skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Outfit » Dodatki » Pytanko - piórnik elementa cz...

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pytanko - piórnik elementa czy coś :p
Hideko

Hideko

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hideko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemanko ziomki,
chciałbym kupić sobie piórnik elementa lub etnies czy innych podobnych firm piórnik i teraz nie wiem gdzie takowe są  szukałem troche na necie i nic nie znalazłem tak więc pisze tutaj i mam nadzieje ,że pomozecie.

Z góry dzięki za pomoc
Piona!

Napisane Jun 24, 2012, 5:51 pm
master9017

master9017

Member
Ander Guru

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piórniki Dakine i Quiksilver ;)

Napisane Jun 24, 2012, 8:27 pm Ostatnio edytowane Jun 24, 2012, 8:28 pm przez master9017
Wiky

Wiky

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na bogato - http://*****/?prod_name=Pencil+Case&search=ok

Jak coś znajde to wrzucę

edit/ Zyga
link do sklepu wyciąłem

Napisane May 28, 2013, 9:16 am Ostatnio edytowane May 28, 2013, 10:21 am przez Zyga
kmilkmil

kmilkmil

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe kiedyś była fajna promocja, potrzebowałem plecaka, zakupiłem więc czarnego Dakine'a, a piórnik dostałem w środku. Jakby nie patrzeć, dzisiejsza cena piórnika to prawie połowa ceny plecaka, także dobrze trafiłem w moment : )

Napisane May 29, 2013, 4:03 pm Ostatnio edytowane May 29, 2013, 4:04 pm przez kmilkmil
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja