skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozosta貫 » Snowboard » [snow] Jakie wi您ania?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 nast瘼na >>
Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
[snow] Jakie wi您ania?
elmacio

elmacio

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to elmacio zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

W zwi您ku z tym, 瞠 powstaje od groma temat闚 z pytaniami o wi您ania, wszelkie problemy co do doboru wpisujcie TUTAJ.
Prosz o niezak豉danie nast瘼nych takich temat闚, bo z forum robi si syf : )

Napisane Jan 8, 2010, 7:56 pm Ostatnio edytowane Jan 8, 2010, 7:58 pm przez elmacio
zolwais

zolwais

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to zolwais zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Czy je郵i b璠e mia buta o nr 38 a wi您ania b璠 od 39 to czy b璠zie jaka r騜nica w je寮zie?

Napisane Jan 9, 2010, 7:47 pm Ostatnio edytowane Jan 9, 2010, 7:48 pm przez zolwais
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Adi21 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

nie, spoko dadza rade ;)

Napisane Jan 9, 2010, 8:16 pm
Swicheroo

Swicheroo

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Swicheroo zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jak to jest z step-inami? Co robi, 瞠by si nie wypina造? Czy mo積a w nich skaka?

Napisane Jan 20, 2010, 2:47 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Adi21 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

W zyciu nawet mi nie przeszlo przez mysl zeby tego sprobowac, uwazam to za jakis wymysl narciarzy. :mad: czemu normalnych nie chcesz?

Napisane Jan 20, 2010, 3:09 pm
Swicheroo

Swicheroo

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Swicheroo zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Bo step iny dosta貫m w spadku  :cyclops: My郵, coby je opchn望 za jakie 400z, i kupi normalne wi您anie. Step in ju mi si wypi掖, i ty貫m deski w skro zarobi貫m (wypi窸a si tylna noga).

Napisane Jan 21, 2010, 3:05 pm
GesiorFB

GesiorFB

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to GesiorFB zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

step iny to najwi瘯sze g闚no jakie kiedykolwiek wymy郵ono.
najlepiej we to sprzedaj albo spal bo si na tym zabijesz.
tak jak na nartach dobrze jest 瞠 si wypinaj, tak na snow jak ci si odepnie jedna noga to mo瞠 troch bole.
b康 m康ry i je寮zij na normalnych.

Napisane Jan 21, 2010, 3:42 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Swicheroo powiedzia(a):
coby je opchn望 za jakie 400z

rumunom na festynie ;) ja bym wyrzucil do smieci.

Napisane Jan 21, 2010, 4:20 pm
Swicheroo

Swicheroo

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Buty firmy Blax, o ile si nie myl, deska Escape, podobno austriacka. Nie wiem tylko, jakie ja tam mam wi您ania :P Wszystko w stanie... bdb-, bo u篡wane, i troszk czubki but闚 pozdzierane (minimalnie), a deska ma 1 odprysk. D逝go嗆 to co ko這 155cm, ale fest twarda  :thinking:

Napisane Jan 21, 2010, 4:57 pm
chibi77

chibi77

Member
Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to chibi77 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Hahahahah... Step iny rz康z :]
Kiedy po篡czy貫m sobie(wyjazd do ciotki, nie wiedzia貫m 瞠 w okolicy jest stok :) w豉郾ie snb ze step-in'em :D To by這 boskie uczucie, kiedy jad帷 za zajebi軼ie d逝gim orczyku(nie by這 krzese貫k, ale no, co zrobi, tydzie u ciotki bym zwariowa :) na samym szcycie chc帷 strzepn望 郾ieg z nose'a wierzgn掖em nog, a potem mog貫m tylko patrze, jak deska zje盥瘸 w d馧, podcinaj帷 nogi narciarzom :D Oby這 si bez kary, bo sprz皻 by porzyczany pod stokiem, wi璚 wszystko zwali貫m na niego :D

Seryjnie, wyrzu to do rzeki w betonowych bucikach.

Napisane May 6, 2010, 7:36 pm Ostatnio edytowane May 6, 2010, 7:38 pm przez chibi77
emilka12

emilka12

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to emilka12 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Czy wi您ania S/M przeznaczone do rozmiaru buta 35-38,5 b璠 pasowa do rozmiaru buta  39 i.... b璠 wystawa ? Chyba jak but b璠zie wystawa 3 cm to ok ale jak wi璚ej to chyba ju nie bardzo nie wiem jak to jest ?

Napisane Jul 28, 2010, 3:34 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

nie chodzi tu tylko o dlugosc buta, ale tez o szerokosc. ja raz kupilem Union Force i o ile rozmiarowo na dlugosc bylo spoko, to na szerokosc ledwo wciskalem. dobrze ze akurat kumpel potrzebowal i ode mnie odkupil, bo zamowilem je z USA wiec o zwrocie do sklepu nie bylo mowy. To po prostu zalezy od buta, kolega ma 1,5 rozmiaru mniejsze niz ja a wygladaja identycznie jesli chodzi o szerokosc i dlugosc buta.

wniosek z tego taki, ze B鏬 wie czy b璠 pasowa造.

Napisane Aug 3, 2010, 9:43 pm Ostatnio edytowane Aug 3, 2010, 9:45 pm przez Adi21
element24

element24

Member
Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to element24 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mam problem chcia豚ym kupi wi您ania najlepiej rome,flux titan lub drake dtm chcia豚y je kupi w jakiej normalenj cenie max 400 z wie kto gdzie mog takie kupi albo kto ma do sprzedania

Napisane Aug 13, 2010, 2:15 pm
niee

niee

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to niee zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Przyszed taki czas 瞠 potrzebuj nowego sprz皻u :]
No i mam problem, czy na pocz徠ki freestyleu wi您ania Head Wi 10 Next Fusion PL(wklepcie prosz w g鏬la, bo link ucina) b璠 dobre ? Bo zale篡 mi 瞠by wyrwa je na przecenie i hajs oszcz璠zi, a inne z mojego rozmiaru b璠 w ciul dro窺ze.

\
\
A jeszcze si upewnie :]
w Xl bucik 45 nie b璠zie lata? :]

Napisane Sep 1, 2010, 4:05 pm Ostatnio edytowane Sep 1, 2010, 4:13 pm przez niee
ShadowPL

ShadowPL

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

bia豉 pompka przy strapie 鈔鏚stopia zawsze p瘯a... zawsze

Napisane Sep 1, 2010, 6:45 pm
niee

niee

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to niee zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

To zam闚i si now :] 30z nie tak du穎.
Ale og鏊nie dobre? :d

Napisane Sep 1, 2010, 9:44 pm Ostatnio edytowane Sep 1, 2010, 9:47 pm przez niee
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

niee powiedzia(a):
Ale og鏊nie dobre? :d

jak kupujac wiazania juz wiesz ze cos na pewno sie popsuje to sam sobie odpowiedz na to pytanie.

Napisane Sep 1, 2010, 10:09 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

head ma dobre pomys造... ale materia造 z kt鏎ych korzysta s :stare:

Napisane Sep 2, 2010, 3:28 pm
waniowyy

waniowyy

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to waniowyy zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Szukam jaki po膨dnych wi您a najlepiej flowy bo jest to wygodniejsze od tych co mam teraz a mam jakie zwyk貫 nawet nie wiem co to ? Polecicie mi co rozmiar buta 41 42

Napisane Oct 11, 2010, 2:28 pm
mikendy

mikendy

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mikendy zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

sp brotherhoody s spoko?

Napisane Oct 11, 2010, 3:40 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 nast瘼na >>
Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja