skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Fingerboard » Pozostałe » Opinie o sprzedawcach - spraw...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Opinie o sprzedawcach - sprawdź, zanim kupisz!
elmacio

elmacio

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgodnie z prośbami zakładam temat, w którym możecie pisać opinie o sprzedawcach - zarówno te pozytywne, jak i negatywne.
Przy każdym komentarzu piszcie krótkie uzasadnienie : )

Napisane Dec 29, 2010, 5:08 pm
Szymonus

Szymonus

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymonus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lol, nie nazywaj mnie debilem, bo jak widać sam nim jestem, zobacz na te wiadomości, chyba Cię nie oszukam...

Napisane Dec 30, 2010, 4:26 pm
jamniku

jamniku

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamniku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Głupi dzieciak, robiłem sobie z Ciebie pianie bo zachowujesz się jak 8-latek. To tyle. Jak zdecydujesz się zapłacić za wysyłkę daj znać.

Napisane Dec 30, 2010, 4:29 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2010, 4:29 pm przez jamniku
Szymonus

Szymonus

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymonus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wypłać z tych 25 te 10zł i wyślij, a ja jak dostanę to Ci przeleję te 10, tyle.

Napisane Dec 30, 2010, 4:32 pm
MichasSB

MichasSB

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obydwaj jesteście głupi...Mądry się nie kłóci

Napisane Dec 30, 2010, 4:38 pm
jamniku

jamniku

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamniku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uważaj co mówisz, kretynie.

Napisane Dec 30, 2010, 4:55 pm
Bujashaka

Bujashaka

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bujashaka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MichasSB ma racje.
Jakbyś choć trochę pomyślał jamniku czy jak tam się nazywasz, mu pewnie matka wpłacała tą kasę, a on nie dostał paczki i matka się niecierpliwi, on jej nic nie powiedział i teraz płacze bo nie wie co ma zrobić. Na Twoim miejscu odesłałbym mu jego kase tłumacząc że ,,zgubiła się przesyłka, a Ty odliczyłeś tylko sobie za wysyłkę'' a nie musiałeś mu gadać że ma jeszcze raz wpłacać. To tyle ode mnie obaj zrobiliście to źle. :*

Napisane Dec 30, 2010, 5:08 pm
norbiman

norbiman

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to norbiman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bujashaka powiedział(a):
MichasSB ma racje.
Jakbyś choć trochę pomyślał jamniku czy jak tam się nazywasz, mu pewnie matka wpłacała tą kasę, a on nie dostał paczki i matka się niecierpliwi, on jej nic nie powiedział i teraz płacze bo nie wie co ma zrobić. Na Twoim miejscu odesłałbym mu jego kase tłumacząc że ,,zgubiła się przesyłka, a Ty odliczyłeś tylko sobie za wysyłkę'' a nie musiałeś mu gadać że ma jeszcze raz wpłacać. To tyle ode mnie obaj zrobiliście to źle. :*

tak, masz racje. tu nie chodzi o to, ze go okradłęś, ale też sprawiłeś, że on, rodzice którzy wpłacili kase są wnerwieni i smutni. Ty chyba nie wiesz że ludzie naprawde ciężko zarabiaja na każdy grosz!

Napisane Dec 30, 2010, 5:10 pm
jamniku

jamniku

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Ja pi.erdole. Kretyni jedni przestańcie się wtrącać w nie swoje sprawy. Ja pie.rdole to wasze gadanie jest na poziomie 5 latka. Gadacie mi tu o jakimś niepokojeniu się matki, że paczki nie ma itp. Paczki nie ma, bo ten typ nie chce zapłacić za jej ponowne wysłanie, a ponieważ jest to jego paczka to on pokrywa koszty wysyłki, NIE JA! Co się zrobiło z tą stroną, stek idiotów i małych dzieci, którzy mi tutaj będą wmawiać jakieś bzdury i nieodrzeczne głupoty. Prawda jest taka jak napisałem - ziomek chce, żebym wysłał ponownie paczkę - dosyła hajs i przesyłka leci. Nie ma żadnego płacenia z własnej kielni i oddania w późniejszym terminie. Pie.drolicie mi tutaj o jakiejś płaczącej matce, której synalek nic nie powiedział. Hahahahaha dobre, meega dobre, żart roku. Żałosne dzieciaki, szkoda słów na te dwa posty nade mną. To chłop nie chce zapłacić hajsu za wysyłkę a tu ja wychodzę na jakiegoś oszusta. Paranoja i tyle, wy.pierdalam z tego śmierdzącego podstawówką portalu, bo to co się tutaj dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.

Aha a "norbiman" - bronisz go, twierdząc, że musi ciułać całe życie i zważać na każdy grosz. Mogę powiedzieć dokładnie to samo. Żałosny typ z Ciebie, a Wasza bajeczka z ze smutną matką to roz.jebka na całej lini haha.

Napisane Dec 30, 2010, 5:33 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2010, 5:36 pm przez jamniku
koza710

koza710

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koza710 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra moze zakonczmy to i poprostu niech nikt nic od niego nie kupuje

PS
Zaraz bedzie ze dzieciaki go oskarzaja ! :D

Napisane Dec 30, 2010, 5:36 pm
jamniku

jamniku

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

A może zakończymy to, ale nikt już nic nie będzie kupował od Ciebie, głobie?
To ten chłop zawalił, nie chce przelać hajsu, ja w tej sprawie nie popełniłem żadnego błędu a Wy się mnie czepiacie. PROPSUJĘ, PROPSUJĘ!

Napisane Dec 30, 2010, 5:38 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2010, 5:38 pm przez jamniku
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiezakLDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jamniku powiedział(a):
Ja pi.erdole. Kretyni jedni przestańcie się wtrącać w nie swoje sprawy. Ja pie.rdole to wasze gadanie jest na poziomie 5 latka. Gadacie mi tu o jakimś niepokojeniu się matki, że paczki nie ma itp. Paczki nie ma, bo ten typ nie chce zapłacić za jej ponowne wysłanie, a ponieważ jest to jego paczka to on pokrywa koszty wysyłki, NIE JA! Co się zrobiło z tą stroną, stek idiotów i małych dzieci, którzy mi tutaj będą wmawiać jakieś bzdury i nieodrzeczne głupoty. Prawda jest taka jak napisałem - ziomek chce, żebym wysłał ponownie paczkę - dosyła hajs i przesyłka leci. Nie ma żadnego płacenia z własnej kielni i oddania w późniejszym terminie. Pie.drolicie mi tutaj o jakiejś płaczącej matce, której synalek nic nie powiedział. Hahahahaha dobre, meega dobre, żart roku. Żałosne dzieciaki, szkoda słów na te dwa posty nade mną. To chłop nie chce zapłacić hajsu za wysyłkę a tu ja wychodzę na jakiegoś oszusta. Paranoja i tyle, wy.pierdalam z tego śmierdzącego podstawówką portalu, bo to co się tutaj dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.

Aha a "norbiman" - bronisz go, twierdząc, że musi ciułać całe życie i zważać na każdy grosz. Mogę powiedzieć dokładnie to samo. Żałosny typ z Ciebie, a Wasza bajeczka z ze smutną matką to roz.jebka na całej lini haha.

hahahaha,ja jestem za jamnikiem.Tak to jest jak się dzieciom towar sprzedaje.Ja 1adam1 sprzedalem fingera,doszła kasa,luzik-wysłałem z gratisową wlepą.Wszyscy zadowoleni.Jamnik czego oczekujesz od gościa z tańczącymi warzywami-owocami w avatarze?Xd...szkoda gadać

Napisane Dec 30, 2010, 5:56 pm
Bujashaka

Bujashaka

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bujashaka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jamniku powiedział(a):

Czytać nie umiesz ?! Ja nie mowie o tym że ma smutną matkę. Mówię że mama jego pewnie wpłacała kasę a on gadał że dojdzie. A teraz matka go ciśnie że paczki dalej nie ma a on jej nie powiedział że Ty chcesz więcej kasy. Po za tym myślę że on jest po prostu idiotą że 25 zł wysłał i nie chce nic w zamian bo tylko tyle wychodzi z waszej rozmowy. Jakby pomyślał, poszedłby na pocztę dosłał Ci tą kasę i poszedłby se walić konia do domu a tak to robi jedną wielką kłótnie na forum.

Napisane Dec 30, 2010, 6:02 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2010, 6:04 pm przez bujashaka
krtek

krtek

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krtek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem w tym sporze wygrywa Szymonus, ponieważ jaminku dostał 25zł, a paczka nie doszła, w obowiązku sprzedającego jest aby ta paczka doszła, chociażby miał ją przynieść w zębach. a teraz się głupio spiera że ma mu jeszcze dopłacać, jak ma kasę całą za paczkę, to ma ja wysłać. a do tego jeszcze robi zbędny szum do o koła że nie jest oszustem, kiedy jest oszustem ponieważ paczka powinna być już u szymona, i ja się nie dziwię że szymon się czepia, bo te 25zł mógłby sobie na coś wydać, chociażby na jakiś inny stuff, a nie gadać z oszustem.

takie moje zdanie.

@EDIT: aha, no i jak pan jamniku nie chce paczki wysłać to niech zwróci kasę.

Napisane Dec 30, 2010, 6:06 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2010, 6:06 pm przez krtek
kacu115

kacu115

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacu115 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dokładnie
jak masz problem to odeślij gościowi kase i będzie po sprawie
a i jamniku to, że niektórzy nie zgadzają się z twoim sposobem myślenia nie znaczy, że musisz wszystkich obrażać

Napisane Dec 30, 2010, 6:13 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2010, 6:15 pm przez kacu115
lqu

lqu

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jamniku, nie chce nikogo wyzywać ale w tej sytuacji ty jesteś kretynem. Jeżeli wysłałeś paczkę, i później do Ciebie wróciła to powinieneś mieć na to jakieś potwierdzenia. Zrób skany tego/albo zdjęcia i mu wyślij. I będzie po kłopocie. Albo po prostu oddaj mu tą kasę (z odliczonym tym co "niby" zapłaciłeś za wysłanie paczki i odebranie jej). Taki jest moje zdanie. elo.

Napisane Dec 30, 2010, 6:16 pm
Szymonus

Szymonus

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Świeżak nie wtrącaj się, kumasz? Sam jesteś dzieckiem przesiadującym ciągle w internecie, napinaczu. Ja nic nie zwaliłem, jak Ci coś nie pasuje to odeślij kasę albo wyślij paczkę, a ja dopłacę tą dychę, o którą tak płaczesz. Tak, moja mama się zniecierpliwiła, przyznaję. A to, że sprzedającemu nie zależy na jego 'klientowi' to już jest jego sprawa, nie moja. Tak samo jest nie moja wina, że babka z poczty nie przykleiła znaczka, bo tak napisał, to jest raczej wina JEGO, on dba o paczkę, on wysyła. Dzięki krtek za 'poparcie' tak to nazwę.

Napisane Dec 30, 2010, 6:17 pm
lqu

lqu

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Babka z poczty nie przykleiła znaczka? hahaha Tłumaczenie dzieciaka. To jest nie możliwe.

Napisane Dec 30, 2010, 6:20 pm
Szymonus

Szymonus

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Mogę dać Ci ss'a jak chcesz zobaczyć.

Napisane Dec 30, 2010, 6:23 pm
lqu

lqu

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Wierze Ci, że tak napisał. Mógł już coś lepszego wymyślić.

Napisane Dec 30, 2010, 6:24 pm
alieeen123

alieeen123

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alieeen123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szymonus zgłoś sprawe na Psy...
i Jamniku dostaleś kasde 25 zł. i jak ci odesłali to nie jest jego wina i on nie ma prawa dopłacać .!. on wysłał kase 20 zł + 5 za przesyłke to WYSLIJ MU TA ZA*******!!!! PACZKE .!ello

Napisane Dec 30, 2010, 6:31 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja