skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Pozostałe » Hydepark » Sa tu jeszcze jacys starzy wy...

Strony: << poprzednia ... 7, 8, 9, 10, 11 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sa tu jeszcze jacys starzy wymiatacze?
ddamaszk

ddamaszk

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

typu zyga, krytyk itp?! nie bylo mnie tu przez pare lat :D

Napisane Dec 26, 2011, 8:51 am
Dakota1

Dakota1

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja przeciwnie, 3 lata temu wróciłem z Irlandii do Polski.

Napisane Dec 19, 2015, 2:26 am
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

666gosc666 powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
A ja sobie w Niemczech siedzę  :D

I jak tam w Niemczech się wiedzie? Podobno sporo tam emigrantów. ;)

Sporo to mało powiedziane, szlaja sie tego pełno ale jak narazie jest w miarę bezpiecznie(przynajmniej tam gdzie ja mieszkam-oranienburg).  Tak czy siak przezorny zawsze zabezpieczony , w plecaku zawsze mam mały poręczny toporek jakby się na ulicy zrobiło nieciekawie:)

nooo zawsze z innymi emigrantami będziesz mógł drewna narąbać i ognisko rozpalić xD

Napisane Dec 19, 2015, 11:02 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kochani w nowym roku 2016 spelnienia marzen i zajawki wiekszej niz rok temu! Buzka :P

Napisane Jan 1, 2016, 2:26 am
krzynowek

krzynowek

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

4004 dni, jak ten czas leci

Napisane Mar 20, 2016, 12:50 pm
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aż się milej robi, jak pojawia się w tym temacie wpis kogoś z przebiegiem ponad 1000 dni  ;)

Napisane Mar 22, 2016, 5:30 pm
Opik

Opik

Moderator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no siema Boro ;)

Napisane Mar 22, 2016, 9:24 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

^^^

:gathering:

Napisane Mar 23, 2016, 8:30 am
Mullen101

Mullen101

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak miło że po takim czasie pamięta się jeszcze hasło do konta  B) elko

Napisane Mar 31, 2016, 7:11 pm
guitarsk8

guitarsk8

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzie jest czat pytam

Napisane Apr 3, 2016, 4:02 pm
KrukSoN

KrukSoN

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrukSoN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

26 lat od 6 brak aktywnosci sportowej (wczesniej deska i pilka). Juz sie czlowiek prawie zaczal godzic z nieblagalnie uplywajacymi latami, a tu szach prast i kupilem bmxa, boom. Co sie stalo? Ano zaczalem jakos tak rowerem zwyklym do pracy jezdzic a ze ja lubie jakos tak eksploatować wszystko na granicy wytrzymalosci to po kolejnym skoku z kraweznika ledwo uratowalem jajka gubiac przy tym pedal razem z korba. Przy okazji ze w dobie youtuba subskrybuje kilka kanalow tej tematyki pojawil sie pomysl ktory przerodzil sie w zajawke. No i jest :)

Napisane Jun 1, 2016, 12:00 am
Dakota1

Dakota1

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja po 3 latach tez wracam na mtb :)

Napisane Jun 1, 2016, 9:47 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

heh też cisnę MTB :)
(kondycyjnie na razie jestem w dupie)

Napisane Jun 2, 2016, 1:29 pm
alienn

alienn

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alienn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wróciłem na deseczkę po paru latach, przy okazji stwierdziłem, że odświeżę sobie anderka :D

Napisane Jun 2, 2016, 8:02 pm
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nasilające się zjawisko nawrotu zajawki  ;) U mnie również  :P

Napisane Jun 5, 2016, 9:05 am Ostatnio edytowane Jun 5, 2016, 9:05 am przez Boro92
Cama

Cama

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cama zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

witam po 10 latach?  :thinking: udzielałam sie jeszcze za czasów gimbazy potem zmieniłam zainteresowania dziś weszłam z sentymentu ale widze ze wiekszość użytkowników z tego tematu pamiętam  :) widzę też ze forum umiera kiedyś codziennie była masa nowych postów w praktycznie kazdym dziale. Btw deska wciąż leży w piwnicy u rodziców a nawet 2 xD

*Napisane May 20, 2017, 2:58 am
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

wolę kasę XD klasyk

Napisane May 20, 2017, 10:37 am
Boro92

Boro92

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

A kojarzycie gościa o nicku Gutek czy jakoś tak ? Pamiętam, że swego czasu większość użytkowników miało z niego polew.

Napisane May 20, 2017, 4:56 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):

Haha, i tam zostaniesz.

Napisane May 21, 2017, 5:05 pm
Cama

Cama

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cama zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):
A kojarzycie gościa o nicku Gutek czy jakoś tak ? Pamiętam, że swego czasu większość użytkowników miało z niego polew.

Kojarzę pamiętam dobrze ten nick ale co dokłądnie z nim było to tak jak przez mgłę :)

Btw zaczełam czytać swoje stare posty i ciężko mi uwierzyć ze to ja napisałam jakbym czytała obcych ludzi  :thinking:

Napisane May 24, 2017, 4:22 am
Zyga

Zyga

Administrator
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):

Haha, i tam zostaniesz.

nooo już zacząłem się urządzać ;)

Cama powiedział(a):
Boro92 powiedział(a):

Kojarzę pamiętam dobrze ten nick ale co dokłądnie z nim było to tak jak przez mgłę :)

Nic. Dodał pozowane zdjęcie a potem nawet jak robił postępy to niektórzy go cisnęli.

Cama powiedział(a):

Btw zaczełam czytać swoje stare posty i ciężko mi uwierzyć ze to ja napisałam jakbym czytała obcych ludzi  :thinking:

xD

Napisane May 24, 2017, 8:23 am
Strony: << poprzednia ... 7, 8, 9, 10, 11 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja