skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Bike » Tricki » Bunny hop 360

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bunny hop 360, HELP
qattie11

qattie11

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qattie11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cz. mam problem ze zrobieniem 360 z bunny hopa. na flacie kręce około 270 i nie umiem końcowej fazy rotacji. ogólnie przestawiam się na 2 nogę, bo jeździłem z lewą z przodu i kręciłem w lewo. obecnie jezdze z prawą. nie wiem czy za nisko się wybijam, czy moze mam za ciężki rower 10.8 kg.

Napisane Mar 16, 2010, 9:36 am
lysy13

lysy13

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lysy13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam nie umiem 360 ale to ze nie kręcisz pełnej jest normalne wiele osób tak ma... ale spróbuj mocniej zarotowac albo wyżej podniesc rower i powinno siąść

Napisane Mar 16, 2010, 1:42 pm
qattie11

qattie11

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qattie11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no spoko dzięki. teraz wiem jaki mam problem, bo mam niewyważony rower, tył setyjny, a przud na najlepszych cz. (sunday, khe itd.) i w połowie rotacji zostaje mi głowa. teraz to w somie kwestia katowania i trzymania głowy skreconej ^^)

Napisane Mar 17, 2010, 2:44 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Katuj, jak już jesteś przy 270 stopniach to już tylko mocniejsza rotacja Ci została.
A tak z ciekawości, dlaczego przestawiłeś się na prawą nogę z przodu?

Napisane Mar 18, 2010, 4:27 pm
qattie11

qattie11

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

ogólnie przestawiam się, bo gdy kręce w lewo i mam lewą nogę z przodu, to hamuje mi się rotacja i nie mogę w końcowej fazie podciągnąć roweru pod siebie ^^)

Napisane Mar 20, 2010, 7:06 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aaa, i robiłeś coś w stylu opposite? mój kolega też tak miał.

Napisane Mar 20, 2010, 7:48 pm
Przemol942

Przemol942

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Przemol942 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pisząc na forum nic sie nie nauczysz. Najlepiej poswiecic caly sezon lub dwaa na katowanie tego w kolko i w kolko itd itd az wkoncu wyjdzie. No ludzie jak juz krecisz 270 to jakie ty rady chcesz? jedynie caly czas dopracowywac...

Napisane Apr 5, 2010, 7:48 pm
rogucik

rogucik

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rogucik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokładnie, katuj i katuj ! ew. mocniej szarpnij albo zrób większy króliczy skok .

Napisane Apr 5, 2010, 10:17 pm
RiderPce

RiderPce

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RiderPce zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spróbuj dokręcić na kole?  :rolleyes:

Napisane Apr 7, 2010, 9:18 pm
Borutnik

Borutnik

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Borutnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gadanie. Rób stopniowo, dokręcanie ssie - ja tak robiłem i drugi raz bym tak nie robił.
Zacznij od 90, potem 180, potem 270 aż do pełnego obrotu - lepiej rower wyczujesz.

Napisane Apr 11, 2010, 9:15 pm
peliwor

peliwor

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peliwor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uuuuu

Napisane Aug 2, 2017, 10:35 am
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja