skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Outfit » Dodatki » Legit czy fake? (czapki)

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Legit czy fake? (czapki), oryginał czy podróbka? (pytania)
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pytania i porady nt. sprawdzania oryginalności czapek i wiarygodności sprzedawców. chcesz kupić czapkę, ale nie jesteś pewien, czy to nie chińska podróbka? PYTAJ!

Napisane Aug 24, 2011, 12:21 pm
Sergij

Sergij

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A co koledzy ci będą metki sprawdzać? Co za różnica oryginał czy nie jak z tego samego materiału i szycie to samo, w jakości różnicy nie ma więc po co przepłacać.

Napisane Dec 20, 2013, 7:12 pm
Canold

Canold

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Canold zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sergij powiedział(a):
A co koledzy ci będą metki sprawdzać? Co za różnica oryginał czy nie jak z tego samego materiału i szycie to samo, w jakości różnicy nie ma więc po co przepłacać.

Potem będzie płacz od ziomków, że dajmy na to już nike jest jest takie samo bo się buty rozkleiły po miesiącu. :)

Napisane Dec 26, 2013, 12:50 pm
Sergij

Sergij

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Canold powiedział(a):
Sergij powiedział(a):

Potem będzie płacz od ziomków, że dajmy na to już nike jest jest takie samo bo się buty rozkleiły po miesiącu. :)

To nie but, nie spodnie, nie kurtka tylko zwykła czapka. Czy z rynku czy ze sklepu czapki się nie rozwalają po tygodniu.

Napisane Dec 26, 2013, 2:43 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Proste pytanie: LEGIT czy FAKE?
Wiem że zastój trochę na forum, ale proszę o w miarę szybką odpowiedź ;)

Napisane Mar 28, 2014, 10:05 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lukk2oo powiedział(a):
Proste pytanie: LEGIT czy FAKE?
Wiem że zastój trochę na forum, ale proszę o w miarę szybką odpowiedź ;)

Te czapki na 99% fake. Mishka się ceni 2x wyżej.

Napisane Mar 29, 2014, 9:52 am
sadsad

sadsad

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadsad zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka, chciałabym takiego snapa:
http://www.snapbackssaloon.com/upfile/original/chicago-bulls-illuminati-snapback-nba-caps-mickey-hand-hats-animal-print-adjustable73499.jpg

Znalazłam tylko na dwóch stronach, ale nie wiem czy są oryginalne:

1
2

Podpowie mi ktoś?

Napisane May 18, 2014, 9:26 pm
lukasi

lukasi

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukasi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam taką http://ebanita.pl/pl/p/BC-0200-CZERWONA/504# zostawiacie hologramy? bo ja na razie noszę z

Napisane Jul 4, 2014, 4:16 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lukasi powiedział(a):
ja mam taką http://ebanita.pl/pl/p/BC-0200-CZERWONA/504# zostawiacie hologramy? bo ja na razie noszę z

Ja w NE przez jakiś miesiąc nosiłem z tym hologramem z spodu daszka. Ale zdjąłem. Też tak zrób.

Napisane Jul 5, 2014, 3:36 pm
lukasi

lukasi

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukasi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale mnie te hologtamy nie przeszkadzają, nawet mi się podobają :)

Napisane Jul 7, 2014, 4:07 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

FEJK?

Napisane Jul 10, 2014, 9:36 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja