skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Rolki » Tricki » Ma造 problem (soul)

Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >>
Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Ma造 problem (soul)
rdzzz

rdzzz

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to rdzzz zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mam taki ma造 problem, mianowicie trzy dni temu pierwszy raz pr鏏owa貫m grindowa, lekki cykor przed skokiem na grindbox'a ale jako si uda這 wskoczy, lecz nic po za tym... Skaka貫m, skaka貫m, skaka貫m a wko鎍u wyszed soul. Gdy tylko mi wysz這 odrazu chcia貫m przejecha ca貫go box'a wi璚 rozp璠zi貫m si i... zamiast trafi soulplate'em na rurke, wskoczy貫m rolk na grindbox'a i... gleba. Spad貫m udem na kant i strasznie mi opuch這. Od poniedzia趾u pr鏏uje znowu zrobi soul'a ale mam problem z trafieniem soulplatem na rurke. Wybijam si na dobr wysoko嗆 i... nie trafiam. Od tamtej pory uda這 mi si zrobi soul'a oko這 3 razy. Nie wiem dlaczego tak si dzieje ani co mam z tym zrobi. Prosz o jakie dobre rady, bo jak dalej tak b璠zie to sobie noge odr帳ie... ;/

*Napisane Mar 24, 2010, 8:06 pm
juniwersal

juniwersal

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to juniwersal zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Wi璚 tak..
Nie musisz si jako mega rozp璠za 瞠by ca造 box przejechac bo sobie kuku zrobisz (chyba ze to naprawde d逝gi box)

A teraz do rzeczy.. Polecam ci 獞iczenie free makio, ladnie sobie wy獞iczysz wskakiwanie na p馧ki. Za堯禦y 瞠 nie masz problemu z r闚nowag, wi璚 jak skaczesz to nie w豉 jak butem po schodach na tego grindboxa tylko jakby tak go doci郾ij.
Niech to szlag nie umiem sprecyzowa.

Edit:
nie tak:
http://img709.imageshack.us/img709/7071/ad1jq.th.jpg

tylko tak:
http://img188.imageshack.us/img188/6809/ad2uq.th.jpg

Inaczej nie umiem tobie pokaza D:

Napisane Mar 24, 2010, 8:46 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2010, 12:22 pm przez juniwersal
rdzzz

rdzzz

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to rdzzz zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Wielkie dzi瘯i, przynajmniej wiem co robi貫m do tej pory 幢e :D

Napisane Mar 24, 2010, 9:03 pm
rhqq2

rhqq2

Member
Newbie

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to rhqq2 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Wyskocz z 2 n鏬 to bardzo wa積e. Zwr鵵 na to uwag. Najed spokojnie, naucz si trafia jakim prostszym trickiem i b康 z siebie dumny, nawet jak si uda tylko kawa貫k przejecha. Pami皻aj ze dobre my郵enie to podstawa. P騧niej postaraj si 豉pa balans i si rozlu幡i ;). Powodzenia.

Napisane Jul 19, 2010, 11:35 am
przekon

przekon

Member
Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to przekon zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Dobrze jest przed nauk Soula nauczy sie Fish Brain'a czyli wskakiwania na grind box samym age blockiem /soulplate'em  i lapanie wolnej rolki r瘯  to Ci wyrobi koordynacje, r闚nowag i dobre trafianie na box  :rolleyes:

Napisane Feb 5, 2011, 1:05 pm
Timonek

Timonek

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Timonek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

buahahahahhahahahahahahahhahahahahahahah
ahahahahahahahhahahahahabuahahahahhahaha
hahahahahhahahahahahahahahahahaha
hahahhahahahahabuahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahah
ahahahahahahhahahahaha :D :D:D:D:D:D:D:D:D
powiedzcie mi, ze ten z gory zartowal ;d

Napisane Feb 5, 2011, 1:39 pm Ostatnio edytowane Feb 5, 2011, 1:40 pm przez Timonek
Multilotek

Multilotek

Member
Full Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Multilotek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

przekon powiedzia(a):
Dobrze jest przed nauk Soula nauczy sie Fish Brain'a czyli wskakiwania na grind box samym age blockiem /soulplate'em  i lapanie wolnej rolki r瘯  to Ci wyrobi koordynacje, r闚nowag i dobre trafianie na box  :rolleyes:

nie no nie wierze xd

Ej ziomek ci si co nie pomyli這 ?

Napisane Feb 5, 2011, 2:06 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Ander Guru

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Multilotek powiedzia(a):
przekon powiedzia(a):

nie no nie wierze xd

Ej ziomek ci si co nie pomyli這 ?

Chyba mu o makio chodzi這...

Napisane Feb 5, 2011, 5:49 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Full Member

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Multilotek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

pewnie tak :D

Napisane Feb 5, 2011, 9:40 pm
Mi2r

Mi2r

Member
AnderBoarder

Stopie wtajemniczenia
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Mi2r zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

sarkazm
oryginalne

Napisane Feb 6, 2011, 2:32 pm
Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >>
Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja