skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Rolki » Pozostałe » Jazda wyczynowa- dziewczyny

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jazda wyczynowa- dziewczyny
KarolaM

KarolaM

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KarolaM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam głownie dziewczyn, ale nie tylko zajmujące się zajdą wyczynową, także początkującą. Od lat uwielbiam rolki i myślę nad zaczęciem ćwiczenia trików najpierw prostych. Mój problem polega na tym że nie mam towarzystwa do tego, koleżanki raczej nie zajmują się rolkami. Jestem z Białegostoku i jakby ktoś był z okolic to zapraszam ;) a póki co napiszecie mi coś o początkach jazdy innej niż rekreacyjna? Mam 22 lata ;]

Napisane Aug 26, 2011, 6:38 pm
kazaDSK

kazaDSK

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kazaDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oj w Białymstoku to raczej bedzie Ci ciężko o dziewczyne do jazdy bo wgl nie widać ich na plazie :/

Napisane Aug 26, 2011, 9:10 pm
emilka12

emilka12

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakbym była w pl to myślę ze  by mnie to interesowało, ale mogę ci jedynie poradzić żebyś weszła na jakąś str gdzie rolki to bardziej rozszerzony temat i tam napisać post.
: ) 

Napisane Aug 27, 2011, 1:51 pm
KarolaM

KarolaM

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KarolaM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzieki, szkoda jak sie chce a nie ma z kim. Wiem ze jak sie chce to można i samemu, ale z kimś zacząć zawsze lepiej ;]

Napisane Aug 27, 2011, 6:15 pm
skatekinga

skatekinga

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatekinga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema ja jeżdze na rolkach agresywnych mam 13 lat jeżdze w skejcie po łukowie w woj.lubelskim wpadnij czasem to pojeździmy i cie naucze pare trickow ;)
podam ci gg i pogadamy :) 38769181

Napisane Nov 6, 2011, 10:23 pm
miki342

miki342

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miki342 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No o wiele łatwiej jest zacząć jeżeli ma się kogoś u boku ostatnio się o tym przekonałem ;) popytaj na paru forach ktoś się znajdzie ;)

Napisane Mar 13, 2012, 11:02 pm Ostatnio edytowane Mar 13, 2012, 11:03 pm przez miki342
rogal1234

rogal1234

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rogal1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez tak sadze  ^^)

Napisane Apr 15, 2012, 8:02 pm
Panasonik17

Panasonik17

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Panasonik17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Blog o tym jak zaczynałam jazdę na rolkach, może warto spojrzeć: http://my-roller.blogspot.com/

Napisane Apr 6, 2013, 3:49 pm
beninel

beninel

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to beninel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

xxxxx

Napisane May 29, 2017, 5:19 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja