skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Outfit » Dodatki » Czy zostawiasz naklejki/holog...

Czy zostawiasz naklejki/hologramy na daszku? (144 Głosy)
TAK  39.58% - 57 głosów
NIE  60.42% - 87 głosów

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy zostawiasz naklejki/hologramy na daszku?
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co myślicie o naklejkach/hologramach na daszku?

Napisane Aug 24, 2011, 2:43 pm
thewojtus1

thewojtus1

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to thewojtus1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tylko buraki zostawiają te naklejki, zeby wszyscy widzieli ze maja firmowe czapki...

Napisane Aug 24, 2011, 4:58 pm
danio11

danio11

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danio11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam fullcapa new era i zerwalem ta naklejke bo poco mi taki badziewny odblask

Napisane Aug 24, 2011, 5:40 pm
kozaczyk1

kozaczyk1

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozaczyk1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

danio11 powiedział(a):
Ja mam fullcapa new era i zerwalem ta naklejke bo poco mi taki badziewny odblask

jeżeli chodzi o tą piłkę bejsbolową pod spodem daszka to ona świadczy o tym że masz oryginalną New Erę , a nie jakąś podróbę z ryneczku za 15zł

Napisane Aug 24, 2011, 8:41 pm
KroVa

KroVa

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozaczyk1 powiedział(a):
danio11 powiedział(a):

jeżeli chodzi o tą piłkę bejsbolową pod spodem daszka to ona świadczy o tym że masz oryginalną New Erę , a nie jakąś podróbę z ryneczku za 15zł

Metkę doczepioną do ubrania też zostawiasz?

Napisane Aug 24, 2011, 9:05 pm
kazaDSK

kazaDSK

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kazaDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja tam zostawiam :)

Napisane Aug 24, 2011, 9:39 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś zostawiałem, uważając, że to nieodłączny element czapki.. na szczęście już mi przeszło i wszystkie odklejam, wygląda to znacznie lepiej. choć fakt faktem - czapkę bez naklejek znacznie trudniej jest potem ewentualnie sprzedać ;)

Napisane Aug 24, 2011, 11:20 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raz odkleiłem i miałem ciemniejsze miejsce po naklejce w czapeczce massa więc teraz zostawiam.:)

Napisane Aug 26, 2011, 12:37 am
Timonek

Timonek

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zostawianie tego na daszkach to imho najgorsze co można zrobić. ;d
Zawsze odklejam.

Napisane Aug 27, 2011, 1:00 am
1adam1

1adam1

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1adam1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozaczyk1 powiedział(a):
danio11 powiedział(a):

Ja nie mam tej piłeczki bo chyba nie ta seria. Ja tam zostawiam ta naklejeczkę mi sie podoba ;D

Napisane Aug 27, 2011, 1:16 pm
ddominikk

ddominikk

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddominikk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=1adam1]

Ja nie mam tej piłeczki bo chyba nie ta seria. Ja tam zostawiam ta naklejeczkę mi sie podoba ;D[/quote] każda new era pod daszkiem ma naklejke z piłeczką. Masz podróbe widocznie.
Ja zostawiam naklejki dopóki ktoś mi nie odklei. Obecnie nosze tylko tą pod daszkiem

Napisane Aug 28, 2011, 11:31 am Ostatnio edytowane Aug 28, 2011, 11:32 am przez ddominikk
Sergij

Sergij

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zostawianie naklejek, metek na ubraniach czy czapkach to zwyczajne wcześniactwo.
Współczuje ludziom którzy muszą was oglądać.

Napisane Aug 28, 2011, 10:07 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ddominikk powiedział(a):
każda new era pod daszkiem ma naklejke z piłeczką. Masz podróbe widocznie.

nie, tylko New Ery z serii MLB mają pod spodem hologram z piłeczką, NBA mają z tego co pamiętam kwadratowy, a modele kolaboracyjne i niezwiązane ze sportem w ogóle ich nie mają.

Napisane Aug 29, 2011, 2:48 pm
soulfly

soulfly

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozaczyk1 powiedział(a):
danio11 powiedział(a):

powiedział ten który chce kupować podróbę Casio X Bape..

no litości, naklejki na daszkach to straszna porażka. W ogóle to nie wygląda jak dla mnie.

Napisane Aug 30, 2011, 2:24 am
etnies442

etnies442

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to etnies442 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na swojej nerce mam naklejkę i nie ze względu na "bujanie" tylko po prostu to mi sie podoba, a i taką czapke z naklejką można później łatwiej sprzedać.

Napisane Sep 25, 2011, 10:10 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ku*wa czapki z metkami noszą i mówią, że im to się podoba.... z butów też nie odklejacie metek i firmowych zawieszek? A z gaci tekturę z kieszeni zdejmujecie? Niektóre całkiem fajne!

Napisane Sep 25, 2011, 11:48 pm Ostatnio edytowane Sep 26, 2011, 12:48 pm przez orson91
ShadowPL

ShadowPL

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta okrągła na daszku to tam ch... ostatnio widziałem typa z tym:

http://www.goahats-business.com/images/cleveland-indians/cleveland-indians-new-era-59fifty-fitted-navy-blue-hat-id1283.jpg

Napisane Sep 26, 2011, 11:54 am
etnies442

etnies442

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to etnies442 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hahah chciałbym zobaczyć Twoją minę

Napisane Sep 27, 2011, 3:48 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie to mega wiocha, nie rozumiem tylko dlaczego w USA prawie wszyscy to zostawiaja

Napisane Sep 28, 2011, 8:45 am
Wojtass

Wojtass

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BlackFox powiedział(a):
Dla mnie to mega wiocha, nie rozumiem tylko dlaczego w USA prawie wszyscy to zostawiaja

Nie spotkałem się.

Napisane Sep 28, 2011, 9:45 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja