skateshop poleca

W sklepie znajdziesz te BUTY VANS

skateshop
         » Forum » Pozosta貫 » Snowboard » [snow] Jakie wi您ania?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 nast瘼na >>
Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
[snow] Jakie wi您ania?
elmacio

elmacio

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to elmacio zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

W zwi您ku z tym, 瞠 powstaje od groma temat闚 z pytaniami o wi您ania, wszelkie problemy co do doboru wpisujcie TUTAJ.
Prosz o niezak豉danie nast瘼nych takich temat闚, bo z forum robi si syf : )

Napisane Jan 8, 2010, 7:56 pm Ostatnio edytowane Jan 8, 2010, 7:58 pm przez elmacio
Wojtass

Wojtass

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

prota powiedzia(a):
http://www.snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=3440
Co o nich s康zicie? lubie normalnie je寮zi i na snowparku wi璚 wydaje mi si 瞠 b璠 dobre.

B璠 dobre.

Napisane Dec 30, 2010, 11:11 pm
maku995

maku995

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to maku995 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Elo ;) szukam jaki wi您a do deski (ju zam闚iona Drake Urban) jakie polecacie wi您ania za ok. 400 z. mo瞠 u篡wane? znacie jakie strony z u篡wkami? czy cos nowego a je郵i tak to jakie. Ci庵nie mnie do wi您a Flow lub SP fastec co s康zicie na ich temat?
Z g鏎y dzi瘯i

Napisane Jan 2, 2011, 9:24 pm
niee

niee

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to niee zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

klik klik klik klik powinny by te na allegro jakie tanie burtony citizen, tylko uwa瘸j 瞠by nie kupi damskich <ok>

Napisane Jan 2, 2011, 9:53 pm Ostatnio edytowane Jan 2, 2011, 10:22 pm przez niee
maku995

maku995

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to maku995 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Dzi瘯i te Raideny s zaje*ste tylko to s M a ja mam bucika jakie 43/44  nie wiem co mam zrobi. A co wy na te fastec'i od SP? Kurcze mo瞠 poczekam na jakie u篡wki... hmmm mam m皻lik w g這wie...
PS. pssst tak po cichu bo to nie na temat... ale co s康zicie na temat tych but闚?
klik buty

Napisane Jan 2, 2011, 10:56 pm
niee

niee

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to niee zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

R鏏 z wi您aniami jak chcesz :)
z butami si nie spotka貫m, wygl康aj solidnie, tylko dziwny ysstem wi您ania... Hm, ja nigdy nie kupi but闚 przez internet, bo jak si okazuje d逝go嗆 centymetra w odr瑿nych firmach si r騜ni(buty z ypo篡czalni 28cm by造 za ma貫 gdy 鈍ietnie mi si 鄉iga這 we w豉snych 27cm......

Napisane Jan 3, 2011, 12:54 pm
skater999

skater999

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to skater999 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Siemanko.
Mam pytanie: kupi Burtony model freestyle czy mo瞠 Drake'i model fifty?
R騜nica w cenie nie wielka, ale nie wiem jak z jako軼i. Je郵i odradzacie obydwa modele, powiedzcie czemu i dorad嬈ie jakie inne w podobnej cenie.

Drake'i

Burtony

Z g鏎y dzi瘯i za wszystkie odpowiedzi.

PZDR

Napisane Jan 9, 2011, 7:33 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Drejki s 豉dne a burtony przeci皻ne.

Napisane Jan 9, 2011, 7:38 pm
niee

niee

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Drejki s 豉dne a Burtony du穎 lepsze.

Napisane Jan 9, 2011, 7:50 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

niee powiedzia(a):
Drejki s 豉dne a Burtony du穎 lepsze.

Wybacz ale z technicznego punktu widzenia to jedno i to samo.

Napisane Jan 9, 2011, 8:06 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Adi21 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Drejki maj fajne kolory i s spoko, a Burtony..

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/hs451.snc4/50415_56793692366_2673_n.jpg

Napisane Jan 9, 2011, 8:24 pm Ostatnio edytowane Jan 9, 2011, 8:24 pm przez Adi21
ShadowPL

ShadowPL

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

no nieee cartel'e i mission'y s nie do zajechania :thinking:

Napisane Jan 9, 2011, 8:41 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Adi21 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ShadowPL powiedzia(a):
no nieee cartel'e i mission'y s nie do zajechania :thinking:

Burton dla mnie kompletnie BEZ zajawki, wol kupowac rzeczy firm ktorych lubi rider闚, filmy, klimat itp :)

Napisane Jan 9, 2011, 8:48 pm
niee

niee

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

z jednej strony masz niby t zajawk(chocia Anttim si nie jaram) a z drugiej profesk.

\/ nie odradzamy, obie s ok, tylko wywi您a豉 si k堯tnia kt鏎e na wi瘯szej zajawie :P Ja bra豚ym Burtony :)

Napisane Jan 9, 2011, 10:34 pm Ostatnio edytowane Jan 10, 2011, 3:29 pm przez niee
skater999

skater999

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to skater999 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Aha. Skoro odradzacie obydwie pary to pole熯ie jakie dobre w podobnej cenie.

Napisane Jan 10, 2011, 2:56 pm
KP15

KP15

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to KP15 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja mam REACTORY i s spoko. Polecam.

Napisane Jan 25, 2011, 6:51 am Ostatnio edytowane Jan 25, 2011, 6:52 am przez KP15
prota

prota

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to prota zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Czy do freestylu dobre sa wiazanie typu flow, czy to nie ma roznicy?

Napisane Mar 6, 2011, 10:44 am
ShadowPL

ShadowPL

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

prota powiedzia(a):
Czy do freestylu dobre sa wiazanie typu flow, czy to nie ma roznicy?

owszem ale niestety tylko kilka modeli tej firmy z uwagi na to 瞠 wi您ania flow'a s dosy ci篹kie przez sw鎩 system KLD. A niestety, dlatego 瞠 te modele lekkie swoje kosztuj...

Napisane Mar 6, 2011, 6:30 pm
waniowyy

waniowyy

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to waniowyy zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Co s康zicie o rossignolach cage v2 ? Chce wi您ania na street urban ale tak瞠 na zwyk造 wypada na zwyk造 stok . Jestem otwarty na inne propozycje ale bez przesady z cen my郵e 瞠 do 500 z

Napisane Oct 1, 2011, 11:30 am
KacperSD

KacperSD

Member
Full Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to KacperSD zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja mam Fluxy i sa naprawde kozak.

Napisane Oct 3, 2011, 2:58 pm
macko5642

macko5642

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to macko5642 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

siema mam pytanie bo chce kupic wi您ania i czy te wi您ania s dobre - http://alpineskishop.blogspot.com/2009/10/ride-contraband-nitrane-acid-yellow.html

Napisane Oct 9, 2011, 10:36 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 nast瘼na >>
Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja