skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozostałe » Snowboard » [snow] Jakie buty?

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[snow] Jakie buty?
elmacio

elmacio

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W związku z tym, że powstaje od groma tematów z pytaniami o buty, wszelkie problemy co do doboru wpisujcie TUTAJ.
Proszę o niezakładanie następnych takich tematów, bo z forum robi się syf : )

Napisane Jan 8, 2010, 7:57 pm Ostatnio edytowane Jan 8, 2010, 7:57 pm przez elmacio
TheSwistaks

TheSwistaks

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TheSwistaks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam wszystkich :D
Chciałem sie zapytać które buty są lepsze ?
Na SnowBoard jeździłem na sylwestra 2009/2010 i miałem wypożyczone wszystko a teraz na ferie kupuje se sprzęt.
Które buty :
http://allegro.pl/item877591475_buty_morrow_czarne_oferta_specjalna_rozm_43.html

czy
http://allegro.pl/item878384637_buty_snowboard_1724_roz_44_okazja.html

Chodzi mi o buty o cenie do 200 zł rozmiary 43-44 i żeby przeżyły z 2 sezony ;p
Jeśli macie propozycje to jestem otwarty ;]
Dziekuje i Pozdrawiam ;d

Napisane Jan 10, 2010, 6:12 pm
bumbum

bumbum

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z tych dwoch par zdecydowanie morrowy

Chociaz ja bym napisal do niego http://allegro.pl/item873757525_buty_snowboardowe_forty_four_kolekcja_09_10.html bo nie podal rozmiarow ;)

Napisane Jan 10, 2010, 7:11 pm
Airo

Airo

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Airo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli ktoś potrzebuje to : Klik

Napisane Feb 3, 2010, 8:44 am
YourMother

YourMother

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

opinie o butach northwave proszę :)

@down:

dzięki :)

Napisane Nov 6, 2010, 5:31 pm Ostatnio edytowane Nov 7, 2010, 2:41 am przez YourMother
ArtiFo

ArtiFo

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArtiFo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

opłaca się kupić nowe Burton Ion za 470zł ?

Napisane Oct 29, 2011, 12:39 pm Ostatnio edytowane Oct 29, 2011, 1:09 pm przez ArtiFo
Wojtass

Wojtass

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ArtiFo powiedział(a):
opłaca się kupić nowe Burton Ion za 470zł ?

...opłaca, nie opłaca... piekne nie są :) A dla mnie wygląd ma ważniejsze znaczenie niż firma. Przeszukaj oferty Northwave.

Napisane Oct 29, 2011, 2:30 pm
skater999

skater999

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemanko. Deskę już wybrałem, więc przyszedł czas na buty. Szukam butów w miarę dobrej jakości w cenie ok 300zł.  Myślałem nad butami Head'a i Raven'a. Cena ok. Tylko nie wiem jak z wykonaniem, wygodą. I jeszcze jedno pytanie. Czy zamawianie butów snowboardowych przez internet wiąże się z jakimś ryzykiem.? Bo w przypadku zwykłych butów nie ma problemu, ale co do tych, to mam pewne obawy. Z góry dzięki za odpowiedzi.;d Pozdrawiam.

Napisane Jan 20, 2012, 7:10 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym postawił na Head'y :)
I lepiej osobiście zmierzyć.

Napisane Jan 20, 2012, 8:07 pm
Generic

Generic

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Generic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z wyglądem trochę przesadziłeś że jest ważniejszy od firmy. Stok oraz góry to nie top model na którym patrzą na twoje buty, które w dodatku są ośnieżone. Poza tym jeśli tobie się bardzo podobają to nie znaczy że komuś ponieważ jak sami wiemy każdy mi inny gust. Pozdro.

Napisane Jan 22, 2012, 12:12 am
zoorabbis

zoorabbis

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zoorabbis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem początkująca, a co za tym idzie średnio obeznana w temacie :D. Dobre będą na początek te http://outlet.altrec.com/burton/womens-sapphire-snowboard-boot-fall-08?sku_id=930907&cm_mmc=Mercent-_-NexTag-_-Burton-_-31340-930907&mr:referralID=70406f0d-41f2-11e2-97b3-001b2166becc buty? opłaca się je wziąć, nowe za 340 zł?

Napisane Dec 9, 2012, 12:36 pm
simeone

simeone

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to simeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@zoorabbis
Generalnie buty są całkiem niezłe, tylko czy jako poczatkująca jeździsz tak dużo, żeby inwestować w dość drogi sprzęt. Jeżeli tak, to śmiało kupuj.

Napisane Dec 17, 2012, 9:12 am
grygielek

grygielek

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grygielek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Opłaca się kupić te buty http://alegratka.pl/ogloszenie/buty-snowboardowe-thirtytwo-summit-nowe-23008851.html?h=77c72326a230e7f2? Dopiero zaczynam, ale chciałbym zainwestować w porządny sprzęt na lata.

Napisane Nov 4, 2013, 5:03 pm
MMKOLBE

MMKOLBE

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MMKOLBE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są tu jakieś Panie, które korzystały z tychże **********? Podobno dobre, ale wolę się upewnić przed zakupem mej Niewieście. :) Z góry dzięki za wszelaką pomoc. :)

/Zyga
wywalony link

Napisane Sep 16, 2014, 8:31 am Ostatnio edytowane Sep 19, 2014, 11:53 am przez Zyga
twistet

twistet

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twistet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam butów snowboardowych dla dziecka, możecie mi coś konkretnego polecić?

Syn ma 12 lat, raczej szczupły, znalazłem coś takiego: buty snowboardowe, ale wolę się upewnić czy to dobry wybór.

Napisane Nov 14, 2014, 10:18 am
yetinadesce

yetinadesce

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to yetinadesce zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Link już nie działa, szkoda ;/ W każdym razie tam gdzie prowadził ten link, w snowshopie mają dobrych specjalistów, którzy Ci doradzą, ale chyba już kupiłeś i niepotrzebnie odkopuje temat.

Napisane Jan 28, 2015, 1:29 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja