skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Skateboard » Tricki » Jak to zrobić?

Strony: << poprzednia ... 28, 29, 30, 31, 32 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak to zrobić?, lub co robię zle?
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesteś początkującym i nie wiesz jak robi się dany trick?
A może siedzisz już trochę w temacie ale i tak niektóre tricki sprawiają ci kłopot?
Ten temat - twym tematem.

Mam dosyć kasowania 5 razy dziennie takich samych tematów, tutaj pytać.

Też mam dosyć ;) Nie kasować tego tematu! [Kroolik]

*Napisane Sep 20, 2010, 10:36 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2010, 8:29 am przez Kroolik78
blachaze

blachaze

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blachaze zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witajcie mam pewien problem odnośnie kickflipa. Jeżdżę około 2 miesiące potrafię podstawowe tricki jak pop, fs shove it, ollie itp. Od jakiegoś czasu ucze się kickflipa. Bardzo dobrze wychodzi mi kręcenie, lecz gdy chcę go zlądować to ląduje na tylnia nogę a przednia zostaje w powietrzu poczym ją dostawiam. Lecz chciałbym się nauczyć na przednią go lądować, lecz gdy jestem skupiony by tą nogą dostawić wychodzi mi ollie....  :mad: Ta noga jest tak jakby sztywna , nikt mi nie potrafi pomóc więc piszę tutaj. Z gory dziękuję  :rolleyes:

Napisane Aug 8, 2013, 4:20 pm
guitarsk8

guitarsk8

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

blachaze powiedział(a):
Witajcie mam pewien problem odnośnie kickflipa. Jeżdżę około 2 miesiące potrafię podstawowe tricki jak pop, fs shove it, ollie itp. Od jakiegoś czasu ucze się kickflipa. Bardzo dobrze wychodzi mi kręcenie, lecz gdy chcę go zlądować to ląduje na tylnia nogę a przednia zostaje w powietrzu poczym ją dostawiam. Lecz chciałbym się nauczyć na przednią go lądować, lecz gdy jestem skupiony by tą nogą dostawić wychodzi mi ollie....  :mad: Ta noga jest tak jakby sztywna , nikt mi nie potrafi pomóc więc piszę tutaj. Z gory dziękuję  :rolleyes:

to moze byc tez lekka sprawa takiej 'blokady' tj troche 'strachu'. musisz zakrecic tego flipa i po prostu 'nachama' skoczyc prosto na deske, jak by nie bylo opcji skleic na flat. bezspiny przechyl sie na tail i jak zakrecisz flipa lap wlasnie tylnia i wyrob sobie taki ruch, ze jak przednia noge odciagasz, zeby zakrecic to musisz ja podciagnac do siebie i wrocic nic na deske, tyle.

Napisane Aug 11, 2013, 4:37 pm
SK8marti

SK8marti

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8marti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hejka
potrzebuje odpowiedzi na kilka pytan + poradnik haha
wiec jak zrobic flower flipa ? Wiem ze potrzeba fs shove ita i heelflipa.
Musze umiec dobrze heela ? Obejdzie sie bez tego tricku ? Rotacje umiem, ale gorzej z jego lądowaniem. fs shove ita umiem,
jak oceniacie poziom trudnosci flower flipa ?

Napisane Aug 23, 2013, 11:59 pm
jestememil

jestememil

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jestememil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak zrobić Fakie fs bigspina? Umiem fakie shoveita do tył i fakie fronside ale jak robię tego spina to wtedy łapię go tylko jedną nogą(lewą, a jeżdżę na regular), nie wiem o co chodzi bo jest to łatwy trick,a fakie bs spina pierwszy raz zrobiłem chyba za piątym razem więc nie wiem co robię źle pomóżcie!!!

Napisane Nov 22, 2013, 2:38 pm Ostatnio edytowane Nov 22, 2013, 2:44 pm przez jestememil
onedollar

onedollar

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to onedollar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SK8marti powiedział(a):
Hejka
Musze umiec dobrze heela ? Obejdzie sie bez tego tricku ? Rotacje umiem, ale gorzej z jego lądowaniem. fs shove ita umiem,
varial heel ?

Napisane Nov 24, 2013, 5:54 pm
jestememil

jestememil

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jestememil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

onedollar powiedział(a):
SK8marti powiedział(a):
Hejka
varial heel ?

to tylko w teorii jest prawda, że trzeba umieć popa i flipa żeby robić invard albo varial. Znam ziomków którzy nie umieją shova, robią variala, albo nawet ja, robię fs flipa, a nie umiem zwykłego.

Napisane Nov 25, 2013, 10:26 am
Canold

Canold

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Canold zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestememil powiedział(a):
Jak zrobić Fakie fs bigspina? Umiem fakie shoveita do tył i fakie fronside ale jak robię tego spina to wtedy łapię go tylko jedną nogą(lewą, a jeżdżę na regular), nie wiem o co chodzi bo jest to łatwy trick,a fakie bs spina pierwszy raz zrobiłem chyba za piątym razem więc nie wiem co robię źle pomóżcie!!!

http://www.youtube.com/watch?v=8vWpjKtAb_4

Napisane Dec 23, 2013, 4:58 pm
DoggyDogg

DoggyDogg

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DoggyDogg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra, mam za sobą jakiś czas katowania flipa, na którego mam mega zajawe. Pare problemów mam np. kręcę deską za mocno, tzn. kręci się albo double flip, albo półtora flipa ( jeden pełny obrót i połowa następnego). To był pierwszy. Druga sprawa jest taka, że próbuję zrobić wysokiego flipa to niby okej, tylko w pewnym momencie deska mi wylatuje spod nóg (nie do przodu, ale wyżej od stóp). Z tą drugą kwestią to chyba kwestia katowania (co w sumie lubię :D), natomiast nie wiem jak z tym kopaniem. Przednią nogę ustawiać bliżej czy dalej montażówek? Pod większym, mniejszym kątem?
Zapomniałem napisać o lądowaniu. Jak mi się zakręci double to za **** nie zląduję. Natomiast te ,,półtora flipa" lądowałem na grafikę co kończyło się srogimi glebami. Czasem się uda zakręcić dobrze, ale tylko wtedy gdy nisko podskocze.

Napisane Jul 29, 2014, 9:59 pm
Mateiso

Mateiso

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mateiso zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dopiero co zaczynam na deskorolce, umiem się odpychać i jako tako jechać ale chciałem się nauczyć ollie, narazie robię w miejscu ale nie wychodzi mi w ogóle... deska leci do przodu albo na boki, jak mam to zrobić ?

Napisane Aug 17, 2015, 8:27 pm
dairane1980

dairane1980

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dairane1980 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Odświeżam pytanie kolegi powyżej. Wiemy że to pewnie nie jest jakiś bardzo wymagający trick i ale porady z podstaw by się na pewno przydała.

Napisane Sep 13, 2016, 10:36 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mateiso powiedział(a):
Dopiero co zaczynam na deskorolce, umiem się odpychać i jako tako jechać ale chciałem się nauczyć ollie, narazie robię w miejscu ale nie wychodzi mi w ogóle... deska leci do przodu albo na boki, jak mam to zrobić ?

dairane1980 powiedział(a):
Odświeżam pytanie kolegi powyżej. Wiemy że to pewnie nie jest jakiś bardzo wymagający trick i ale porady z podstaw by się na pewno przydała.

Ćwicz i tyle jakiejś szczególnej porady nie mam, ale nie uczyć się w miejscu bo potem w jeździe będzie Ci ciężko.

Napisane Sep 14, 2016, 8:45 am
Strony: << poprzednia ... 28, 29, 30, 31, 32 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja