skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Rolki » Tricki » Tricki na Fitnessach! Pomocy

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Tricki na Fitnessach! Pomocy
kamilekk97

kamilekk97

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilekk97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć, mam rolki fitnessowe jezdze na rolkach od ponad roku i chcialbym powoli zaczynac jakies tricki, od czego mam zacząć ? dzięki za odp. ;)

Napisane Mar 22, 2010, 7:47 pm
koszar1995

koszar1995

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszar1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ufff.... te tematy już były...        a no więc skakaj hulaj chwytaj rolki i bądź kreatywny..... przeskakuj gapy i takie tam gapy.... nie skacz z dużej ilości schodów bądź po prostu z większych wysokości bo płozy pójdą.... dziękuje. ;)

Napisane Mar 22, 2010, 8:28 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skacz i rób co ci wpadnie do głowy. Chodzi tylko o to, żeby nie prze szaleć i nie próbować od razu zbyt trudnych rzeczy. Rób tak jak ci rozum podpowiada. Co ci da, że na forum ktoś ci poda nazwę.  Wszystkich grabów i obrotów możesz się spokojnie uczyć. To czego nie polecam na fitnesach to grindy, bo się nie da. I jako następne rolki jednak polecam agresivy.

Napisane Mar 22, 2010, 9:38 pm
kamilekk97

kamilekk97

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilekk97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sorka za zmyłe nie mam rolek fitness tylko rekreacyjne, sorka ;p

Napisane Mar 22, 2010, 9:47 pm
juniwersal

juniwersal

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Masz slalom i agressive. Jak sama nazwa wskazuje, to do tego drugiego potrzebujesz rolek agressive, a jeśli chodzi o slalom to masz yt.

Napisane Mar 22, 2010, 10:01 pm Ostatnio edytowane Mar 22, 2010, 10:03 pm przez juniwersal
grzes5555

grzes5555

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzes5555 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez mam fitnessy i robie soula i mizu teraz kupuje jakies usd :)

Napisane Apr 14, 2010, 2:21 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grzes5555 powiedział(a):
tez mam fitnessy i robie soula i mizu teraz kupuje jakies usd :)

Dospawałeś se soulplate i ściąłeś trochę środek, czy tylko jesteś hardkorem ?

Napisane Apr 14, 2010, 8:50 pm
juniwersal

juniwersal

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przecież nie trzeba mieć groove żeby robić soul i mizou

Napisane Apr 14, 2010, 9:18 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

ale soulplate jednak by się przydał :O
Bo tak to se można co najwyżej wskoczyć na dup/ryj slajda <jak kto woli>

Napisane Apr 14, 2010, 10:08 pm
soulfly

soulfly

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprawa jest prosta. Śmigasz na fitnessach przodem tyłem. Robisz 180 na płaskim , 360. lądujesz na 2 lub jednej nodze. I generalnie uczysz się fajnie jeździć. W tym czasie kupujesz rolki agresywne. Dlaczego? Bo tylko one zapewnią Ci normalną jazdę, możliwość wykonywania tricków.

Tylko nie piszcie prosze, że brak kasy. Za około 100 można kupić K2 fatty, Roces Khuti. Stare modele ale jare i dadzą radę na początek. za 250 kupujesz już duuuuużo modeli agresywów. a to 10 dni rozdawania ulotek. a nawet mniej. Także polecam.

na andegrandzie do wziecia były za 150 nowe rolki deshi i salomona. tylko bez kolek. także jak sie che to sie ma. W zabawe na fitneskach nie ma co czasu tracić

Napisane Apr 14, 2010, 11:20 pm
Plachet

Plachet

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Plachet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soulfly powiedział(a):

Tylko nie piszcie prosze, że brak kasy.

Grosz do Grosza i masz Roleczki Dlatego popieram Kolegę wyżej ;)

@topic

Schody-180,360 Z Grabami

Napisane Apr 23, 2010, 5:44 pm Ostatnio edytowane Apr 23, 2010, 5:44 pm przez Plachet
Juventusek

Juventusek

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Juventusek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aktualnie zbieram kaske na dobre agressivy (ok250zł, myśle że na jakies używki starczy)-a jeżdżę sobie na starych fitnesskach, uczę się jeździć na nowo, kiedyś się szalało, bję się jednak skakać z wyższych schodow czy na sp bo mogą mi się posypać kółeczka:]...uzbieram kaske, imam się wszystkiego, złom haha kabelki nie kabelki, jak sie chce to kase sie zmonci:] ....nie umiem jeszcze jechać tyłem a wiem że to niezbędne, ale wiem że w nowych rolkach będzie wygodniej, tylko nie orientuje się jakie firmy są pożądne?

Napisane Jul 28, 2010, 1:34 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja