skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Fingerboard » Sprzęt » Co kupić?/ Co wybrać?/Pytanie?

Strony: << poprzednia ... 164, 165, 166, 167, 168 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co kupić?/ Co wybrać?/Pytanie?, -Napisz tutaj!
MichasSB

MichasSB

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tutaj zadawajcie pytania, na pewno ktoś wam udzieli pomocy;)

Jak ktoś założy taki temat typu: ,,pomocy'', a jest już na portalu jakiś czas, proszę nawet nie odpisywać w tym temacie, może sam się domyśli gdzie to napisać -.-

Gdy ktoś jest nowy, proszę go odesłać to tego tematu ;)

Pozdro, Ja

przypinam temat, lekko edytowałem tego posta, mam nadzieję, że nie będziesz zły/elmacio

Napisane Nov 27, 2010, 12:18 pm Ostatnio edytowane Nov 28, 2010, 1:20 pm przez elmacio
CiciokFB

CiciokFB

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CiciokFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

albo to

to
Pierwszy możesz sobie poskładać.
Jeśli za drogo-napisz, wybiorę coś innego ;)

Napisane Jan 24, 2014, 9:47 pm Ostatnio edytowane Jan 24, 2014, 9:49 pm przez CiciokFB
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CiciokFB powiedział(a):
Siema, mam pytanko. Dowiedziałem się, że winklery na początku jak są nowe, to wolno się kręcą. Ogólnie są wolne. Czy to prawda? A i jak już są starsze, to lepiej, szybciej jeżdżą.

Dołączam się do pytania. Tylko, że ja kupiłem winklery i mam tak samo :)

Napisane Jan 24, 2014, 9:50 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deck Lenwood , Trucki chińskie ( byle by byly na oski), kola gf (street/vert/grandprix) + loza grube gf 1.5 , tape gf

Napisane Jan 25, 2014, 11:32 am
ponczek1410

ponczek1410

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ponczek1410 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obecnie mam zwykłe trucki Capera za chyba ok 16 zł z tuningiem GF. Czy te trucki będą od nich sporo lepsze i są warte tej ceny? https://www.blackriver-shop.com/bollie-trucks.html Chyba, że jakieś inne trucki w rozsądnej cenie doradzicie. :)

Napisane Feb 8, 2014, 8:45 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrDetonator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ponczek1410 powiedział(a):
Obecnie mam zwykłe trucki Capera za chyba ok 16 zł z tuningiem GF. Czy te trucki będą od nich sporo lepsze i są warte tej ceny? https://www.blackriver-shop.com/bollie-trucks.html Chyba, że jakieś inne trucki w rozsądnej cenie doradzicie. :)

Trucki dzielą się na brt/yt i chinole. Wszystkie te gf'y, caper'y, bollie itd. to jest to samo.

Napisane Feb 8, 2014, 10:29 pm
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamoxcraft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Można jeszcze dodać kilka innych trucków (woodywood itp.) Ale i tak wszystko (prawie) to to samo... (popieram posta wyżej).

Napisane Feb 9, 2014, 10:19 am
ponczek1410

ponczek1410

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ponczek1410 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To w takim razie co wybrać do decka 32 mm? Trucki 29 mm, a chińskie są chyba tylko takie będą kiepsko wyglądać. Czy ytrucks i BRT to są jedyne trucki wide?

Napisane Feb 14, 2014, 3:38 pm
MrDetonator

MrDetonator

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

ponczek1410 powiedział(a):
To w takim razie co wybrać do decka 32 mm? Trucki 29 mm, a chińskie są chyba tylko takie będą kiepsko wyglądać. Czy ytrucks i BRT to są jedyne trucki wide?

Sa chinskie truczki 32 ale tylko w longboardach TD i Sbego i w dodatku sa trudno dostepne w PL

Napisane Feb 14, 2014, 3:51 pm
kamoxcraft

kamoxcraft

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Ja w mieście rok temu kupiłem za 1.50 zł rybkę sbego i były tam 32. Jeden problem: na ośki nie właziły zwykłe łoża. Chyba 1.6mm trzeba mieć.

Napisane Feb 14, 2014, 4:31 pm
ponczek1410

ponczek1410

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

A truczki zwykłe 29 mm przy takim decku faktycznie będzie komicznie wyglądał? :) Swoją drogą dziwne, że chińczycy nie produkują też 32 mm.

Napisane Feb 14, 2014, 6:08 pm
Ichigo7

Ichigo7

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ichigo7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pytanie nie wiem czy odpowiedni dział

mam na sprzedaż WoodGuest z grafiką CartonNetwork z 2009 roku stary dobry klasyk, ile taki blat jest teraz warty ?

Napisane Mar 20, 2014, 5:38 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ze 30-40zł, jak jakiś stary wyga go będzie chciał chapnąć, bo gimby teraz nie znajo czegoś takiego jak stary dobry WG : )

Napisane Mar 21, 2014, 11:18 am
lukk2oo

lukk2oo

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Panowie (i panie) proszę o szybką odpowiedź.
Które wybrać?
1.
2.

Napisane Jul 22, 2014, 6:42 pm Ostatnio edytowane Sep 14, 2014, 8:38 pm przez lukk2oo
Hejniak09

Hejniak09

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hejniak09 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć,

Nie jeżdżę już od ponad 4 lat ale chciałem znowu sobie pośmigać. Niestety nie mam już fb i potrzebuje przykupić coś nowego, tutaj moje pytanie. Potrzebuje blat w stylu Berlin Wooda z tamtego okresu. Szeroki z BARDZO MAŁYM PROFILEM możecie coś polecić z polskich firm?? Nie chce mi się wydawać ponad 100zł na blat, tak samo nie jestem już w "grze" i nie mam czasu na wertowani forum. Zresztą osoby które w tym siedzą na bieżąco i tak będą wiedziały lepiej  ;)

Pozdrawiam
H

Napisane Jul 9, 2015, 7:50 pm
Floo

Floo

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Floo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czesc mam małe pytanko. Powracam do fingerboardingu i planuje kupic sobie nowy set i mam pytanie czy te kola beda pasowac do tych truckow? I czy te gumki beda pasowały?

Trucki:http://grandfingers.pl/pl/p/Trucki-WIDE29mm-blue/641
Koła: http://grandfingers.pl/pl/p/Street-7%2C5-VIOLET-PANTHER/345
Gumki: http://grandfingers.pl/pl/p/Gumki-Male/59
Łożyska: http://grandfingers.pl/pl/p/Lozyska-grubosc-2-mm-otwor-1%2C5-mm/12

Napisane Jan 31, 2017, 4:49 pm
robert25

robert25

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to robert25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lepiej wybrać lżejszą czy cięższa deskorolkę? Nie ma jakiegoś doświadczenie w jeździe. Jestem początkujący  :cyclops: Przy ciężej pewnie uzyskam większą prędkość?

Napisane Sep 15, 2017, 9:32 am
filipzmpf

filipzmpf

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filipzmpf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wracam po 7 latach do jazdy. Postanowiłem zrobić sobie samemu deck i koła. znalazłem łożyska a trucki zamówiłem z tuningiem... Ciekawe co z tego będzie :D
Ktoś tu na forum w ogóle jeszcze śmiga?

Napisane Sep 18, 2017, 6:19 am
lumix13

lumix13

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lumix13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

filipzmpf powiedział(a):
wracam po 7 latach do jazdy. Postanowiłem zrobić sobie samemu deck i koła. znalazłem łożyska a trucki zamówiłem z tuningiem... Ciekawe co z tego będzie :D
Ktoś tu na forum w ogóle jeszcze śmiga?

Ja se wróciłem po 6 latkach

*Napisane Nov 16, 2017, 4:54 pm
Strony: << poprzednia ... 164, 165, 166, 167, 168 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja