snow] Jaka deska?
elmacio

elmacio

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W związku z tym, że powstaje od groma tematów z pytaniami o deski, wszelkie problemy co do doboru wpisujcie TUTAJ.
Proszę o niezakładanie następnych takich tematów, bo z forum robi się syf : )

Napisane Jan 8, 2010, 7:54 pm Ostatnio edytowane Jan 8, 2010, 7:58 pm przez elmacio
Baser

Baser

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oem007 powiedział(a):
Przecież przy każdym z desek pisałem (minus-all-m), takie trudne??? Waże ok. 40kg. 151 wzrostu, 13 lat...

Ale malutki jesteś...Adi dobrze gada z tą deską kobiecą... ale deska razem z nim nie urośnie, więc  nie przeszkadza, że będzie troszkę większa... zresztą już nic nie mówię, bo jej nie widziałem  B)

Napisane Feb 28, 2010, 12:35 pm
marin9

marin9

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marin9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co myślicie o desce 5150 nomad?

Napisane Mar 4, 2010, 1:55 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marin9 powiedział(a):
Co myślicie o desce 5150 nomad?

Cytuj:
ABOUT 5150 Nomad Snowboard + FF1500 (Black) Bindings L 2009
5150 Nomad Snowboard + FF1500 (Black) Bindings L 2009: The 5150 Nomad Snowboard is a tough all-mountain performer with a need for speed. Extruded Die-Cut Base makes this board haul on groomers and keeps it moving in the leftovers. The Nomad is uber-durable and stiffly responsive thanks to the 3D structural cap, yet has the 5150 Tru-Flex wood core for a little softer flex if you plan on venturing into the park. Included are the 5150 FF1500 Bindings. With tool-less forward lean adjustment and multiple heelcup settings, the FF1500 Bindings are customizable on the fly. MTP baseplate provides a soft cushion for hard landings and the toe ramp keeps your toes off the snow.

* Nomad Snowboard: Full tip-to-tail Tru-flex Wood Core, Directional Shape
    * 3D Structural Cap, Biaxial Fiberglass
    * 360° Edge Protection, 1000-Grade extruded Die-Cut Base
    * FF1500 Bindings: XBand™ toe strap for versatile over-the-toe or top positioning
    * Flip-Lock, Tool-Less, Forward Lean Adjustment, MTP Baseplate with Toe Ramp, Adjustable heel cup

Napisane Mar 4, 2010, 4:24 pm
Matheo1

Matheo1

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matheo1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam
Jeźdzę juz 5 sezon i wreszcie przyszedł czas na kupno nowej deseczki, bo stara niestety się już rozwarstwiła i krawędzie porozrywały. Ostatnie 2 sezony spędziłem na snowparkach, więc poszukuje deski fs. Myślałem o desce firmy Bataleon bo z tego co czytałem o nich to są dośc atrakcyjne, zwłaszcza te skonstruowane w technologi TBT. Jak myślicie czy warto?

ps. Mam 16lat, 173cm wzrostu i waże 65kg.

Napisane Mar 14, 2010, 12:55 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Matheo1 powiedział(a):
Witam
Jeźdzę juz 5 sezon i wreszcie przyszedł czas na kupno nowej deseczki, bo stara niestety się już rozwarstwiła i krawędzie porozrywały. Ostatnie 2 sezony spędziłem na snowparkach, więc poszukuje deski fs. Myślałem o desce firmy Bataleon bo z tego co czytałem o nich to są dośc atrakcyjne, zwłaszcza te skonstruowane w technologi TBT. Jak myślicie czy warto?

Firma good, ale daj jakiś konkret model. Nie wiem, szukaj jakiegoś parapetu do ramion (zmierz ile masz od stóp do ramion) z flexem do 5. Ewentualnie jak masz dużą syre to pamiętaj o Wide.

Napisane Mar 14, 2010, 1:05 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Matheo1 powiedział(a):
Witam

a ile masz kasy? cos ci znajde :)

Napisane Mar 14, 2010, 1:55 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
Matheo1 powiedział(a):
Witam

a ile masz kasy? cos ci znajde :)

Skoro rzuca się na Bata to z półtora kafla do dwóch w posiadaniu musi być...

Napisane Mar 14, 2010, 2:32 pm
Matheo1

Matheo1

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matheo1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no 1k moge przeznaczyc. Wide? No niewiem stopy az tak szerokiej nie mam- rozmiar 44. No jak nie Bataleon to moze Apo albo Gnu. Jeśli chodzi o rozmiar dechy to moja poprzednia miała 148, wiec myślałem teraz o 145, 146 ewentualnie 147.
deseczki:
http://porkyface.pl/men/8/36_Deska_Fun_Kink_145_W08_09
http://porkyface.pl/men/8/34_Deska_Airobic_147_W08_09

Napisane Mar 14, 2010, 3:43 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Przy 44 nie potrzebujesz wide. Ja bym bral Airobica :)

Napisane Mar 14, 2010, 8:20 pm
Matheo1

Matheo1

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

tez o niej myslałem, ale fun kinkjest mniejsz 145 wiec bedzie bardziej zwrotna..niz airobic 147.

Napisane Mar 15, 2010, 7:37 am
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Matheo1 powiedział(a):
tez o niej myslałem, ale fun kinkjest mniejsz 145 wiec bedzie bardziej zwrotna..niz airobic 147.

ale jeszcze moze troche urosniesz, przytyjesz? :) no chyba ze to jednosezonowy zakup.

Napisane Mar 15, 2010, 4:12 pm
chibi77

chibi77

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chibi77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jooo... ja potrzebuję zakupić nową deskę, bo stara jest za krótka coś 20 cm i zjechana jak wół ;]
Trzeba mi 151(do ramion) teraz są przeceny i pytam, jaka najlepsza do freestyle'u tak nie za drogo ;? Bo widziałem Heada za 600, z wiązaniami i butkami 1040 ;] Dobra by była :? Tylko to w sklepie widziałem, i nie znajde za nic w necie ;]

//yyyy w sensie po przecenie była coś 1300 za komplet..

Napisane Apr 26, 2010, 5:45 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2010, 5:45 pm przez chibi77
Matheo1

Matheo1

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Head za 1040zl ze wszystkim i do fs. Wydaje mi sie że to jest deska Head TRUE.
A co do niej to dla mnie jest zbyt przereklamowana za dużo osób ją ma.

Napisane May 4, 2010, 11:05 am
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

to ile masz kasy? za 1000zl to mozesz sama deske kupic, a jak ty chcesz deske, wiazania i buty to niczego porzadnego nie kupisz. rozejrzyj sie lepiej na allegro, moze cos uzywanego?

Napisane May 4, 2010, 11:43 am
chibi77

chibi77

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chibi77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie wiem...
Chociaż teraz dużo przecen jest, może coś do 1000 polecicie :? W sensie deska + wiązania...

//jeszcze dwa pytania...
Czy firma RIDE jest dobra, albo NIDECKER :?
A i jakie to są rozmiary desek S,M,L,XL ? Bo nie połapię się w tym ;p

Napisane May 4, 2010, 5:29 pm Ostatnio edytowane May 4, 2010, 5:38 pm przez chibi77
bumbum

bumbum

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ride i owszem, nidecker ostatnio się zeszmacił ;) (na moich oczach 4 ślizgi nideckera się po prostu odkleiły) a rozmiary wydaje mi się że powinien producent podać ewentualnie sklep jeżeli to ich numeracja...

Napisane May 4, 2010, 6:17 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

chibi łap:

Voelkl Dash

Napisane May 4, 2010, 6:23 pm
Matheo1

Matheo1

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Jeśli chodzi o volkl to poleciłbym SPADE mmm...elegancka jest ta decha.

Napisane May 4, 2010, 11:36 pm
chibi77

chibi77

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Voelkl SPADE by się nadawała, ale niestety, nie mogę znaleść dobrego rozmiaru ;/ 152-154

sorry, że tak pisze cały czas, ale chce jakąś właśnie do nauki fs i żeby równie dobrze można było nią posuwać na stoku(no bo raczej będę więcej czasu spędzał na stoku, a nie w snowparkach.) ;p
Może jeszcze dodam, że mam ~180cm i 66kg.

Głównie kieruje tu pytania teraz o te trzy dechy :!
http://all egro.pl/item1014023283_deska_k2_format_wide_154cm_torba_puma_gratis.html
http://all egro.p/item1027655768_forum_manual_153_forum_burton_bataleon.html
http://super sklep.pl/c136-zestawy-snowboardowe/i70449-zestaw-snowboardowy-drake-wi-10-empire-z-wiazaniami-drake-wi-10-king-black-red

Napisane May 5, 2010, 5:54 pm Ostatnio edytowane May 6, 2010, 7:29 pm przez chibi77
chibi77

chibi77

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Szukam dobrej deski do nauki freestyle'u i żeby równie dobrze można było nią posuwać na stoku(no bo raczej będę więcej czasu spędzał na stoku, a nie w snowparkach.) ;p
Może jeszcze dodam, że mam ~180cm i 66kg.
I kutóra by się najlepiej nadawała :?
http://all egro.pl/item1014023283_deska_k2_format_wide_154cm_torba_puma_gratis.html
http://all egro.p/item1027655768_forum_manual_153_forum_burton_bataleon.html
http://super sklep.pl/c136-zestawy-snowboardowe/i70449-zestaw-snowboardowy-drake-wi-10-empire-z-wiazaniami-drake-wi-10-king-black-red

Napisane May 9, 2010, 3:50 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja