skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Rolki » Tricki » Frontside - równowaga.

Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Frontside - równowaga.
Lecram

Lecram

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lecram zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam :). Kilka lat temu jeździłem dosyć duzo na rolkach rekreacyjnych, później chwilke na agresywnych, ale bez żadnych grindów itp :). Po 2 latach przerwy zakupilem nowe rolki agresywne i próbuje tym razem nauczyć się kilku tricków. Wiadomo, te najbardziej podstawowe z podstaw mam opanowane (jazda przodem, tyłem, skoki, obroty, prostsze graby itp). Jednak mam problem nawet z tym najbardziej podstawowym grindem - frontsidem. Znalazłem bardzo fajną, niską rurkę u mnie na mieście. Ma około 40 cm wysokości, ona sama znajduje się 5 cm od chodnika, a z drugiej strony jest trawa w razie upadku. I teraz tak, nie mam problemu z samym wskoczeniem na rurkę, jednak nie umiem w ogóle na niej utrzymać równowagi, przejadę max. metr i później spadam na trawę. Do tego jak juz jadę ten kawałek na tej rurce to zawsze przechyla mnie do przodu i spadam na trawę, nie umiem zeskoczyć z powrotem na chodnik :

Napisane Sep 1, 2012, 3:48 pm
Fishwood

Fishwood

Member
Newbie

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fishwood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe ta rurka to we wrocławiu. Fajna do nauki.

Napisane Sep 3, 2012, 8:41 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe miałem to samo :) zależy na jaką stronę spadasz jeśli na prawo pochyl sie bardziej w lewo a jeśli w lewo pochyl się bardziej w prawo i próbuj balansować rękami. Myślę że pomogłem ale tak z innej beczki ziomek masz temat jak to zrobić i tam pisz jest przypięty więc na pewno ktoś ci pomoże  między innymi ja bo mam łatwiej :)

Napisane Oct 7, 2012, 7:53 am
Strony: << poprzednia 1 następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja