skateshop poleca
skateshop
         » Forum » Fingerboard » Pozostałe » Kamera

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kamera , Nie zasmiecaj forum tylko tu pisz.
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, zakładam temat po to by nie zaśmiecać forum ponieważ mnie i większość osób to wkurza że każdy zakłada temat kamerka z pytaniami np.
Ile by kosztowała taka kamerka ?
Jaka kamerka jest tania lecz dobra do nagrywania ?
Itp i td
Więc proszę was żebyście właśnie wy nie zaśmiecali naszego forum tylko zadawali pytania tu. Ja wraz z innymi użytkownikami będziemy starać się o pomoc przy waszych problemach związanych z kamerkami :)
To tyle z mojej strony mam nadzieje że akceptujecie to co wymieniłem
Enjoy !

Napisane Nov 12, 2012, 8:56 pm
Pioiter

Pioiter

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioiter zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, chciałbym nawet nie za dobrą kamerę tylko żeby dało się nagrywać lepiej niż w 3 mpx :D

Napisane Nov 17, 2012, 9:41 am
chopin98

chopin98

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chopin98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Panasonic z seri nv-gs 60 80 180
cena ok 200-300zł

Napisane Nov 17, 2012, 10:00 am
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pioiter powiedział(a):
Siema, chciałbym nawet nie za dobrą kamerę tylko żeby dało się nagrywać lepiej niż w 3 mpx :D
koleżka powyżej ma rację :)

Napisane Nov 17, 2012, 6:11 pm Ostatnio edytowane Nov 17, 2012, 6:12 pm przez berlinwood4
onedollar

onedollar

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to onedollar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

teraz nie watro kupować kamer bez hade

Napisane Nov 17, 2012, 6:57 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Jak cos ja mam panasonic nv gs 60 ale ma zcięte wejście na kasetki trzeba to napwaic ;/

Napisane Nov 17, 2012, 11:30 pm
Pioiter

Pioiter

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioiter zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są jakieś porządne kamerki ale nie na kasetki?

Napisane Nov 18, 2012, 9:00 pm
Benito9949

Benito9949

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Benito9949 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do 1000zł na karty SD nie znajdziesz porządnej kamery, nv-gs 80 firmy Panasonic jest najlepszym rozwiązaniem do tej ceny. Nagrywa, jak na swoją cenę na prawdę ładnie i w dobrej jakości dźwięku, obrazu itp.

Masz przykładowy film od masztala, nagrany jest on właśnie tą kamerą panasonica:

http://www.youtube.com/watch?v=yjqA0Ok5mXo">http://www.youtube.com/watch?v=yjqA0Ok5mXo" type="application/x-shockwave-flash" width="400" height="326">

Sam posiadam tą kamerę, jednak mam nowy komputer (laptop samsung rf511) i nie posiada on wejścia firewire (potrzebnego do zrzucania filmów z kamery na komputer) i niestety muszę sprzedać tą kamerę, ale chętnie sam bym jej używał, bo jest na prawdę mega mega mega kozacka.

PS JAKBYŚ CHCIAŁ KUPIĆ TO PISZ NA GG:8882277 LUB NA PW NA ANDEGRAND.PL :D

Napisane Nov 19, 2012, 7:13 am
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Benito9949 powiedział(a):
Do 1000zł na karty SD nie znajdziesz porządnej kamery, nv-gs 80 firmy Panasonic jest najlepszym rozwiązaniem do tej ceny. Nagrywa, jak na swoją cenę na prawdę ładnie i w dobrej jakości dźwięku, obrazu itp.

Masz przykładowy film od masztala, nagrany jest on właśnie tą kamerą panasonica:

http://www.youtube.com/watch?v=yjqA0Ok5mXo">http://www.youtube.com/watch?v=yjqA0Ok5mXo" type="application/x-shockwave-flash" width="400" height="326">

Sam posiadam tą kamerę, jednak mam nowy komputer (laptop samsung rf511) i nie posiada on wejścia firewire (potrzebnego do zrzucania filmów z kamery na komputer) i niestety muszę sprzedać tą kamerę, ale chętnie sam bym jej używał, bo jest na prawdę mega mega mega kozacka.

PS JAKBYŚ CHCIAŁ KUPIĆ TO PISZ NA GG:8882277 LUB NA PW NA ANDEGRAND.PL :D
No i widzisz masz już rozwiązanie :) benito ci wytłumaczył

Napisane Nov 19, 2012, 2:52 pm
Lon333ly

Lon333ly

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lon333ly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co powiecie mi o tej kamerce GoPro HERO3 za 249 Ojro?
5MP, 1080p - 30FPS.
5MP to dużo?
30FPS - będzie płynnie?
Ma ktoś może tą kamerkę? A może ma film nią nakręcony na YT?
Podoba mi się ta za 449 Ojro, ale to za dużo, nie chcę jednak tyle wydawać, wolałbym taką do tysiaka, a resztę zostawić na stworzenie plazy do FB na parapecie.

Zauważyłem, że dużo osób ma te HERO3, ale nie wiem, czy to dobry wybór, kupować tą za 249E.

Napisane Nov 19, 2012, 4:36 pm
Benito9949

Benito9949

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Benito9949 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

warto! :)

Napisane Nov 19, 2012, 4:45 pm
Lon333ly

Lon333ly

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lon333ly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wow, wszystko rozumiem, świetna kamera...
Może trochę bardziej rozpisałbyś? o.0

Napisane Nov 19, 2012, 7:47 pm
Benito9949

Benito9949

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

hero to najlepszego kamery do sportów ekstremalnych, 3 to najnowszy model, jest naprawdę mega mega kozacki!

Napisane Nov 19, 2012, 8:10 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
AnderBoarder

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Lon333ly powiedział(a):
Co powiecie mi o tej kamerce GoPro HERO3 za 249 Ojro?
5MP, 1080p - 30FPS.
5MP to dużo?
30FPS - będzie płynnie?
Ma ktoś może tą kamerkę? A może ma film nią nakręcony na YT?
Podoba mi się ta za 449 Ojro, ale to za dużo, nie chcę jednak tyle wydawać, wolałbym taką do tysiaka, a resztę zostawić na stworzenie plazy do FB na parapecie.

Zauważyłem, że dużo osób ma te HERO3, ale nie wiem, czy to dobry wybór, kupować tą za 249E.

Dobra kamerka lecz ma do dupy mikro radzę ci kilka groszy odstawić na porządne mikro do niej
:)

Napisane Nov 19, 2012, 8:23 pm
GustawFB

GustawFB

Member
Full Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GustawFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem wam tak. Chciałbym nakręcić jakiś montażyk ale w "filmowaniu" jestem zielony. Powiecie mi w jaki sposób ustawiać kamerkę i gdzie :) ?

Napisane Nov 19, 2012, 8:31 pm
Lon333ly

Lon333ly

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Jeszcze raz pytam - 5MP to nie będzie za mało przy nagrywaniu? I 30 klatek przy full HD. Starczy, czy będzie lekko zacinać?

Napisane Nov 19, 2012, 8:39 pm
SmithyST

SmithyST

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SmithyST zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

30 fps będzie płynnie ... ale o jakimkolwiek slow-mo zapomnij :D
Radzę poprostu przestawić na 720p 60fps, bo wtedy można już coś pokombinować,
a jakość napewno zadowoli :)
Naprawdę warto . Jak na tą cenę, to już wgl.
Btw. hero 3 ma jeszcze możliwość nagrywania przy 240 fps, tyle że w jakiejś niższej rozdzielczości :)

Napisane Nov 19, 2012, 8:42 pm
Lon333ly

Lon333ly

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Skoro HD 60 FPS to git.
A czy HERO3 ma łatwy dostęp do ustawienia ostrości na bieżąco? Czy będzie z tym problem? Bo na filmikach FingerboardPL on ustawia sam ostrość i widzi, jak ustawia.
A jak jest w przypadku HERO3?

Napisane Nov 19, 2012, 8:58 pm
SmithyST

SmithyST

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SmithyST zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ręcznie ostrość ustawia się w przypadku lustrzanek, chociaż np. w mojej kamerze też się da np. ręcznie ustawiać .
Watpie, że w hero da się takie coś robić ręcznie, w końcu jest to bardzo uproszczone urządzenie, aby można było np. włączyć nagrywanie przed grubą rękawice :P

Napisane Nov 19, 2012, 9:07 pm Ostatnio edytowane Nov 19, 2012, 9:10 pm przez SmithyST
Lon333ly

Lon333ly

Member
Member

Stopień wtajemniczenia
Wyświetl posty

O ostrość sama się ustawia, sama się reguluje, czy można ręcznie? Bo mnie denerwuje, jak kamerka sama ustala ostrość.

Napisane Nov 19, 2012, 9:41 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja