skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozostałe » Snowboard » Gdzie kupić tanio odzież?

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gdzie kupić tanio odzież?
grzesmilan2

grzesmilan2

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesmilan2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pytanie mam. Potrzebuje dobrej kurtki na snowboard, ale nie chce wydać na nią 800 stówek czy więcej. Do 300zł, może też być używana, jakiś Burton czy inna lepsza. Dlatego mam pytanie czy można kupić takie kurtki gdzieś w jakimś komisie lub na giełdzie czy gdzie indziej. Jeśli tak to gdzie? Mieszkam na śląsku. Allegro odpada bo chciałbym przymierzyć zanim kupie. Z góry dzięki za pomoc

Napisane Dec 5, 2010, 6:24 pm
tafdebaf

tafdebaf

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tafdebaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grzesmilan2 powiedział(a):
Pytanie mam. Potrzebuje dobrej kurtki na snowboard, ale nie chce wydać na nią 800 stówek czy więcej. Do 300zł, może też być używana, jakiś Burton czy inna lepsza. Dlatego mam pytanie czy można kupić takie kurtki gdzieś w jakimś komisie lub na giełdzie czy gdzie indziej. Jeśli tak to gdzie? Mieszkam na śląsku. Allegro odpada bo chciałbym przymierzyć zanim kupie. Z góry dzięki za pomoc

lump

Napisane Dec 5, 2010, 6:33 pm
cinekskejt

cinekskejt

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinekskejt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Żeby trafić na kurtkę burtona w lumpie musiał byś mieć fuksa rzędu trafienia 6 w totka, więc możesz spokojnie zaniechać poszukiwań. W gda jest 360 outlet centre, czyli sklep w którym sprzedają rzeczy z 360 sklep, które akuratnie wyprzedają. Za niecałe pół ceny dorwałem spodnie na snowboard ride z zeszłego sezonu, więc poszukaj tego typu sklepu, chociaż polecam allegro. Możesz pomierzyć jakąś swoją kurtkę i porównać z wymiarami tej z allegro co znajdziesz.

Napisane Dec 5, 2010, 7:04 pm
niee

niee

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

allegro...
lub giełda a.pl :D

Napisane Dec 5, 2010, 7:26 pm
marus_14

marus_14

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marus_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Idzies zdo Go Sportu Intersportu czy innej sieciowki gdzie maja produkty Burtona miezysz kurte spodnie czy co tam chcesz a potem zamawiasz na allegro pasujacy rozmiar. Wyprobowana metoda :)

Napisane Dec 6, 2010, 10:00 pm
Everton

Everton

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Everton zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie w mieście w New Yorkerze jest porządna kurtka na snowboard za 300zl. firmy Fishbone. Może się wydawać że co to za badziewstwo tej firmy, ale gdy ją zobaczyłem sam się zdziwiłem. Kawał dobrej kurtawki ;d

Napisane Dec 21, 2010, 7:05 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam na sprzedaz kurtke :) kliknij <- moze akurat Ci sie spodoba ;) za 310 z wliczona wysylka oddam.

Napisane Dec 21, 2010, 8:31 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Targ, chińczyki. Tam zawsze kupuje kurtki. kupiłem fajną kurtkę z pasem przeciwśniegowym, kapturem, dosyć gruba, jakieś ściągacze i inne duperel, po utargowaniu na 110 zł : D nówka sztuka, jeszcze folie po niej dała ^^

Napisane Dec 21, 2010, 8:56 pm
ddominikk

ddominikk

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddominikk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HulajnogaFun powiedział(a):
Targ, chińczyki. Tam zawsze kupuje kurtki. kupiłem fajną kurtkę z pasem przeciwśniegowym, kapturem, dosyć gruba, jakieś ściągacze i inne duperel, po utargowaniu na 110 zł : D nówka sztuka, jeszcze folie po niej dała ^^
żartujesz?

Napisane Dec 21, 2010, 10:35 pm
rider55

rider55

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rider55 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ddominikk powiedział(a):
żartujesz?

on nigdy nie kłamie!sam widziałem na meetingu

Napisane Dec 21, 2010, 10:40 pm
Adi21

Adi21

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurtka na snowboard powinna cechowac sie duza nieprzemakalnoscia i oddychalnoscia, a twoja Hulajnogo zapewne jest co najwyżej ze śliskiego materiału, czy się mylę?

edit:

@down: :laugh: haha, w przyszlosci otworze bazarek ^^)

Napisane Dec 21, 2010, 10:43 pm Ostatnio edytowane Dec 22, 2010, 1:41 am przez Adi21
DawidJ

DawidJ

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DawidJ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jebnąłem :D Tanie ciuchy to u Adiego ofc :D Ja w sumie fajne spodnie wyrwałem po taniosci :)

Napisane Dec 22, 2010, 12:15 am
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):
kurtka na snowboard powinna cechowac sie duza nieprzemakalnoscia i oddychalnoscia, a twoja Hulajnogo zapewne jest co najwyżej ze śliskiego materiału, czy się mylę?

edit:

Taka kurtka to dla lansu <3 ;) po ch8j mi nie przemakalna kurtałka ze statami 20000/20000 jak i tak tego nie wykorzystam. Na snow/nartach nie jeżdżę.

Napisane Dec 22, 2010, 11:47 am
miLosz07

miLosz07

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grzesmilan2 powiedział(a):
Potrzebuje dobrej kurtki na snowboard

Na snow/nartach nie jeżdżę.

Ale on tak i takiejże kurtki potrzebuje

Napisane Dec 22, 2010, 12:59 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adi21 powiedział(a):

edit:

Taka kurtka to dla lansu <3 ;) po ch8j mi nie przemakalna kurtałka ze statami 20000/20000 jak i tak tego nie wykorzystam. Na snow/nartach nie jeżdżę.

ty glupi dzieciaku staty to mozesz miec w tibii, kurtka ma okreslona jednostke i to na pewno nie sa "staty" tylko jej oddychalnosc i nieprzemakalnosc, na ktore duzo osob patrzy przy wyborze takiej kurtalki. Po za tym jak czytac nie umiesz to do szkoly idz, a nie sie pchasz na fora internetowa i sie chwalisz jaka to kurtke masz od chinczyka w temacie o kurtce snowboardowej. od dawna mnie wkurwiasz ale dzisiaj przegiales

Napisane Dec 22, 2010, 1:34 pm
Sat009

Sat009

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sat009 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mogę załatwić kurtki snowboardowe quiksilvera za około 350-400zł, bodajże w rozmiarze M i Burtona za około 400-450zł w rozmiarze M.

Napisane Dec 22, 2010, 3:43 pm
Everton

Everton

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Everton zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"staty" hahahahahahhaha tibijczyk jebany xDDD

Napisane Dec 22, 2010, 7:24 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Everton powiedział(a):
"staty" hahahahahahhaha tibijczyk *****ny xDDD

Mua :** Hejterku . Nie gram w tibie.

Napisane Dec 22, 2010, 7:30 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hejterku? jestes glupi jak but i myslisz ze oddychalnosc to sa staty, a on sie z ciebie smieje, to jest hejtowanie? zastanow sie.

moze twoja kurtka od chinczyka za 110 ma +10 do samoobrony? przeciez kurtki maja staty, nie?

Napisane Dec 22, 2010, 8:05 pm Ostatnio edytowane Dec 22, 2010, 8:05 pm przez krzynowek
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

krzynowek powiedział(a):
hejterku? jestes glupi jak but i myslisz ze oddychalnosc to sa staty, a on sie z ciebie smieje, to jest hejtowanie? zastanow sie.

moze twoja kurtka od chinczyka za 110 ma +10 do samoobrony? przeciez kurtki maja staty, nie?

+13 do many, i zwiększa się wraz ze wzrostem levelu. :thinking:

Napisane Dec 22, 2010, 8:23 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja